زمان انتقال پادوانى به تهران تغيير كرد

عنوان

مدافع تيم فوتبال استقلال با تاخير يك روزه راهى تهران مى شود.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان لئوناردو پادوانی مدافع تیم فوتبال استقلال که در جریان بازی با فولاد خوزستان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر از ناحيه سر و گردن مصدوم شد، در بیمارستان آپادانا اهواز مورد عمل جراحی قرار گرفت و پزشكان توانستند مهره شكسته او كه نخاع را تحت تأثير قرار داده بود را عمل كنند.

این بازیکن در عمل جراحى چند ساعته توسط پزشكان توانسته پاهاى خود را به خوبى حركت دهد و در هوشيارى كامل به سر ببرد.

 طبق اعلام پزشکان این بازیکن مى تواند به تهران انتقال پيدا كند، اين موضوع قرار بود ظهر امروز (دوشنبه) انجام شود كه با پيگيرى هاى مداوم مسئولان استقلال انتقال پادوانى با آمبولانس هوایی به تهران از امروز به سه شنبه شب موكول شد.

به اين ترتيب بازيكن تيم فوتبال استقلال سه شنبه شب هفته جارى براى عمل جمجمه خود به تهران منتقل مى شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین