معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد اعلام کرد؛

برگزاری نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در شهریور ۹۷ در گناباد

عنوان

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در روزهای ۶ و ۷ شهریور ماه ۹۷ در این دانشگاه برگزار می‌شود.

محمدرضا تمامگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از رسالت‌های دانشگاه‌ها برگزاری کنفرانس‌ها و همایش بوده و دانشگاه آزاد اسلامی گناباد توانسته با برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های متعدد ملی به این رسالت خود جامه علم بپوشاند.

وی ادامه داد: با توجه به پتانسیل‌ها، ظرفیت‌ها و امکاناتی همانند آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های پیشرفته و کم‌نظیر مهندسی و فنی، کادر مجرب هیئت علمی در رشته‌ها و گرایش‌های متعدد برق از کاردانی تا دکتری تخصصی که در واحد دانشگاهی گناباد وجود دارد این افتخار را داشته‌ایم که هشت کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران را برگزار کنیم که این مهم یکی از شاخص‌ها و نقاط قوت واحد گناباد در زمینه مهندسی برق است که در کشور شناخته شده و همه به آن اذعان دارند و از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد خاطرنشان کرد: در کنفرانس‌ها و همایش‌هایی که تاکنون در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شده سعی بر آن بوده است تا تبادل نظر و به اشتراک گذاشتن تجربیات، تبادل دستاوردهای جدید و توسعه همکاری‌های علمی و ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان مدنظر قرار بگیرد ضمن اینکه آورده‌های زیادی نیز این کنفرانس‌ها برای دانشگاه و شهرستان داشته است.

وی با بیان اینکه نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونک ایران با حضور اندیشمندان و پژوهشگران برجسته کشور برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: افزایش ارتباط صنعت با دانشگاه، فراهم آوردن محیطی مناسب برای عرصه آخرین دستاوردهای علمی مهندسان و دانشجویان، ایجاد بستری مناسب برای تعاملات علمی و صنعتی و ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی از اهداف برگزاری این کنفرانس است.

تمامگر ادامه داد: این کنفرانس با محوریت نظریه کنترل و کاربردهای آن در مهندسی برق برگزار می‌شود و انجمن‌های علمی کنترل و ابزار دقیق ایران، سیستم‌های هوشمند، انجمن علمی فازی ایران به عنوان حامیان همکاری خواهند داشت.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد همچنین گفت: در کنفرانس نهم نسبت به کنفرانس‌های قبلی برق، مزیت‌ها و تفاوت هایی را شاهد خواهیم بود که داشتن نمایه ISC، بخش دریافت اختراعات و ایده‌های مختلف در زمینه نورپردازی هوشمند همراه با اهدای جوایز به طرح‌های برتر، تخصصی شدن موضوعات کنفرانس با محوریت نظریه کنترل از جمله تمایزها و مزیت‌های آن خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: پذیرش مقالات که با موضوعات مهندسی برق و کاربرد مهندسی کنترل در علوم پزشکی است از اول اردیبهشت تا 30 تیرماه 97 است و هیئت داوران کنفرانس نیز همانند کنفرانس قبلی از دانشگاه‌های معتبر کشور تشکیل خواهد شد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین