آیت الله کعبی به مهر خبر داد:

تصویب طرح تشکیل «هیئت اندیشه ورز» در مجلس خبرگان رهبری

عنوان

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از تصویب طرح تشکیل هیئت اندیشه ورز به ریاست آیت الله احمد جنتی خبر داد.

آیت الله عباس کعبی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار مهر، از تصویب طرح تشکیل «هیات اندیشه ورز» به ریاست آیت الله احمد جنتی خبر داد.

آیت الله کعبی اظهار داشت: این هیئت ۱۱ عضو دارد که در جلسه عصر امروز مجلس خبرگان رهبری، انتخاب خواهند شد.

وی درباره پیشینه شکل گیری این هیئت گفت: در دیداری که اعضای خبرگان رهبری در تاریخ ۳۰ شهریورماه سال جاری با مقام معظم رهبری داشتند، رهبر انقلاب فرمودند که برای بررسی پیشرفت ها و پسرفت های مسیر انقلاب، یک هیئت اندیشه ورز شکل بگیرد.

وی دیده بانی کلان نسبت به پیشرفت ها و پسرفت ها در مسیر انقلاب اسلامی، ارزیابی کلان حرکت صحیح نظام در مسیر تحقق اهداف انقلاب، آینده نگری نسبت به بایسته های تحقق اهداف انقلاب اسلامی و پیشنهاد راهبردهای مورد نیاز، گفتمان سازی و تبیین انقلاب اسلامی برای افکار عمومی و مطالبه گری کلان از قوای عمومی و سازمان ها و نهادهای مربوطه را از جمله اهداف اصلی تعریف شده برای این هیئت ارزیابی کرد.

آیت الله کعبی در همین باره تصریح کرد: مطالبات مجلس خبرگان، نه مسائل جزئی و اجرایی بلکه در سطح کلان است چون خبرگان دستگاه اجرایی نیست و مطالبات اش هم مطالبات کلانِ راهبردی در جهت مشخص شدن پیشرفت ها و پسرفت ها در مسیر انقلاب اسلامی است.  

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

سایر کشورهای برای مقابله با سوداگری سکه و ارز چه کرده‌اند؟

مقصر اصلی افزایش نقدینگی لجام گسیخته و بی ثمر در کشور کسی جز دولت نیست

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

اگر امکانات و پهنای باندی که در اختیار هاتگرام و طلاگرام گذاشته شده به پیام رسان‌های داخلی داده شود، قطعا آن‌ها خدماتی بهتر از تلگرام به مردم عرضه خواهند کرد.

وزارت دفاع سعودی آماج موشک‌های یمن شد

یگان موشکی نیروهای مقاومت یمن اعلام کرد که موشک های بالستیک از نوع البرکان که ریاض پایتخت عربستان را هدف قرار داده بود به مرکز اطلاعات وزارت دفاع و دیگر اهداف موجود در این شهر اصابت کرده است.

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین