معاون خدمات شهری شهرداری تهران تشریح کرد

تمهیدات حمل‌ونقل و ترافیکی شهرداری تهران برای برگزاری نمایشگاه کتاب

عنوان

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، خط ۱ و ۳ مترو به بازدیدکنندگان خدمات ویژه‌ای را ارائه خواهند داد و ۱۵ خط ویژه اتوبوسرانی نیز برای نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مجتبی یزدانی در نشست خبری اظهار داشت: از 12 تا 22 اردیبهشت ماه نمایشگاه بین المللی تهران در مصلای تهران برگزار می شود که در این خصوص شهرداری اقداماتی را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه جلسات برگزاری نمایشگاه از بهمن ماه آغاز شده است، گفت: تاکنون جلساتی با وزیر ارشاد، اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر، مسئولان نمایشگاه کتاب، استانداری تهران و همچنین با حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران برگزار شده است که شهرداری تهران اعتباراتی به صورت جداگانه برای برگزاری نمایشگاه اختصاص داده اند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: 6 کمیته خدمات شهری، حمل و نقل، عمران و زیرساخت، فرهنگی و اطلاع رسانی، فناوری و ایمنی و انتظامی برای سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تشکیل شده است.

یزدانی اظهار داشت: تاکنون 38 مصوبه در کمیته های مختلف داشته ایم و ادارات مختلف در جلسات حضور پیدا کردند و گزارشات لازم را ارائه دادند.

وی ادامه داد: در کمیته های مختلف، سازمان ها و مناطق شهر تهران حضور دارند و سه منطقه 3، 6 و 7 در کمیته های مختلف نمایشگاه بین المللی عضو هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در بحث نیروها و مبلمان شهری در محدوده نمایشگاه و همچنین تأمین سرویس بهداشتی اقدامات لازم انجام شده است.

یزدانی تصریح کرد: تاکنون 100 اصله درخت، 600 اصله انواع درختچه، 4200 گلدان در اطرف نمایشگاه بین المللی کتاب کاشته شده است.

وی افزود: خط 1 و 3 مترو در ایام برگزاری نمایشگاه به صورت ویژه خدمات لازم را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند و تمامی ظرفیت مناطق 3، 6 و 7 برای پارک خودرو در نظر گرفته شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اظهار داشت: 15 خط ویژه اتوبوسرانی نیز پیش بینی شده است که از تمامی مناطق، بازدیدکنندگان را به نمایشگاه بین المللی کتاب منتقل کنند.

یزدانی اضافه کرد: تجهیزات و لوازم ترافیکی نیز در سه روز آینده در اطراف نمایشگاه نصب می شود.

وی درباره علت برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای تهران گفت: به درخواست وزارت ارشاد و ناشران، نمایشگاه کتاب در مصلی برگزار شده است و ما همچنان مصر هستیم این نمایشگاه باید در شهر آفتاب برگزار شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر نحوه توزیع بن های کتاب، تصریح کرد: از طریق معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در این خصوص برنامه هایی پیش بینی شده است و مانند سال های گذشته اجرایی می شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
ایرنا گزارش می دهد
آبلیموهای تقلبی در بازار
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در واکنش به استعفای وزیر بهداشت
وزیر بهداشت پاسخگوی خرابی‌های به بار آورده‌اش باشد
تازه ترین خبرها از واژگونی اتوبوس
شمار دانشجویان جانباخته دانشگاه آزاد به ۱۰ تن رسید
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین