آلگری: بعد از زدن ۲ گل، بیش از حد به لاک دفاعی فرو رفتیم/ ویژگی‌های لازم برای رسیدن به مرحله بعد را داریم

عنوان

مرد اول کادر فنی بانوی پیر معتقد است تیمش پس از اینکه مقابل تاتنهام با نتیجه ۲ بر صفر پیش افتاد، بیش از حد در لاک دفاعی فرو رفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (سه شنبه) در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در دیداری خانگی توسط تاتنهام با نتیجه 2 بر 2 متوقف شدند، پس از بازی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا گفت: بازی خوبی بود. ما در این بازی مرتکب چند اشتباه شدیم و بخشی از آن هم به این برمی گردد که از سوی تاتنهام تحت فشار بودیم.

وی در ادامه اظهار داشت: جان لوئیجی واکنش فوق العاده ای از خود نشان داد. ما این فرصت را داشتیم که نتیجه را حتی 3 بر صفر کنیم و یک پنالتی را هم به هدر دادیم. می دانستیم که بازی دشواری در پیش داریم، به هر حال بازی برگشتی هم هست و باید سعی کنیم در آن بازی به پیروزی برسیم.

سرمربی ایتالیایی بیانکونری تصریح کرد: طبیعی بود که در جریان این بازی مشکلاتی هم برای ما به وجود بیاید. پس از اینکه 2 بر صفر در نتیجه پیش افتادیم، بیش از حد به لاک دفاعی فرو رفتیم و دست از بازی خود کشیدیم، اما بخشی از آن هم مربوط به عملکرد تاتنهام بازی می گردد. فراموش نکنید که ما تازه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستیم.

آلگری افزود: جای تأسف دارد که نتوانستیم پیروز بازی باشیم، اما تمامی ویژگی های لازم برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را داریم. تاتنهام تیم خیلی فیزیکی و تکنیکی ای است. به غیر از آن واکنش بوفون، تاتنهامی ها موقعیت جدی دیگر روی دروازه ما خلق نکردند. ما با لو دادن توپ در خط دفاعی، گل خوردیم.

سرمربی بانوی پیر که در این بازی دیبالا، کوادرادو، متویدی، بارزالی، لیخت اشتاینر و هوودس را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، در پایان خاطرنشان کرد: دیبالا و متویدی باید به بازی برگشت با تاتنهام برسند، اما با این حال در حال حاضر تنها روی بازی با تورینو تمرکز خواهیم کرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار نخبگان علمی کشور:

در این جنگ پیروزیم

بازهم تحریم!

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ایران، دولت آمریکا اعلام کرده که حداقل ۲۰ بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرده است.

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

نگرانی زیادی درباره امکان اجرایی بودن تسویه ارزی 80 درصد مبلغ نفت خام فروخته شده در بورس و تبعات آن وجود دارد و در نتیجه، ضرورت دارد وزارت نفت هر چه سریعتر امکان تسویه 100 درصد ریالی این مبلغ را نیز فراهم کند.

در منطق آمریکایی واژه توافق بی معناست / خروج امریکا از برجام برای امتیازگیری بیشتر است

کارشناس مسائل سیاسی گفت:طبیعی است که درهر توافق یکسری امتیازات به طرف مقابل داده و یک سری امتیازات هم گرفته شود، اما در منطق آمریکایی توافق مفهومی ندارد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین