مؤسسه نیکوکاران شریف برگزار می کند

جشن بزرگ ارمغان شریف

عنوان

دومین رویداد سالانه دیدار مؤسسه نیکوکاران شریف در محل سالن شماره یک مرکز آفرینش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرگزاری مهر، این جشنواره علاوه بر حمایت عملی از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش ، دیدار حامیان با کودکان مددجو را نیز در دستور کار خود خواهد داشت. همچنین جمعی از هنرمندان حامی کودکان این مؤسسه نیز در طول این برنامه یکروزه و در ساعات مختلف در کنار خیرین و مددجویان حاضر و از نزدیک در جریان فعالیت های جاری قرار خواهند گرفت .

از مجریان توانمند و  هنرمندانی که به حضور در این رویداد علاقه مندی خود را اعلام نمودند می توان به  علی درستکار ، نیما کرمی ، محمدرضا حیاتی ،  فرشید فهیم ،شهرزاد کمال زاده ، مرجانه گلچین ، سیامک انصاری  ، الهام پاوه نژاد ، فلور نظری و شبنم فرشادجو اشاره کرد .

در این جشن بزرگ ، کودکان بخشی از زمان خود را به دیدار با حامیان ، بازی در غرفه اسباب بازی ، عکاسی ، استفاده از برنامه های تفریحی و شاد و در نهایت پذیرایی می گذرانند و میهمانان و بازدید کنندگان نیز به خرید از غرفه های تولیدات مددجویان مشغول خواهند بود .

بازدید از این جشنواره برای عموم آزاد خواهد بود .

جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با شماره ۶۶۵۷۱۵۵۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین