قصد ترکیه برای بیرون راندن گروه شبه نظامی تروریستی با اتمام محاصره عفرین

عنوان

در عفرین، ارتش ترکیه اعلام کرد محاصره شهر را به اتمام رسانده است و قصد دارد شبه نظامیان کرد‌ ی. پ. گ. موسوم به یگان مدافع خلق را از مرز به بیرون بیاندازد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فرانسه، ارتش ترکیه قصد دارد با کمک نیرو های سوریه ای، یک گروه شبه نظامی کرد را که آن را تروریستی می داند، ازسوریه بیرون کند.

این در حالی است که واشنگتن از این گروه شبه نظامی حمایت می کند.

در واقع پیشروی نیرو های هوادار ترکیه در شمال غربی سوریه، نگرانی ها از یک فاجعه انسانی جدید را مانند غوطه شرقی در نزدیکی دمشق را موجب می شود.

در عفرین، ارتش ترکیه اعلام کرد محاصره شهر را به اتمام رسانده است و قصد دارد شبه نظامیان کرد ی. پ. گ. موسوم به یگان مدافع خلق را از مرز به بیرون بیاندازد. این در حالی است که سخنگوی گروه یگان مدافع خلق که در منطقه عفرین است، محاصره شهر به دست ارتش ترکیه را رد کرد، اما گفت: آخرین راه دسترسی برای خروج از عفرین هدف بمباران های شدید است.

وی در عین حال افزود: ما آماده نبرد بلند مدت هستیم و مقاومت می کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین