لیگ NBA|پیروزی کلیولند با درخشش جیمز/ صدمین تریپل دابل وستبروک برای تاندر

عنوان

ستاره تیم اوکلاهماسیتی تاندر صدمین تریپل دابل خود را به ثبت رساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیدارهای صبح امروز (چهار شنبه) لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با تریپل دابل لبران جیمز در سالن «تاکینگ استیک ریسورت» شهر فینیکس از سد میزبان خود فینیکس سانز گذشت. جیمز در این بازی 28 امتیاز، 11 پاس گل، 13 ریباند و 3 توپربایی داشت.

در بازی دیگری که در حضور 18418 تماشاگر سالن AT&T برگزارش شد، تیم سان آنتونیو اسپرز با 36 امتیاز میهمان خود اورلاندو مجیک را شکست داد. لامارکوس آلدریج 24 امتیاز برای اسپرز در این بازی داشت.

سالن فیلیپس شهر آتلانتا صبح امروز شاهد درخشش راسل وستبروک، ستاره تیم اوکلاهماسیتی تاندر بود. تاندر در این بازی با اختلاف 12 امتیاز میزبان خود را شکست داد. وستبروک در این دیدار خارج از خانه با کسب 32 امتیاز، 12 پاس گل و 12 ریباند، تریپل دابل کرد.

این صدمین تریپل دابل دوران حرفه ای وستبروک بود. در تاریخ NBA تنها اسکار رابرتسون (181)، مجیک جانسون (138) و جیسون کید (107) بیش از 100 تریپل دابل به نام خود ثبت کرده اند.

ویلت چمبرلین با 78 تریپل دابل بازنشسته شد و لبران جیمز نیز 68 تریپل دابل  دارد.

وستبروک پس از رسیدن به این رکورد گفت: باعث افتخار من است. از مردانی که پیش از من به این رکورد رسیده اند، سپاسگزارم و خوشحالم که در تیم اوکلاهماسیتی این رکورد را ثبت کردم.

راسل وستبروک برای بیست و یکمین بار در فصل جاری تریپل دابل کرد.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

ایندیانا 101 – فیلادلفیا 98
مینه سوتا 116 – واشنگتن 111
اوکلاهماسیتی 119 – آتلانتا 107
تورونتو 116 – بروکلین 102
دالاس 110 – نیویورک 97
شارلوت 115 – نیواورلینز 119
لس آنجلس کلیپرز 112 – شیکاگو 106
اورلاندو 72 – سان آنتونیو 108
دیترویت 79 – یوتا 110
کلیولند 129 – فینیکس 107
دنور 103 – لس آنجلس لیکرز 112

در پایان دیدارهای امروز، تیم های تورونتو رپتورز و بوستون سلتیکس صدرنشین و اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس قعرنشینان کنفرانس شرق و تیم های هیوستون راکتس  و گلدن استیت وریرز در صدر کنفرانس غرب و فینیکس سانز و ممفیس گریزلیز در انتهای جدول این کنفرانس قرار دارند.

تاکنون تیم های تورونتو رپتورز و بوستون سلتیکس به همراه هیوستون راکتس  و گلدن استیت وریرز حضور خود را در مرحله پلی آف لیگ قطعی کرده اند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین