فرانس ۲۴:در صورت پاسخگو نبودن مسکو، لندن تحریم‌های سختی اعمال خواهد کرد

عنوان

شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ گزارش داد، لندن منتظر توضیحات مسکو است، روس‌ها تا پایان امروز فرصت دارند تا در باره مسمومیت سرگئی اسکریپال توضیح دهند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴،درصورت بی توجهی مسکو به درخواست لندن، مجازات هایی سخت از جمله تحریم مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه و توقیف دارایی ها در انتظار روس ها خواهد بود.

شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ گزارش داد: لندن منتظر توضیحات مسکو است. روس ها تا پایان امروز فرصت دارند تا در باره مسمومیت سرگئی اسکریپال توضیح دهند. این مامور دوجانبه روس به همراه دخترش در بیمارستان بستری شده است. روسیه سفیر انگلیس در این کشور را احضار کرد.

مجری از بندیکت پاویو گزارشگر این شبکه در لندن پرسید: دولت انگلیس جلسه ای در شورای امنیت ملی برگزار کرد. وزیر کشور انگلیس ریاست این گردهمایی را بر عهده داشت. نتیجه تشکیل جلسه این شورا چه بوده است؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین