انتقاد یک نماینده مجلس از تشکیل نشدن جلسات شورای عالی رفاه

عنوان

عضو شورای عالی رفاه گفت: جلسات این شورا در ۲۱ ماه گذشته تشکیل نشده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه، 23 اسفند) در تذکری آیین نامه ای به ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس استناد کرد و گفت: ماده 24 آیین نامه داخلی محلبس، بر بهبود روش های نظارتی و ساماندهی امور ناظران منتخب مجلس و کمیسیون ها در مجامع و شوراها و دریافت گزارش آنان دلالت دارد.

  • بیشتر بخوانید: 
  1. نوبخت: حقوق اسفند همه دستگاه های دولتی و نیروهای مسلح پرداخت شد
  2. "حقوق کارگران در سال 97 براساس نرخ واقعی تورم باشد"

وی افزود: آقای نوبخت در تلویزیون اعلام می کند که حقوق کارمندان دولت پرداخت شده، این در حالی است که کارگران ماه هاست، حقوق معوقه شان را دریافت نکرده اند، حتی عیدی برخی از آنها هنوز پرداخت نشده است.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی رفاه، اضافه کرد: از هیئت رئیسه مجلس می خواهم سازوکار نظارتی که در ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس بر آن تأکید شده را، رعایت کند.

پوربافرانی با انتقاد از اینکه شورای عالی رفاه 21 ماه است که تشکیل جلسه نداده، اظهار داشت: حقوق و عیدی کارگران مسئله ای معیشتی و رفاهی است و شورای عالی رفاه باید نسبت به تعیین آن اهتمام داشته باشد، اما به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم، اما هنوز کارگران حقوق و عیدی خود را دریافت نکرده اند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

سایر کشورهای برای مقابله با سوداگری سکه و ارز چه کرده‌اند؟

مقصر اصلی افزایش نقدینگی لجام گسیخته و بی ثمر در کشور کسی جز دولت نیست

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

اگر امکانات و پهنای باندی که در اختیار هاتگرام و طلاگرام گذاشته شده به پیام رسان‌های داخلی داده شود، قطعا آن‌ها خدماتی بهتر از تلگرام به مردم عرضه خواهند کرد.

وزارت دفاع سعودی آماج موشک‌های یمن شد

یگان موشکی نیروهای مقاومت یمن اعلام کرد که موشک های بالستیک از نوع البرکان که ریاض پایتخت عربستان را هدف قرار داده بود به مرکز اطلاعات وزارت دفاع و دیگر اهداف موجود در این شهر اصابت کرده است.

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین