در بیانیه جمعیت جانبازان مطرح شد؛

ضرورت برخورد جدی دستگاه دیپلماسی با اهانت‌کنندگان به سفارت کشورمان در لندن

عنوان

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اهانت به پرچم جمهور اسلامی ایران خواستار برخورد جدی دستگاه دیپلماسی با اهانت‌کنندگان به سفارت کشورمان در لندن شد.

به گزارش حوزه  احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اهانت به پرچم جمهور اسلامی ایران خواستار برخورد جدی دستگاه دیپلماسی با اهانت کنندگان به سفارت کشورمان در لندن شد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

به دنبال تهاجم گروهی از حامیان صادق شیرازی در اعتراض به دستگیری حسین شیرازی و حمله آنها به ساختمان سفارت لندن و نمایش پرچم های خود به جای پرچم جمهوری اسلامی ایران، جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی خواستار اشد برخورد دستگاه دیپلماسی با اهانت کنندگان و پلیس ضد شورش انگلیس که به رغم حضور در محل، از متجاوزان به سفارت حمایت کرده است، شد.

در هجدهمین جلسه شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی همچنین موضوع نقش فضای مجازی به ویژه پیام رسان تلگرام در مساله سازی برای جمهوری اسلامی ایران مورد بحث قرار گرفت.

جمعیت جانبازان با تاکید بر هدف قرار دادن امنیت و هویت به ویژه سبک زندگی ایرانی و اسلامی توسط گردانندگان فضای مجازی، عدم حساسیت مسئولان نسبت به این مساله و کوتاهی برای مقابله با این صحنه رزم را نکوهش کرد.

این جمعیت نقش انتخاب موضوعات و بزرگنمایی آنها و سازمان دهی به منظور تبدیل کردن هر مساله کم اهمیت به گفتمان در سطح ملی و نفوذ گسترده در لایه های اجتماعی را از ظرفیت های این فناوری در فضای مجازی برشمرد و تاکید کرد: اگرچه رکاب گرفتن از این فناوری با بومی سازی آن امکان فوق العاده ای را برای نظام اسلامی و پدیده تمدن سازی در اختیار می گذارد، اما اکنون قرارگاه و سازماندهی فضای مجازی در اختیار دشمن و نظام سلطه است و جز با خاموش کردن این توپخانه در حال شلیک نمی توان جلوی قربانیان این تهاجم را گرفت.

جمعیت جانبازان اقدام همزمان روشنگری و بصیرت افزایی در خصوص مضرات و منافع این پدیده و نیز سرعت بخشیدن به بومی سازی ۱۰۰ درصدی این امکان را اولویت دارترین مسئله جمهوری اسلامی در جهت فروپاشی تصمیمات دشمن برشمرد.

به باور این جمعیت، رسانه تلگرام در حوادث اخیر اغتشاشات دی ماه، تجمع خون بار دراویش، اعتراض به حجاب و مواردی از این دست نقش پررنگی داشته و در خدمت آسیب زدن به حاکمیت نظام جمهوری اسلامی قرار داشته است.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به نقش رئیس جمهور در فعال کردن شورای عالی فضای مجازی، پیگیری مجدانه برای دفع خطرات بالفعل را خواستار و خسارت های به تاخیر انداختن جلسات این شورا را به مسوولان متذکر شد.

در آخرین جلسه شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در سال جاری و همزمان با ایام آغاز اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی، اهمیت و جایگاه اردوهای راهیان نور به منزله پدیده ای ارزشمند برای برقراری ارتباط بین نسلی با محوریت ارزش های هویت بخش دوران دفاع مقدس تاکید و به نقش پررنگ خاطرات شهدا و رزمندگان در این راستا اشاره شد. بازدید از جغرافیای حوادث دوران دفاع مقدس، رزمایش و اردوی فرهنگی بی نظیری برای بهره برداری همه اقشار به ویژه خانواده ها است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین