اتهامات جنسی یک سناتور آمریکایی دیگر را قربانی کرد

عنوان

در پی آغاز تحقیقات درباره اتهامات یک سناتور ایالتی کالیفرنیا در زمینه دست‌درازی به زنان، وی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از نیویورک تایمز، در ادامه افشاگری ها درباره آزار و اذیت جنسی در آمریکا، یک سناتور ارشد دموکرات در ایالت کالیفرنیا مجبور به کناره گیری از سنای این ایالت شد. سناتور تونی مندوزا، عضو دموکرات سنای ایالتی کالیفرنیا در پی آغاز تحقیقات درباره اتهامات وارد به وی در زمینه دست درازی به چندین زن، مجبور شد از سمت خود استعفا کند.

مندوزای 46 ساله، پیشتر معلم یک مدرسه ابتدایی در کالیفرنیا بود؛ وی سومین عضو نهادهای قانونگذاری ایالت کالیفرنیا است که در پی رسوایی های جنسی مجبور به ترک سمت خود شد.

افشاگری های انجام شده در زمینه آزار و اذیت جنسی زنان و دختران تاکنون قربانیان زیادی از هالیوود، عرصه سیاسی، رسانه ای و دیگر بخش های اقتصادی آمریکا گرفته است.

استعفای مندوزا در شرایطی اعلام شد که دیگر اعضای سنای ایالتی در حال بررسی مسئله رأی گیری برای اخراج وی از سنا یا تعلیق عضویت وی بودند. وی از ابتدای سال جاری میلادی در مرخصی به سر می برد.

این سناتور دموکرات این اتهامات را رد می کند و از هرکسی که ممکن است از نوع تعاملات وی احساس ناراحتی کرده است، عذرخواهی کرده است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در چرایی چرخش مواضع حامیان رئیس‌جمهور

نسبت اصلاح طلبان و روحانی در ششمین سال دولت تدبیر و امید!

طرح افزایش سن ازدواج مغایر تعالیم شرعی است

 پورمختار درخصوص اصلاح ماده 1041 قانون مدنی مبنی بر افزایش حداقل سن ازدوج دختران گفت: بنده شخصاً مخالف این طرح هستم چون این طرح سازگار با شرایط فرهنگی و اجتماعی ما نیست و مغایر با تعالیم شرعی است.

سیاست‌ دولت تاثیر تحریمها بر اقتصاد کشور را ۱۰ برابر کرد

افزایش قیمت دلار و ارز یک اثر هزینه‌ای مستقیم روی افزایش قیمت‌ها می‌گذارد، یعنی کالا‌هایی که وارداتی هستند یا بخشی از مواد اولیه آن‌ها وارداتی است با افزایش نرخ ارز، هزینه تمام‌شده‌شان افزایش پیدا می‌کند. اما باید گفت که قیمت دلار در کشور ما حدود 12.5 درصد تأثیر دارد. یعنی اگر قیمت ارز دو برابر شود، باید انتظار افزایش12.5  درصدی قیمت‌ها در بازار را داشته باشیم و نه بیشتر!

چرا «افق» تبدیل به یک شبکه عام برای مخاطبان نشد؟

شبکه افق از همان ابتدا با یک رویکرد اشتباه پا به میدان گذاشت. رویکردی که باعث شد با وجود تولید و پخش طیف گسترده‌ای از برنامه‌های جذاب و خوش ساخت برای این شبکه، در عمل نتواند آن گونه که باید و شاید به چشم مخاطبان بیاید. اولین اشتباه استراتژیک بانیان و مبلغان این شبکه، آن بود که شبکه افق را با عنوان «شبکه گفتمان انقلاب اسلامی» به مخاطبان معرفی کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین