عباسی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد:

بورس طی هفته جاری روش خوش ندید

عنوان

یک کارشناس بازار سرمایه از کاهش شاخص بازار در این هفته خبرداد.

علی عباسی کارشناس بازار بورس در گفتگو با خبرنگاربورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به وضعیت بازار بورس طی هفته جاری اظهار کرد: شاخص بورس طی هفته جاری سبب شده است که شاخص ها تا پایان هفته روند کاهشی به خود بگیرند.

وی ادامه داد: معمولا در ایام پایانی سال، وام هایی به شرکت ها و افراد حقیقی و حقوقی داده می شود که باید تسویه شود این درحالی است که درطی این هفته وضعیت بازار سهام روند کاهشی به خود گرفته است.

به گفته عباسی، افراد باید سهام خود را طی این هفته بفروشند که بتوانند بدهی کارگزاری بانک ها را پرداخت کنند. این درحالی است که تسویه شرکت های بزرگ که در بازار وجود دارند بدلیل تسویه حساب های پایانی سال، بهترین بازار را بازار ارز می دانند.

این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه طی این هفته، بازار روز های سرد و سختی را سپری کرده است ،گفت: نباید فراموش کرد که روند کاهشی بازار ربطی به شاخص ها ندارد چرا که این شاخص ها در طول روز دستکاری می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین