معاون خدمات شهری شهرداری تهران تشریح کرد

تمهیدات حمل‌ونقل و ترافیکی شهرداری تهران برای برگزاری نمایشگاه کتاب

عنوان

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، خط ۱ و ۳ مترو به بازدیدکنندگان خدمات ویژه‌ای را ارائه خواهند داد و ۱۵ خط ویژه اتوبوسرانی نیز برای نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مجتبی یزدانی در نشست خبری اظهار داشت: از 12 تا 22 اردیبهشت ماه نمایشگاه بین المللی تهران در مصلای تهران برگزار می شود که در این خصوص شهرداری اقداماتی را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه جلسات برگزاری نمایشگاه از بهمن ماه آغاز شده است، گفت: تاکنون جلساتی با وزیر ارشاد، اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر، مسئولان نمایشگاه کتاب، استانداری تهران و همچنین با حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران برگزار شده است که شهرداری تهران اعتباراتی به صورت جداگانه برای برگزاری نمایشگاه اختصاص داده اند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: 6 کمیته خدمات شهری، حمل و نقل، عمران و زیرساخت، فرهنگی و اطلاع رسانی، فناوری و ایمنی و انتظامی برای سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تشکیل شده است.

یزدانی اظهار داشت: تاکنون 38 مصوبه در کمیته های مختلف داشته ایم و ادارات مختلف در جلسات حضور پیدا کردند و گزارشات لازم را ارائه دادند.

وی ادامه داد: در کمیته های مختلف، سازمان ها و مناطق شهر تهران حضور دارند و سه منطقه 3، 6 و 7 در کمیته های مختلف نمایشگاه بین المللی عضو هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در بحث نیروها و مبلمان شهری در محدوده نمایشگاه و همچنین تأمین سرویس بهداشتی اقدامات لازم انجام شده است.

یزدانی تصریح کرد: تاکنون 100 اصله درخت، 600 اصله انواع درختچه، 4200 گلدان در اطرف نمایشگاه بین المللی کتاب کاشته شده است.

وی افزود: خط 1 و 3 مترو در ایام برگزاری نمایشگاه به صورت ویژه خدمات لازم را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند و تمامی ظرفیت مناطق 3، 6 و 7 برای پارک خودرو در نظر گرفته شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اظهار داشت: 15 خط ویژه اتوبوسرانی نیز پیش بینی شده است که از تمامی مناطق، بازدیدکنندگان را به نمایشگاه بین المللی کتاب منتقل کنند.

یزدانی اضافه کرد: تجهیزات و لوازم ترافیکی نیز در سه روز آینده در اطراف نمایشگاه نصب می شود.

وی درباره علت برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای تهران گفت: به درخواست وزارت ارشاد و ناشران، نمایشگاه کتاب در مصلی برگزار شده است و ما همچنان مصر هستیم این نمایشگاه باید در شهر آفتاب برگزار شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر نحوه توزیع بن های کتاب، تصریح کرد: از طریق معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در این خصوص برنامه هایی پیش بینی شده است و مانند سال های گذشته اجرایی می شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین