انتقاد یک نماینده مجلس از تشکیل نشدن جلسات شورای عالی رفاه

عنوان

عضو شورای عالی رفاه گفت: جلسات این شورا در ۲۱ ماه گذشته تشکیل نشده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه، 23 اسفند) در تذکری آیین نامه ای به ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس استناد کرد و گفت: ماده 24 آیین نامه داخلی محلبس، بر بهبود روش های نظارتی و ساماندهی امور ناظران منتخب مجلس و کمیسیون ها در مجامع و شوراها و دریافت گزارش آنان دلالت دارد.

  • بیشتر بخوانید: 
  1. نوبخت: حقوق اسفند همه دستگاه های دولتی و نیروهای مسلح پرداخت شد
  2. "حقوق کارگران در سال 97 براساس نرخ واقعی تورم باشد"

وی افزود: آقای نوبخت در تلویزیون اعلام می کند که حقوق کارمندان دولت پرداخت شده، این در حالی است که کارگران ماه هاست، حقوق معوقه شان را دریافت نکرده اند، حتی عیدی برخی از آنها هنوز پرداخت نشده است.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی رفاه، اضافه کرد: از هیئت رئیسه مجلس می خواهم سازوکار نظارتی که در ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس بر آن تأکید شده را، رعایت کند.

پوربافرانی با انتقاد از اینکه شورای عالی رفاه 21 ماه است که تشکیل جلسه نداده، اظهار داشت: حقوق و عیدی کارگران مسئله ای معیشتی و رفاهی است و شورای عالی رفاه باید نسبت به تعیین آن اهتمام داشته باشد، اما به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم، اما هنوز کارگران حقوق و عیدی خود را دریافت نکرده اند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین