فرنگی‌کار ۵۵ کیلوگرم پس از غیبت در انتخابی تیم ملی: تصادف کردم

عنوان

فرنگی‌کار وزن ۵۵ کیلوگرم، دارنده نشان نقره جوانان آسیا و ارتش‌های جهان به علت تصادف از حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی محروم شد.

حمیدرضا خامسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: یک روز قبل از آغاز پیکارهای انتخابی تیم ملی و هنگامی که حدود 25 کیلومتر از کوهدشت را طی کرده بودیم، خودروی ما به شدت با گاردریل کنار جاده برخورد کرد و نتوانستم در رقابت‌ها شرکت کنم.

وی با بیان اینکه کروکی صحنه تصادف موجود است، اضافه کرد: خوشبختانه دچار شکستگی خاصی نشده‌ام ولی ضرب‌دیدگی و کوفتگی زیاد دارم.

خامسی اظهار کرد: از شورای فنی و کادر فنی تیم ملی انتظار دارم، فرصتی به من بدهند تا در مرحله آخر انتخابی شرکت کنم.

این فرنگی‌کار لرستانی یادآور شد: چند ماه در حال تمرین هستم و در ایام نوروز نیز به شدت تمرین‌هایم را ادامه دادم و خیلی آماده بودم ولی با این حادثه همه آنها بر باد رفت و امیدوارم با درخواستم موافقت شود.

وی افزود: بدون شک این اتفاق کار را سخت کرده اما اگر سهمیه‌ی انتخابی مرحله آخر را داشته باشم، آمادگی‌ام را نشان می‌دهم.
انتهای پیام

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارش نسیم آنلاین از یک راهکار مقابله با تحریم نفت

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

هدف از جنگ ۳۳ روزه ریشه‌دار کردن رژیم‌صهیونیستی در منطقه بود

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه هدف از جنگ ۳۳ روزه تحقق اهداف آمریکا در زمان جرج بوش بود، افزود: قصد آمریکا این بود که اسرائیل را در منطقه ریشه‌دارتر کند، اما با پیروزی مقاومت این طرح شکست خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین