معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد اعلام کرد؛

برگزاری نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در شهریور ۹۷ در گناباد

عنوان

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در روزهای ۶ و ۷ شهریور ماه ۹۷ در این دانشگاه برگزار می‌شود.

محمدرضا تمامگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از رسالت‌های دانشگاه‌ها برگزاری کنفرانس‌ها و همایش بوده و دانشگاه آزاد اسلامی گناباد توانسته با برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های متعدد ملی به این رسالت خود جامه علم بپوشاند.

وی ادامه داد: با توجه به پتانسیل‌ها، ظرفیت‌ها و امکاناتی همانند آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های پیشرفته و کم‌نظیر مهندسی و فنی، کادر مجرب هیئت علمی در رشته‌ها و گرایش‌های متعدد برق از کاردانی تا دکتری تخصصی که در واحد دانشگاهی گناباد وجود دارد این افتخار را داشته‌ایم که هشت کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران را برگزار کنیم که این مهم یکی از شاخص‌ها و نقاط قوت واحد گناباد در زمینه مهندسی برق است که در کشور شناخته شده و همه به آن اذعان دارند و از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد خاطرنشان کرد: در کنفرانس‌ها و همایش‌هایی که تاکنون در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شده سعی بر آن بوده است تا تبادل نظر و به اشتراک گذاشتن تجربیات، تبادل دستاوردهای جدید و توسعه همکاری‌های علمی و ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان مدنظر قرار بگیرد ضمن اینکه آورده‌های زیادی نیز این کنفرانس‌ها برای دانشگاه و شهرستان داشته است.

وی با بیان اینکه نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونک ایران با حضور اندیشمندان و پژوهشگران برجسته کشور برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: افزایش ارتباط صنعت با دانشگاه، فراهم آوردن محیطی مناسب برای عرصه آخرین دستاوردهای علمی مهندسان و دانشجویان، ایجاد بستری مناسب برای تعاملات علمی و صنعتی و ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی از اهداف برگزاری این کنفرانس است.

تمامگر ادامه داد: این کنفرانس با محوریت نظریه کنترل و کاربردهای آن در مهندسی برق برگزار می‌شود و انجمن‌های علمی کنترل و ابزار دقیق ایران، سیستم‌های هوشمند، انجمن علمی فازی ایران به عنوان حامیان همکاری خواهند داشت.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد همچنین گفت: در کنفرانس نهم نسبت به کنفرانس‌های قبلی برق، مزیت‌ها و تفاوت هایی را شاهد خواهیم بود که داشتن نمایه ISC، بخش دریافت اختراعات و ایده‌های مختلف در زمینه نورپردازی هوشمند همراه با اهدای جوایز به طرح‌های برتر، تخصصی شدن موضوعات کنفرانس با محوریت نظریه کنترل از جمله تمایزها و مزیت‌های آن خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: پذیرش مقالات که با موضوعات مهندسی برق و کاربرد مهندسی کنترل در علوم پزشکی است از اول اردیبهشت تا 30 تیرماه 97 است و هیئت داوران کنفرانس نیز همانند کنفرانس قبلی از دانشگاه‌های معتبر کشور تشکیل خواهد شد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین