معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد اعلام کرد؛

برگزاری نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در شهریور ۹۷ در گناباد

عنوان

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در روزهای ۶ و ۷ شهریور ماه ۹۷ در این دانشگاه برگزار می‌شود.

محمدرضا تمامگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از رسالت‌های دانشگاه‌ها برگزاری کنفرانس‌ها و همایش بوده و دانشگاه آزاد اسلامی گناباد توانسته با برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های متعدد ملی به این رسالت خود جامه علم بپوشاند.

وی ادامه داد: با توجه به پتانسیل‌ها، ظرفیت‌ها و امکاناتی همانند آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های پیشرفته و کم‌نظیر مهندسی و فنی، کادر مجرب هیئت علمی در رشته‌ها و گرایش‌های متعدد برق از کاردانی تا دکتری تخصصی که در واحد دانشگاهی گناباد وجود دارد این افتخار را داشته‌ایم که هشت کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران را برگزار کنیم که این مهم یکی از شاخص‌ها و نقاط قوت واحد گناباد در زمینه مهندسی برق است که در کشور شناخته شده و همه به آن اذعان دارند و از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد خاطرنشان کرد: در کنفرانس‌ها و همایش‌هایی که تاکنون در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شده سعی بر آن بوده است تا تبادل نظر و به اشتراک گذاشتن تجربیات، تبادل دستاوردهای جدید و توسعه همکاری‌های علمی و ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان مدنظر قرار بگیرد ضمن اینکه آورده‌های زیادی نیز این کنفرانس‌ها برای دانشگاه و شهرستان داشته است.

وی با بیان اینکه نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونک ایران با حضور اندیشمندان و پژوهشگران برجسته کشور برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: افزایش ارتباط صنعت با دانشگاه، فراهم آوردن محیطی مناسب برای عرصه آخرین دستاوردهای علمی مهندسان و دانشجویان، ایجاد بستری مناسب برای تعاملات علمی و صنعتی و ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی از اهداف برگزاری این کنفرانس است.

تمامگر ادامه داد: این کنفرانس با محوریت نظریه کنترل و کاربردهای آن در مهندسی برق برگزار می‌شود و انجمن‌های علمی کنترل و ابزار دقیق ایران، سیستم‌های هوشمند، انجمن علمی فازی ایران به عنوان حامیان همکاری خواهند داشت.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد همچنین گفت: در کنفرانس نهم نسبت به کنفرانس‌های قبلی برق، مزیت‌ها و تفاوت هایی را شاهد خواهیم بود که داشتن نمایه ISC، بخش دریافت اختراعات و ایده‌های مختلف در زمینه نورپردازی هوشمند همراه با اهدای جوایز به طرح‌های برتر، تخصصی شدن موضوعات کنفرانس با محوریت نظریه کنترل از جمله تمایزها و مزیت‌های آن خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: پذیرش مقالات که با موضوعات مهندسی برق و کاربرد مهندسی کنترل در علوم پزشکی است از اول اردیبهشت تا 30 تیرماه 97 است و هیئت داوران کنفرانس نیز همانند کنفرانس قبلی از دانشگاه‌های معتبر کشور تشکیل خواهد شد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مشکل تسویه ارزی نفت خام فروخته شده در بورس چیست؟

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

در منطق آمریکایی واژه توافق بی معناست / خروج امریکا از برجام برای امتیازگیری بیشتر است

کارشناس مسائل سیاسی گفت:طبیعی است که درهر توافق یکسری امتیازات به طرف مقابل داده و یک سری امتیازات هم گرفته شود، اما در منطق آمریکایی توافق مفهومی ندارد.

برجام هیچ کمکی به باز شدن راه‌های بانکی و سوئیفت نکرد

ورود ارز به کشور دلیل عمده کاهش قیمت ارز بود و باعث شد تا بین عرضه و تقاضا تعادل برقرار شود و هر چه این تعادل بیشتر شود قیمت دلار هم متعادل تر خواهد شد.

پذیرش FATF خلاف انسانیت و اسلامیت و استقلال ایران است

 یکی از روش‌های آمریکا برای اداره جهان جعل قواعدی است که به جهان‌داری او کمک کند و دولت‌های آزادی‌خواه و استقلال‌طلب را تحت شعاع قرار دهد. FATF یکی از آنهاست که ملزم می‌کند کشورهای عضو اطلاعات شفاف را مبادله کنند

مهم‌ترین مطالب سرویس

در نشست خبری اولین کنگره ملی خانواده مطرح شد
کاهش آسیب ها و افزایش نشاط اجتماعی هدف کنگره خانواده است
با حکم دادستان کل کشور؛
خرم آبادی معاون نظارت بر دادسراها شد
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت اعلام کرد
کاهش سوء تغذیه و افزایش چاقی در کودکان ایرانی
در نامه دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان مطرح شد
تقاضای جاد برای ایجاد تسهیلات دانشجویان عازم سفر اربعین
نقد سیدمحمود رضوی بر گزارش روزنامه فرهیختگان
دفاع تهییه کننده سینما از مدارس غیرانتفاعی
شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
زاهدی‌فر در امارات است یا گرجستان؟
پشت‌پرده کلاه‌برداری خانوادگی سکه ثامن
رئیس نهاد رهبری در دانشگاهها در گفتگو با نسیم آنلاین:
دستاوردهای انقلاب را در دانشگاه‌ها تبیین می‌کنیم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین