حجت الاسلام خادمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی فردا پایان می پذیرد

عنوان

دبیر بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی گفت: بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی با شرکت ۲۶۸ زوج فردا به پایان می‌رسد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد خادمی دبیر بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی در گفت وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: بیست و یکمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی (همسفر تا بهشت) از سه شنبه (سوم بهمن ماه) همزمان با ولادت حضرت زینب آغاز شد و تا فردا (21 اسفند ماه) به پایان می رسد.

وی ادامه داد: تا به امروز حدود 20هزار و 458 هزار زوج در این دوره ازدواج دانشجویی ثبت نام کرده اند.

دبیر بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی افزود: از 20هزار و 458 زوج بالغ بر 268 زوج از اساتید دانشگاهیان هستند که تا به امروز 10هزار زوج تاکنون به مشهد مقدس اعزام شده اند.

هزینه مراسم ازدواج دانشجویی در بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی

حجت الاسلام خادمی تصریح کرد: همچنین حدود هشت هزار زوج دانشجو که در مراسم سال گذشته ثبت نام کرده و موفق به تشرف نشده اند، می توانند سال آینده با زوج های دانشجو  به مشهد مقدس اعزام شوند.

وی در مورد هزینه مراسم ازدواج دانشجویی در این دوره افزود: این هزینه ها نسبت به دوره های قبل کاهش پیدا کرده است، به طوریکه کمتر از 10 میلیون تومان سال گذشته برای 18 هزار زوج هزینه شد که امسال هم همین عدد را برای 20هزار زوج دانشجو در نظر گرفته شده است.

دبیر بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی در پایان به تفکیک ثبت نام دانشگاه ها در این دوره پرداخت و یادآورشد: در دوره بیست ویکم ازدواج دانشجویی، حدود هفت هزار دانشجو از دانشگاه پیام نور، 2 هزار نفر از دانشگاه آزاد، چهار هزار نفر از دانشگاه فرهنگیان، یک هزار و 153 نفر از دانشگاه غیرانتفاعی ثبت نام کرده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین