کونسیسائو: باید واقع‌بین باشیم و بپذیریم که مقابل لیورپول کار سختی داریم

عنوان

سرمربی پورتو به سختی کار مردانش برای کسب پیروزی خانگی برابر لیورپول در دور رفت اولین مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا اذعان داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرژیو کونسیسائو، سرمربی پورتو در کنفرانس خبری پیش از بازی خانگی فردا شب (چهارشنبه) تیمش برابر لیورپول در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به خبرنگاران گفت: ما به اصول و هویت بازی مان پایبند خواهیم بود. در فوتبال رؤیاپردازی و به دنبال تحقق آن رؤیا رفتن خوب است اما گاهی اوقات هم شما باید واقع بین باشید و واقعیت این است که ما برابر لیورپول کار سختی داریم. من امیدوارم که در این بازی گل بزنیم و خیلی تحت فشار قرار نگیریم.

کونسیسائو ادامه داد: اغلب اوقات کلید پیروزی داشتن ثبات تدافعی است. گل نخوردن در لیگ قهرمانان شما را به پیروزی نزدیک می کند و در این شکی نیست. پورتو بازیکنان قدرتمندی دارد که می توانند بازی را به سود این تیم به جریان درآورند. نتیجه خوب برای ما در این بازی پیروزی بدون گل خورده است. باید روی نقاط ضعف حریف کار کنیم و از آنها به سود خود استفاده کنیم.

پورتو فردا شب از ساعت 23:15 به وقت تهران میزبان لیورپول خواهد بود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

دکتر ابومحمد عسگرخانی در گفتگوی تفصیلی مطرح کرد

اروپا زندانبان برجام است

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

تا اینجا که نیاز است بخشی از بودجه بیت المال صرف هزینه‌های فرهنگی به منظور تقویت فرهنگ معیار اسلامی شود حرفی نیست اما حمایت های بی دریغ در حوزه فرهنگ و تزریق بی حساب و کتاب کمک های مالی به این بخش به منظور تقویت بنگاه های فرهنگی، بدون در نظر گرفتن راهی برای ارزیابی نتایج و آیا اینکه این بنگاه ها توانسته اند از این حمایت ها به صورت موثر استفاده کنند یا خیر و اگر موثر بوده است آیا بازدهی قابل قبولی را به همراه داشته است یا نه، موجب شده تا در حوزه فرهنگ به یک آسیب جدی دچار شویم

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین