احتمال غیبت نیمار از جام جهانی روسیه افزایش یافت

عنوان

نیمار جونیور بازیکن تیم باشگاهی پی اس جی احتمال دارد به علت مصدومیت از همراهی تیم ملی برزیل در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باز بماند.

به گزارش  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از سایت «گل» پزشک نیمار اعلام کرده است که این بازیکن احتمال دارد به علت مصدومیت و دوری 3 ماه اش از مسابقات فوتبال نتواند تیم ملی برزیل را در جام جهانی 2018 روسیه همراهی کند.

او افزود: این بازیکن جوان هنگامی که از شدت مصدومیت خود و همچنین دوری  از رقایت فوتبال اطلاع پیدا کرد بسیار ناراحت و افسرده شد و خواست که به کشورش برزیل باز گردد تا دوران مصدومیت خود را در این کشور سپری کند. 

او همچنین اعلام کرد که با بررسی وضعیت شکستگی پای نیمار، هدفمان را روی 6 هفته دوری در بهترین حالت گذاشته ایم با این حال احتمال می رود این بازیکن نتواند در جام جهانی به همراه تیم ملی اش شرکت کند.

در پایان این احتمال می رود که نیمار برزیلی با مسئولان و پزشکان  تیم پی اس جی به مشکل برخورده است و همین امر سبب شده تا او بخواهد به کشورش برای استراحت و درمان سفر کند.نیمار در جام جهانی 2014 هم در طول مسابقات به شدت از ناحیه کمر مصدوم شد و نتوانست در ادامه بازی ها تیمش را همراهی کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین