وعده اردوغان برای ادامه مقابله با تروریست‌ها

عنوان

رئیس جمهور ترکیه بر این باور است که هیچ تصمیمی درباره اوضاع منطقه بدون مشارکت ترکیه قابل اتخاذ و اجرا نخواهد بود.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه روز یکشنبه در سخنانی وعده داده است که تلاش های آنکارا برای مقابله با تروریسم ادامه خواهد یافت.

وی در ادامه افزود: ما قلب ها و آغوش خود را به سوی کسانی که به ما مودت و دوستی را نشان دهند، می گشاییم. ما به هویت یا اندازه گروه هایی که استقلال و آینده ما را تهدید می کنند، نگاه نمی کنیم.

اردوغان گفت: ترکیه دفن تروریست های پ ک ک- پی وای دی و داعش را آغاز کرده است. عملیات شاخه زیتون در شمال سوریه ادامه خواهد یافت. تلاش ها برای مقابله با گروه های تروریستی همچنان ادامه می یابد.

رئیس جمهور ترکیه در ادامه با اشاره به تحولات منطقه اظهار داشت: هیچ تصمیمی در خصوص منطقه ما نمی تواند اتخاذ شود اگر ترکیه شامل آن نباشد.

ارتش ترکیه از روز شنبه یکم بهمن ماه عملیاتی را به نام «شاخه زیتون» با هدف بیرون راندن شبه نظامیان وابسته به «یگان های مدافع خلق» شاخه نظامی حزب اتحاد دموکراتیک سوریه در ناحیه عفرین آغاز کرده است. ترکیه گروه «یگان های مدافع خلق» را تشکیلاتی تروریستی می داند و بارها از حمایت های آمریکا از این گروه انتقاد کرده است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین