معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد اعلام کرد؛

برگزاری نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در شهریور ۹۷ در گناباد

عنوان

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در روزهای ۶ و ۷ شهریور ماه ۹۷ در این دانشگاه برگزار می‌شود.

محمدرضا تمامگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از رسالت‌های دانشگاه‌ها برگزاری کنفرانس‌ها و همایش بوده و دانشگاه آزاد اسلامی گناباد توانسته با برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های متعدد ملی به این رسالت خود جامه علم بپوشاند.

وی ادامه داد: با توجه به پتانسیل‌ها، ظرفیت‌ها و امکاناتی همانند آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های پیشرفته و کم‌نظیر مهندسی و فنی، کادر مجرب هیئت علمی در رشته‌ها و گرایش‌های متعدد برق از کاردانی تا دکتری تخصصی که در واحد دانشگاهی گناباد وجود دارد این افتخار را داشته‌ایم که هشت کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران را برگزار کنیم که این مهم یکی از شاخص‌ها و نقاط قوت واحد گناباد در زمینه مهندسی برق است که در کشور شناخته شده و همه به آن اذعان دارند و از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد خاطرنشان کرد: در کنفرانس‌ها و همایش‌هایی که تاکنون در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شده سعی بر آن بوده است تا تبادل نظر و به اشتراک گذاشتن تجربیات، تبادل دستاوردهای جدید و توسعه همکاری‌های علمی و ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان مدنظر قرار بگیرد ضمن اینکه آورده‌های زیادی نیز این کنفرانس‌ها برای دانشگاه و شهرستان داشته است.

وی با بیان اینکه نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونک ایران با حضور اندیشمندان و پژوهشگران برجسته کشور برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: افزایش ارتباط صنعت با دانشگاه، فراهم آوردن محیطی مناسب برای عرصه آخرین دستاوردهای علمی مهندسان و دانشجویان، ایجاد بستری مناسب برای تعاملات علمی و صنعتی و ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی از اهداف برگزاری این کنفرانس است.

تمامگر ادامه داد: این کنفرانس با محوریت نظریه کنترل و کاربردهای آن در مهندسی برق برگزار می‌شود و انجمن‌های علمی کنترل و ابزار دقیق ایران، سیستم‌های هوشمند، انجمن علمی فازی ایران به عنوان حامیان همکاری خواهند داشت.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد همچنین گفت: در کنفرانس نهم نسبت به کنفرانس‌های قبلی برق، مزیت‌ها و تفاوت هایی را شاهد خواهیم بود که داشتن نمایه ISC، بخش دریافت اختراعات و ایده‌های مختلف در زمینه نورپردازی هوشمند همراه با اهدای جوایز به طرح‌های برتر، تخصصی شدن موضوعات کنفرانس با محوریت نظریه کنترل از جمله تمایزها و مزیت‌های آن خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: پذیرش مقالات که با موضوعات مهندسی برق و کاربرد مهندسی کنترل در علوم پزشکی است از اول اردیبهشت تا 30 تیرماه 97 است و هیئت داوران کنفرانس نیز همانند کنفرانس قبلی از دانشگاه‌های معتبر کشور تشکیل خواهد شد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شدن شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
ایرنا گزارش می دهد
آبلیموهای تقلبی در بازار
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در واکنش به استعفای وزیر بهداشت
وزیر بهداشت پاسخگوی خرابی‌های به بار آورده‌اش باشد
تازه ترین خبرها از واژگونی اتوبوس
شمار دانشجویان جانباخته دانشگاه آزاد به ۱۰ تن رسید
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین