معاون خدمات شهری شهرداری تهران تشریح کرد

تمهیدات حمل‌ونقل و ترافیکی شهرداری تهران برای برگزاری نمایشگاه کتاب

عنوان

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، خط ۱ و ۳ مترو به بازدیدکنندگان خدمات ویژه‌ای را ارائه خواهند داد و ۱۵ خط ویژه اتوبوسرانی نیز برای نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مجتبی یزدانی در نشست خبری اظهار داشت: از 12 تا 22 اردیبهشت ماه نمایشگاه بین المللی تهران در مصلای تهران برگزار می شود که در این خصوص شهرداری اقداماتی را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه جلسات برگزاری نمایشگاه از بهمن ماه آغاز شده است، گفت: تاکنون جلساتی با وزیر ارشاد، اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر، مسئولان نمایشگاه کتاب، استانداری تهران و همچنین با حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران برگزار شده است که شهرداری تهران اعتباراتی به صورت جداگانه برای برگزاری نمایشگاه اختصاص داده اند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: 6 کمیته خدمات شهری، حمل و نقل، عمران و زیرساخت، فرهنگی و اطلاع رسانی، فناوری و ایمنی و انتظامی برای سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تشکیل شده است.

یزدانی اظهار داشت: تاکنون 38 مصوبه در کمیته های مختلف داشته ایم و ادارات مختلف در جلسات حضور پیدا کردند و گزارشات لازم را ارائه دادند.

وی ادامه داد: در کمیته های مختلف، سازمان ها و مناطق شهر تهران حضور دارند و سه منطقه 3، 6 و 7 در کمیته های مختلف نمایشگاه بین المللی عضو هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در بحث نیروها و مبلمان شهری در محدوده نمایشگاه و همچنین تأمین سرویس بهداشتی اقدامات لازم انجام شده است.

یزدانی تصریح کرد: تاکنون 100 اصله درخت، 600 اصله انواع درختچه، 4200 گلدان در اطرف نمایشگاه بین المللی کتاب کاشته شده است.

وی افزود: خط 1 و 3 مترو در ایام برگزاری نمایشگاه به صورت ویژه خدمات لازم را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند و تمامی ظرفیت مناطق 3، 6 و 7 برای پارک خودرو در نظر گرفته شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اظهار داشت: 15 خط ویژه اتوبوسرانی نیز پیش بینی شده است که از تمامی مناطق، بازدیدکنندگان را به نمایشگاه بین المللی کتاب منتقل کنند.

یزدانی اضافه کرد: تجهیزات و لوازم ترافیکی نیز در سه روز آینده در اطراف نمایشگاه نصب می شود.

وی درباره علت برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای تهران گفت: به درخواست وزارت ارشاد و ناشران، نمایشگاه کتاب در مصلی برگزار شده است و ما همچنان مصر هستیم این نمایشگاه باید در شهر آفتاب برگزار شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر نحوه توزیع بن های کتاب، تصریح کرد: از طریق معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در این خصوص برنامه هایی پیش بینی شده است و مانند سال های گذشته اجرایی می شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین