سرمربی بازل: کار ما در همان نیم ساعت اول یکسره شد

نسیم آنلاین

سرمربی تیم فوتبال بازل سوئیس پس از قبول شکست خانگی سنگین برابر منچسترسیتی، اعتراف کرد که مردانش خیلی زود پی بردند که شانسی برای کسب پیروزی در این بازی ندارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال باخت خانگی 4 بر صفر تیم فوتبال بازل سوئیس مقابل منچسترسیتی، رافائل ویکی سرمربی این تیم اظهارنظری واقع بینانه درباره شانس تیمش برای کسب پیروزی در این بازی انجام داد.

بازل برای صعود به مرحله بعد، در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی باید در انگلیس منچسترسیتی را با 5 گل اختلاف شکست دهد، تیمی که با 16 امتیازی اختلاف، پیشتاز کورس قهرمانی لیگ برتر است و در 27 بازی اش در این فصل از لیگ برتر تنها 20 گل خورده و 79 گل زده است.

ویکی در کنفرانس خبری پس از بازی به خبرنگاران گفت: آنها واقعاً در استفاده از موقعیت ها و در زدن ضربات آخرشان دقت داشتند. در سه گل اول ، ما به راحتی به حریف اجازه دادیم که به سمت دروازه مان بیاید و خب وقتی که بعد از گذشتن تنها 32 دقیقه از بازی 3 بر صفر عقب می افتید، مسلماً کار تمام است.

ویکی ادامه داد: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و موقعیت هایی هم داشتیم. توانستیم توپ هایی را از چنگ حریف درآوریم اما همانطور که روز قبل از بازی گفتم، لازم بود یک بازی بی عیب و نقص ارائه کنیم تا شانسی برای پیروزی داشته باشیم که اینطور نبود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین