کونسیسائو: باید واقع‌بین باشیم و بپذیریم که مقابل لیورپول کار سختی داریم

عنوان

سرمربی پورتو به سختی کار مردانش برای کسب پیروزی خانگی برابر لیورپول در دور رفت اولین مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا اذعان داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرژیو کونسیسائو، سرمربی پورتو در کنفرانس خبری پیش از بازی خانگی فردا شب (چهارشنبه) تیمش برابر لیورپول در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به خبرنگاران گفت: ما به اصول و هویت بازی مان پایبند خواهیم بود. در فوتبال رؤیاپردازی و به دنبال تحقق آن رؤیا رفتن خوب است اما گاهی اوقات هم شما باید واقع بین باشید و واقعیت این است که ما برابر لیورپول کار سختی داریم. من امیدوارم که در این بازی گل بزنیم و خیلی تحت فشار قرار نگیریم.

کونسیسائو ادامه داد: اغلب اوقات کلید پیروزی داشتن ثبات تدافعی است. گل نخوردن در لیگ قهرمانان شما را به پیروزی نزدیک می کند و در این شکی نیست. پورتو بازیکنان قدرتمندی دارد که می توانند بازی را به سود این تیم به جریان درآورند. نتیجه خوب برای ما در این بازی پیروزی بدون گل خورده است. باید روی نقاط ضعف حریف کار کنیم و از آنها به سود خود استفاده کنیم.

پورتو فردا شب از ساعت 23:15 به وقت تهران میزبان لیورپول خواهد بود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین