نورانی‌نژاد خبر داد

انطباق اساس‌نامه حزب اتحاد ملت با قانون جدید فعالیت‌های حزبی

عنوان

سخنگوی حزب اتحاد ملت جزئیات کنگره فوق‌العاده تشکل متبوعش را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین نورانی نژاد سخنگوی حزب اتحاد ملت درباره جزئیات کنگره فوق العاده تشکل متبوعش به منظور اصلاح اساس نامه، اظهار کرد: کنگره فوق العاده حزب اتحاد ملت با دستور اصلاح اساس نامه برگزار شد.

وی ادامه داد: براساس قانون جدید فعالیت های حزبی، همه احزاب موظف اند اساس نامه خود را با این قانون منطبق کنند.

سخنگوی حزب اتحاد ملت با بیان اینکه انطباق اساس نامه حزب اتحاد ملت  با قانون جدید صورت گرفت، درباره دیگر جزئیات این کنگره، تصریح کرد: همچنین بخش دیگری از اصلاحات که مربوط به تصمیم های درون حزبی برای چابک سازی، دموکراتیک کردن تشکیلات و مشارکت بیشتر اعضا در امور حزب بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین