فرانس ۲۴:در صورت پاسخگو نبودن مسکو، لندن تحریم‌های سختی اعمال خواهد کرد

عنوان

شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ گزارش داد، لندن منتظر توضیحات مسکو است، روس‌ها تا پایان امروز فرصت دارند تا در باره مسمومیت سرگئی اسکریپال توضیح دهند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴،درصورت بی توجهی مسکو به درخواست لندن، مجازات هایی سخت از جمله تحریم مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه و توقیف دارایی ها در انتظار روس ها خواهد بود.

شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ گزارش داد: لندن منتظر توضیحات مسکو است. روس ها تا پایان امروز فرصت دارند تا در باره مسمومیت سرگئی اسکریپال توضیح دهند. این مامور دوجانبه روس به همراه دخترش در بیمارستان بستری شده است. روسیه سفیر انگلیس در این کشور را احضار کرد.

مجری از بندیکت پاویو گزارشگر این شبکه در لندن پرسید: دولت انگلیس جلسه ای در شورای امنیت ملی برگزار کرد. وزیر کشور انگلیس ریاست این گردهمایی را بر عهده داشت. نتیجه تشکیل جلسه این شورا چه بوده است؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین