احتمال غیبت نیمار از جام جهانی روسیه افزایش یافت

عنوان

نیمار جونیور بازیکن تیم باشگاهی پی اس جی احتمال دارد به علت مصدومیت از همراهی تیم ملی برزیل در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باز بماند.

به گزارش  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از سایت «گل» پزشک نیمار اعلام کرده است که این بازیکن احتمال دارد به علت مصدومیت و دوری 3 ماه اش از مسابقات فوتبال نتواند تیم ملی برزیل را در جام جهانی 2018 روسیه همراهی کند.

او افزود: این بازیکن جوان هنگامی که از شدت مصدومیت خود و همچنین دوری  از رقایت فوتبال اطلاع پیدا کرد بسیار ناراحت و افسرده شد و خواست که به کشورش برزیل باز گردد تا دوران مصدومیت خود را در این کشور سپری کند. 

او همچنین اعلام کرد که با بررسی وضعیت شکستگی پای نیمار، هدفمان را روی 6 هفته دوری در بهترین حالت گذاشته ایم با این حال احتمال می رود این بازیکن نتواند در جام جهانی به همراه تیم ملی اش شرکت کند.

در پایان این احتمال می رود که نیمار برزیلی با مسئولان و پزشکان  تیم پی اس جی به مشکل برخورده است و همین امر سبب شده تا او بخواهد به کشورش برای استراحت و درمان سفر کند.نیمار در جام جهانی 2014 هم در طول مسابقات به شدت از ناحیه کمر مصدوم شد و نتوانست در ادامه بازی ها تیمش را همراهی کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین