احتمال غیبت نیمار از جام جهانی روسیه افزایش یافت

عنوان

نیمار جونیور بازیکن تیم باشگاهی پی اس جی احتمال دارد به علت مصدومیت از همراهی تیم ملی برزیل در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باز بماند.

به گزارش  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از سایت «گل» پزشک نیمار اعلام کرده است که این بازیکن احتمال دارد به علت مصدومیت و دوری 3 ماه اش از مسابقات فوتبال نتواند تیم ملی برزیل را در جام جهانی 2018 روسیه همراهی کند.

او افزود: این بازیکن جوان هنگامی که از شدت مصدومیت خود و همچنین دوری  از رقایت فوتبال اطلاع پیدا کرد بسیار ناراحت و افسرده شد و خواست که به کشورش برزیل باز گردد تا دوران مصدومیت خود را در این کشور سپری کند. 

او همچنین اعلام کرد که با بررسی وضعیت شکستگی پای نیمار، هدفمان را روی 6 هفته دوری در بهترین حالت گذاشته ایم با این حال احتمال می رود این بازیکن نتواند در جام جهانی به همراه تیم ملی اش شرکت کند.

در پایان این احتمال می رود که نیمار برزیلی با مسئولان و پزشکان  تیم پی اس جی به مشکل برخورده است و همین امر سبب شده تا او بخواهد به کشورش برای استراحت و درمان سفر کند.نیمار در جام جهانی 2014 هم در طول مسابقات به شدت از ناحیه کمر مصدوم شد و نتوانست در ادامه بازی ها تیمش را همراهی کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تصویر آینده نیاز امروز جامعه

امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست

سیطره امارات بر کانال سوئز و گلوگاه‌های دریایی مصر

امارات پشتیبان اصلی کودتا در مصر بود تا دولتی بر سر کار آید که ابوظبی وابسته باشد. اسناد دخالت امارات در کودتای السیسی پرشمار بوده و به صورت تدریجی اسناد جدیدی نیز در این مورد فاش می‌شود. به عنوان نمونه دیوید کیرکپاتریک، خبرنگار نیویورک تایمز می‌نویسد: «در فوریه ۲۰۱۳ یک هواپیما از امارات به قاهره آمد که مملو از دلارهای نقدی و قرص‌های ترامادول بود.

اسناد غیر رسمی عامل سرگردانی مردم در دادگاه‌ها

اسناد غیر رسمی یا دستنویس در هیچ سامانه‌ای به ثبت نمی‌رسند و به همین دلیل حکومت هیچگاه از آن‌ها مطلع نمی‌شود اما با اعتباری که در نظام قضایی و حقوقی کشور دارند باعث افزایش زمان دادرسی شده‌اند.

حمایت‌های شکننده دولت از تولید گندم؛ خودکفایی در معرض خطر

حمایت‌های شکننده و بی‌قاعده از سویی سبب به خطرافتادن خودکفایی گندم می‌شود و از سوی دیگر نیز موجب ناامیدی کشاورزان و به‌تبع آن مهاجرت به حاشیه شهرها و افزایش حاشیه‌نشینی خواهد

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
با اعلام مدیر برنامه هافبک عراقی
بشار رسن مصدوم شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین