آیت الله کعبی به مهر خبر داد:

تصویب طرح تشکیل «هیئت اندیشه ورز» در مجلس خبرگان رهبری

عنوان

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از تصویب طرح تشکیل هیئت اندیشه ورز به ریاست آیت الله احمد جنتی خبر داد.

آیت الله عباس کعبی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار مهر، از تصویب طرح تشکیل «هیات اندیشه ورز» به ریاست آیت الله احمد جنتی خبر داد.

آیت الله کعبی اظهار داشت: این هیئت ۱۱ عضو دارد که در جلسه عصر امروز مجلس خبرگان رهبری، انتخاب خواهند شد.

وی درباره پیشینه شکل گیری این هیئت گفت: در دیداری که اعضای خبرگان رهبری در تاریخ ۳۰ شهریورماه سال جاری با مقام معظم رهبری داشتند، رهبر انقلاب فرمودند که برای بررسی پیشرفت ها و پسرفت های مسیر انقلاب، یک هیئت اندیشه ورز شکل بگیرد.

وی دیده بانی کلان نسبت به پیشرفت ها و پسرفت ها در مسیر انقلاب اسلامی، ارزیابی کلان حرکت صحیح نظام در مسیر تحقق اهداف انقلاب، آینده نگری نسبت به بایسته های تحقق اهداف انقلاب اسلامی و پیشنهاد راهبردهای مورد نیاز، گفتمان سازی و تبیین انقلاب اسلامی برای افکار عمومی و مطالبه گری کلان از قوای عمومی و سازمان ها و نهادهای مربوطه را از جمله اهداف اصلی تعریف شده برای این هیئت ارزیابی کرد.

آیت الله کعبی در همین باره تصریح کرد: مطالبات مجلس خبرگان، نه مسائل جزئی و اجرایی بلکه در سطح کلان است چون خبرگان دستگاه اجرایی نیست و مطالبات اش هم مطالبات کلانِ راهبردی در جهت مشخص شدن پیشرفت ها و پسرفت ها در مسیر انقلاب اسلامی است.  

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین