معاون خدمات شهری شهرداری تهران تشریح کرد

تمهیدات حمل‌ونقل و ترافیکی شهرداری تهران برای برگزاری نمایشگاه کتاب

عنوان

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، خط ۱ و ۳ مترو به بازدیدکنندگان خدمات ویژه‌ای را ارائه خواهند داد و ۱۵ خط ویژه اتوبوسرانی نیز برای نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مجتبی یزدانی در نشست خبری اظهار داشت: از 12 تا 22 اردیبهشت ماه نمایشگاه بین المللی تهران در مصلای تهران برگزار می شود که در این خصوص شهرداری اقداماتی را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه جلسات برگزاری نمایشگاه از بهمن ماه آغاز شده است، گفت: تاکنون جلساتی با وزیر ارشاد، اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر، مسئولان نمایشگاه کتاب، استانداری تهران و همچنین با حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران برگزار شده است که شهرداری تهران اعتباراتی به صورت جداگانه برای برگزاری نمایشگاه اختصاص داده اند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: 6 کمیته خدمات شهری، حمل و نقل، عمران و زیرساخت، فرهنگی و اطلاع رسانی، فناوری و ایمنی و انتظامی برای سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تشکیل شده است.

یزدانی اظهار داشت: تاکنون 38 مصوبه در کمیته های مختلف داشته ایم و ادارات مختلف در جلسات حضور پیدا کردند و گزارشات لازم را ارائه دادند.

وی ادامه داد: در کمیته های مختلف، سازمان ها و مناطق شهر تهران حضور دارند و سه منطقه 3، 6 و 7 در کمیته های مختلف نمایشگاه بین المللی عضو هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در بحث نیروها و مبلمان شهری در محدوده نمایشگاه و همچنین تأمین سرویس بهداشتی اقدامات لازم انجام شده است.

یزدانی تصریح کرد: تاکنون 100 اصله درخت، 600 اصله انواع درختچه، 4200 گلدان در اطرف نمایشگاه بین المللی کتاب کاشته شده است.

وی افزود: خط 1 و 3 مترو در ایام برگزاری نمایشگاه به صورت ویژه خدمات لازم را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند و تمامی ظرفیت مناطق 3، 6 و 7 برای پارک خودرو در نظر گرفته شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اظهار داشت: 15 خط ویژه اتوبوسرانی نیز پیش بینی شده است که از تمامی مناطق، بازدیدکنندگان را به نمایشگاه بین المللی کتاب منتقل کنند.

یزدانی اضافه کرد: تجهیزات و لوازم ترافیکی نیز در سه روز آینده در اطراف نمایشگاه نصب می شود.

وی درباره علت برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای تهران گفت: به درخواست وزارت ارشاد و ناشران، نمایشگاه کتاب در مصلی برگزار شده است و ما همچنان مصر هستیم این نمایشگاه باید در شهر آفتاب برگزار شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر نحوه توزیع بن های کتاب، تصریح کرد: از طریق معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در این خصوص برنامه هایی پیش بینی شده است و مانند سال های گذشته اجرایی می شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای جلسه‌ی درس خارج فقه

جز در موارد نظامی، امنیتی هیچ رازی را پنهان نکنید

قتل فجیع خاشقجی، ماهیت تروریست پرور سعودی را آشکارتر کرد

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر عزم همه قوا برای حل مشکلات معیشتی مردم و ابراز اطمینان نسبت به تامین کالاهای اساسی از سوی دولت، به برخی احکام صادره از سوی دستگاه قضایی برای مفسدان اقتصادی اشاره کرد و گفت: انسان بلحاظ عاطفی از حبس و اعدام اشخاص و خصوصاً وضعیت خانواده های آنها غصه دار می شود اما در عین حال با کسانی که طمعشان زندگی میلیون ها انسان را متلاطم می کند و به دشمن در ضربه زدن به کشور کمک می کند نمی توان برخورد عاطفی کرد.

چرا ترامپ از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد خارج می‌شود؟

سی‌ان‌ان در مطلبی به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا برای خروج از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان برد به دلیل نقض آن از سوی روسیه پرداخت.

عربستان از شورای حقوق بشر سازمان ملل اخراج شود

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل خواستار اخراج عربستان از شورای حقوق بشر سازمان ملل به عنوان ⁩ ناقض ⁧ حقوق ⁩ بشر در یمن، بحرین و عامل قتل خاشقجی شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رییس روابط عمومی انجمن داروسازان ایران خبر داد
حکم دیوان عدالت برای ضرورت اصلاح قراردادهای بیمه‌ها با داروخانه‌ها
مدیرکل حفاظت و حمایت از منابع طبیعی سازمان جنگل‌ها:
خشکسالی از یک طرف، آفات هم به جان جنگل‌های ایران افتاده است
در نشست خبری اولین کنگره ملی خانواده مطرح شد
کاهش آسیب ها و افزایش نشاط اجتماعی هدف کنگره خانواده است
با حکم دادستان کل کشور؛
خرم آبادی معاون نظارت بر دادسراها شد
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت اعلام کرد
کاهش سوء تغذیه و افزایش چاقی در کودکان ایرانی
در نامه دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان مطرح شد
تقاضای جاد برای ایجاد تسهیلات دانشجویان عازم سفر اربعین
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین