اعضای تیم ملی هاکی وارد کشور شدند

عنوان

در میان استقبال دبیر کل کمیته ملی المپیک و معاون وزیر ورزش و جوانان اعضای تیم ملی هاکی وارد کشور شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اعضای تیم ملی هاکی داخل سالن کشورمان که در رقابت های جهانی آلمان موفق شدند به عنوان سومی دست یابد در میان استقبال شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و علاقمندان به ورزش هاکی و خانواده قهرمانان بامداد امروز وارد کشور شد.

شهنازی ضمن تبریک این موفقیت به اعضای تیم ملی هاکی، مسئولین و کادر فنی گفت: بدون تردید کسب عنوان سومی رقابت های جهانی داخل سالن عنوان ارزشمندی است که نشان از تلاش های شبانه روزی مسئولین فدراسیون،کادر فنی و بازیکنان آن دارد.

وی تصریح کرد: موفقیت تیم های ورزشی کشورمان در رقابت های آسیایی و جهانی و همزمانی آن با ایام دهه مبارک فجر و به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشورمان در اقصی نقاط جهان کام مردم عزیزمان را شیرین تر کرد و جا دارد به همه این عزیزان خدا قوت و دست مریزاد گفت.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

جزئیات حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

۶۶ مسافر و خدمه هواپیما جان باختند

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات 88

علی آقامحمدی درباره مجوز رهبر معظم انقلاب برای بازشماری تمام آراء پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و نپذیرفتن نامزد شکست خورده انتخابات صحبت کرد.

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین