هدایای فوتبالی وزیر امورخارجه روسیه به همتای بلژیکی‌اش

عنوان

سرگئی لاوروف، وزیر امورخارجه روسیه به همتای بلژیکی خود هدایای فوتبالی اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 روسیه، سرگئی لاوروف در ملاقات با دیدیر ریندرم، وزیر امور خارجه بلژیک توپ و نماد ویژه جام جهانی 2018 روسیه (زابی واکا) را به وی اهدا کرد.

وزیر امور خارجه روسیه در آغاز جلسه اش با همتای بلژیکی توپ ویژه جام جهانی 2018 (آدیداس تل استار 18) و زابی واکا را اهدا کرد.

لاوروف سپس خطاب به دیدیر ریندرم گفت: بی صبرانه منتظر حضور تیم ملی فوتبال بلژیک در جام جهانی 2018 روسیه هستیم و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم. روسیه نیز سعی خواهد کرد تا این رقابت ها را در بالاترین سطح کیفی ممکن برگزار کند.

جام جهانی 2018 فوتبال در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت ها با تیم های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند

آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن

در این جنگ پیروزیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد، فرمودند: برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

بازهم تحریم!

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ایران، دولت آمریکا اعلام کرده که حداقل ۲۰ بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرده است.

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

نگرانی زیادی درباره امکان اجرایی بودن تسویه ارزی 80 درصد مبلغ نفت خام فروخته شده در بورس و تبعات آن وجود دارد و در نتیجه، ضرورت دارد وزارت نفت هر چه سریعتر امکان تسویه 100 درصد ریالی این مبلغ را نیز فراهم کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین