اتهامات جنسی یک سناتور آمریکایی دیگر را قربانی کرد

عنوان

در پی آغاز تحقیقات درباره اتهامات یک سناتور ایالتی کالیفرنیا در زمینه دست‌درازی به زنان، وی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از نیویورک تایمز، در ادامه افشاگری ها درباره آزار و اذیت جنسی در آمریکا، یک سناتور ارشد دموکرات در ایالت کالیفرنیا مجبور به کناره گیری از سنای این ایالت شد. سناتور تونی مندوزا، عضو دموکرات سنای ایالتی کالیفرنیا در پی آغاز تحقیقات درباره اتهامات وارد به وی در زمینه دست درازی به چندین زن، مجبور شد از سمت خود استعفا کند.

مندوزای 46 ساله، پیشتر معلم یک مدرسه ابتدایی در کالیفرنیا بود؛ وی سومین عضو نهادهای قانونگذاری ایالت کالیفرنیا است که در پی رسوایی های جنسی مجبور به ترک سمت خود شد.

افشاگری های انجام شده در زمینه آزار و اذیت جنسی زنان و دختران تاکنون قربانیان زیادی از هالیوود، عرصه سیاسی، رسانه ای و دیگر بخش های اقتصادی آمریکا گرفته است.

استعفای مندوزا در شرایطی اعلام شد که دیگر اعضای سنای ایالتی در حال بررسی مسئله رأی گیری برای اخراج وی از سنا یا تعلیق عضویت وی بودند. وی از ابتدای سال جاری میلادی در مرخصی به سر می برد.

این سناتور دموکرات این اتهامات را رد می کند و از هرکسی که ممکن است از نوع تعاملات وی احساس ناراحتی کرده است، عذرخواهی کرده است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین