اتهامات جنسی یک سناتور آمریکایی دیگر را قربانی کرد

عنوان

در پی آغاز تحقیقات درباره اتهامات یک سناتور ایالتی کالیفرنیا در زمینه دست‌درازی به زنان، وی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از نیویورک تایمز، در ادامه افشاگری ها درباره آزار و اذیت جنسی در آمریکا، یک سناتور ارشد دموکرات در ایالت کالیفرنیا مجبور به کناره گیری از سنای این ایالت شد. سناتور تونی مندوزا، عضو دموکرات سنای ایالتی کالیفرنیا در پی آغاز تحقیقات درباره اتهامات وارد به وی در زمینه دست درازی به چندین زن، مجبور شد از سمت خود استعفا کند.

مندوزای 46 ساله، پیشتر معلم یک مدرسه ابتدایی در کالیفرنیا بود؛ وی سومین عضو نهادهای قانونگذاری ایالت کالیفرنیا است که در پی رسوایی های جنسی مجبور به ترک سمت خود شد.

افشاگری های انجام شده در زمینه آزار و اذیت جنسی زنان و دختران تاکنون قربانیان زیادی از هالیوود، عرصه سیاسی، رسانه ای و دیگر بخش های اقتصادی آمریکا گرفته است.

استعفای مندوزا در شرایطی اعلام شد که دیگر اعضای سنای ایالتی در حال بررسی مسئله رأی گیری برای اخراج وی از سنا یا تعلیق عضویت وی بودند. وی از ابتدای سال جاری میلادی در مرخصی به سر می برد.

این سناتور دموکرات این اتهامات را رد می کند و از هرکسی که ممکن است از نوع تعاملات وی احساس ناراحتی کرده است، عذرخواهی کرده است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین