اعضای تیم ملی هاکی وارد کشور شدند

عنوان

در میان استقبال دبیر کل کمیته ملی المپیک و معاون وزیر ورزش و جوانان اعضای تیم ملی هاکی وارد کشور شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اعضای تیم ملی هاکی داخل سالن کشورمان که در رقابت های جهانی آلمان موفق شدند به عنوان سومی دست یابد در میان استقبال شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و علاقمندان به ورزش هاکی و خانواده قهرمانان بامداد امروز وارد کشور شد.

شهنازی ضمن تبریک این موفقیت به اعضای تیم ملی هاکی، مسئولین و کادر فنی گفت: بدون تردید کسب عنوان سومی رقابت های جهانی داخل سالن عنوان ارزشمندی است که نشان از تلاش های شبانه روزی مسئولین فدراسیون،کادر فنی و بازیکنان آن دارد.

وی تصریح کرد: موفقیت تیم های ورزشی کشورمان در رقابت های آسیایی و جهانی و همزمانی آن با ایام دهه مبارک فجر و به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشورمان در اقصی نقاط جهان کام مردم عزیزمان را شیرین تر کرد و جا دارد به همه این عزیزان خدا قوت و دست مریزاد گفت.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین