قصد ترکیه برای بیرون راندن گروه شبه نظامی تروریستی با اتمام محاصره عفرین

عنوان

در عفرین، ارتش ترکیه اعلام کرد محاصره شهر را به اتمام رسانده است و قصد دارد شبه نظامیان کرد‌ ی. پ. گ. موسوم به یگان مدافع خلق را از مرز به بیرون بیاندازد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فرانسه، ارتش ترکیه قصد دارد با کمک نیرو های سوریه ای، یک گروه شبه نظامی کرد را که آن را تروریستی می داند، ازسوریه بیرون کند.

این در حالی است که واشنگتن از این گروه شبه نظامی حمایت می کند.

در واقع پیشروی نیرو های هوادار ترکیه در شمال غربی سوریه، نگرانی ها از یک فاجعه انسانی جدید را مانند غوطه شرقی در نزدیکی دمشق را موجب می شود.

در عفرین، ارتش ترکیه اعلام کرد محاصره شهر را به اتمام رسانده است و قصد دارد شبه نظامیان کرد ی. پ. گ. موسوم به یگان مدافع خلق را از مرز به بیرون بیاندازد. این در حالی است که سخنگوی گروه یگان مدافع خلق که در منطقه عفرین است، محاصره شهر به دست ارتش ترکیه را رد کرد، اما گفت: آخرین راه دسترسی برای خروج از عفرین هدف بمباران های شدید است.

وی در عین حال افزود: ما آماده نبرد بلند مدت هستیم و مقاومت می کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین