دن کوتس:

پاکستان موضع نرمی در مبارزه با گروههای تروریستی در پیش گرفته است

عنوان

رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا اعلام کرد که پاکستان با در پیش گرفتن بازی دوگانه در مبارزه علیه گروه های تروریستی موضع نرمی در برابر آنها اتخاذ کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه پاکستان، «دن کوتس» رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا طی گزارشی به کمیته سنای مجلس این کشور  گفت: اگر چه اسلام آباد در راه مبارزه با تروریسم با واشنگتن همکاری می کند اما این کشور موضع نرمی را در مبارزه با گروه های تروریستی در پیش گرفته است.

وی افزود که با وجود در خواست های مکرر آمریکا، اسلام آباد اما با در پیش گرفتن بازی دوگانه در برخورد با گروه های تروریستی موضع نرمی در برابر آنها اتخاذ کرده است.

رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا همچنین مدعی شد که پاکستان با استفاده از پایگاه های امن تروریست ها در خاک خود به طور دائم هند و افغانستان را مورد حملات تروریستی قرار می دهد و این امر منجر به وارد شدن خسارت به منافع آمریکا خواهد شد.

وی در ادامه تاکید کرد که اسلام آباد با تبعیض قائل شدن میان گروه های تروریستی صرفا به مبارزه علیه طالبان و شبکه حقانی می پردازد و در مقابل سایر گروه های تروریستی رویه سختگیرانه ای را در پیش نمی گیرد و به همین خاطر است که مبارزه با تروریسم در این کشور اثرات دیرپا و دائمی نداشته است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین