دن کوتس:

پاکستان موضع نرمی در مبارزه با گروههای تروریستی در پیش گرفته است

عنوان

رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا اعلام کرد که پاکستان با در پیش گرفتن بازی دوگانه در مبارزه علیه گروه های تروریستی موضع نرمی در برابر آنها اتخاذ کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه پاکستان، «دن کوتس» رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا طی گزارشی به کمیته سنای مجلس این کشور  گفت: اگر چه اسلام آباد در راه مبارزه با تروریسم با واشنگتن همکاری می کند اما این کشور موضع نرمی را در مبارزه با گروه های تروریستی در پیش گرفته است.

وی افزود که با وجود در خواست های مکرر آمریکا، اسلام آباد اما با در پیش گرفتن بازی دوگانه در برخورد با گروه های تروریستی موضع نرمی در برابر آنها اتخاذ کرده است.

رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا همچنین مدعی شد که پاکستان با استفاده از پایگاه های امن تروریست ها در خاک خود به طور دائم هند و افغانستان را مورد حملات تروریستی قرار می دهد و این امر منجر به وارد شدن خسارت به منافع آمریکا خواهد شد.

وی در ادامه تاکید کرد که اسلام آباد با تبعیض قائل شدن میان گروه های تروریستی صرفا به مبارزه علیه طالبان و شبکه حقانی می پردازد و در مقابل سایر گروه های تروریستی رویه سختگیرانه ای را در پیش نمی گیرد و به همین خاطر است که مبارزه با تروریسم در این کشور اثرات دیرپا و دائمی نداشته است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد

خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد
خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی
درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین