رئیس مجلس دانش‌آموزی خبر داد

ارائه ۲ طرح «مدرسه سبز» و «مدرسه محیط‌یار» به سازمان محیط زیست

عنوان

رئیس مجلس دانش‌آموزی گفت: ۲ طرح «مدرسه سبز» و «مدرسه محیط‌یار» از سوی مجلس دانش‌آموزی به سازمان محیط زیست ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمدعرفان زاهدی رئیس مجلس دانش‌آموزی در استودیو الفبا به برگزاری مجمع پایانی دوره هشتم مجلس دانش‌آموزی در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه امسال اشاره کرد و اظهار داشت: دانش‌آموزان حاضر در مجلس دانش‌آموزی طی یک انتخابات آزاد و با رأی سایر دانش‌آموزان انتخاب می‌شوند که در هر دوره ۱۵۰ دانش‌آموز در این مجلس حضور دارند.

وی با تأکید بر اینکه دانش‌آموزان مجلس دانش‌آموزی نماینده تمام دانش‌آموزان هستند، گفت: تمام دغدغه ما این است که مشکلات دانش‌آموزان را بررسی کنیم و به عبارت دیگر مسئولان در مجلس دانش‌آموزی، مشکلات دانش‌آموزان را از زبان دانش‌آموزان می‌شنوند.

زاهدی در این نشست ضمن عرض اردات به شهدا و ایثارگران بیان داشت: اگر ما امروز در تریبون مجلس دانش‌آموزی حضور داریم و می‌توانیم در کمال آرامش به حل مسائل‌مان بپردازیم و برای پیشرفت کشور تلاش کنیم، مرهون خون شهدا و دلامردی ایثارگران است.

وی با تأکید بر این نکته که افتخار می‌کنیم شجاعت در نمایندگان مجلس دانش‌آموزی است، افزود: شجاعت در نمایندگان مجلس دانش‌آموزی است که از کمبودها و کاستی‌ها انتقاد می‌کنند و به ارائه پیشنهاد می‌پردازند.

رئیس مجلس دانش‌آموزی به کمیسیون‌های مجلس دانش‌آموزی اشاره کرد و گفت:  «ورزش و سلامت»، «علمی و آموزشی»، «فرهنگی و هنری»، «اجتماعی و تربیتی» و «ارتباطات و فناوری» و «محیط زیست»، ۵ کمیسیون ما هستند.

وی با بیان اینکه کمیسیون محیط زیست، کمیسیون ویژه مجلس دانش‌آموزی است، ادامه داد:  با همکاری سازمان محیط زیست، این کمیسیون ویژه ایجاد شد و دو طرح «مدرسه سبز» و «مدرسه محیط‌یار» به سازمان محیط زیست ارسال شده است. 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین