دن کوتس:

پاکستان موضع نرمی در مبارزه با گروههای تروریستی در پیش گرفته است

عنوان

رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا اعلام کرد که پاکستان با در پیش گرفتن بازی دوگانه در مبارزه علیه گروه های تروریستی موضع نرمی در برابر آنها اتخاذ کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه پاکستان، «دن کوتس» رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا طی گزارشی به کمیته سنای مجلس این کشور  گفت: اگر چه اسلام آباد در راه مبارزه با تروریسم با واشنگتن همکاری می کند اما این کشور موضع نرمی را در مبارزه با گروه های تروریستی در پیش گرفته است.

وی افزود که با وجود در خواست های مکرر آمریکا، اسلام آباد اما با در پیش گرفتن بازی دوگانه در برخورد با گروه های تروریستی موضع نرمی در برابر آنها اتخاذ کرده است.

رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا همچنین مدعی شد که پاکستان با استفاده از پایگاه های امن تروریست ها در خاک خود به طور دائم هند و افغانستان را مورد حملات تروریستی قرار می دهد و این امر منجر به وارد شدن خسارت به منافع آمریکا خواهد شد.

وی در ادامه تاکید کرد که اسلام آباد با تبعیض قائل شدن میان گروه های تروریستی صرفا به مبارزه علیه طالبان و شبکه حقانی می پردازد و در مقابل سایر گروه های تروریستی رویه سختگیرانه ای را در پیش نمی گیرد و به همین خاطر است که مبارزه با تروریسم در این کشور اثرات دیرپا و دائمی نداشته است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

جزئیات حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

۶۶ مسافر و خدمه هواپیما جان باختند

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات 88

علی آقامحمدی درباره مجوز رهبر معظم انقلاب برای بازشماری تمام آراء پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و نپذیرفتن نامزد شکست خورده انتخابات صحبت کرد.

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین