نماینده فردوس در تذکری:

وزارت راه جاده ناتمام فردوس را تکمیل کند

نسیم آنلاین

نماینده فردوس و سرایان در مجلس طی تذکری از وزارت راه خواستار تکمیل و اتمام جاده فردوس - بجستان شد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا امیرحسنخانی در تذکر شفاهی امروز خود در جلسه علنی نوبت بعد از ظهر مجلس با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سقوط هواپیمای تهران - یاسوج، خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: دو بانده کردن جاده فردوس - بجستان از سال ۸۵ دارای ردیف و بودجه است اما متاسفانه بعد از این مدت هنوز این جاده ناتمام است و می بینیم تصادفات مختلفی در این جاده رخ می‌دهد.

وی افزود: امروز خبر ناخوشایندی شنیدیم که ۶۶ نفر از هموطنان ما در سانحه هواپیما از دست رفتند، اما، مرتب دچار سانحه در جاده‌ها هستیم. چندی پیش اتوبوس گچساران - مشهد در  این مسیر واژگون شد و تعدادی کشته و مجروح شدند در حالی که دو دستگاه سی تی اسکن فردوس و طبس خراب بود و متاسفانه نتوانستیم خدمات مطلوب را به خوبی ارائه دهیم انتظار می‌رود  نسبت به نصب سی تی اسکن‌های جدید اقدام شود.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین