رئیس مجلس دانش‌آموزی خبر داد

ارائه ۲ طرح «مدرسه سبز» و «مدرسه محیط‌یار» به سازمان محیط زیست

عنوان

رئیس مجلس دانش‌آموزی گفت: ۲ طرح «مدرسه سبز» و «مدرسه محیط‌یار» از سوی مجلس دانش‌آموزی به سازمان محیط زیست ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمدعرفان زاهدی رئیس مجلس دانش‌آموزی در استودیو الفبا به برگزاری مجمع پایانی دوره هشتم مجلس دانش‌آموزی در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه امسال اشاره کرد و اظهار داشت: دانش‌آموزان حاضر در مجلس دانش‌آموزی طی یک انتخابات آزاد و با رأی سایر دانش‌آموزان انتخاب می‌شوند که در هر دوره ۱۵۰ دانش‌آموز در این مجلس حضور دارند.

وی با تأکید بر اینکه دانش‌آموزان مجلس دانش‌آموزی نماینده تمام دانش‌آموزان هستند، گفت: تمام دغدغه ما این است که مشکلات دانش‌آموزان را بررسی کنیم و به عبارت دیگر مسئولان در مجلس دانش‌آموزی، مشکلات دانش‌آموزان را از زبان دانش‌آموزان می‌شنوند.

زاهدی در این نشست ضمن عرض اردات به شهدا و ایثارگران بیان داشت: اگر ما امروز در تریبون مجلس دانش‌آموزی حضور داریم و می‌توانیم در کمال آرامش به حل مسائل‌مان بپردازیم و برای پیشرفت کشور تلاش کنیم، مرهون خون شهدا و دلامردی ایثارگران است.

وی با تأکید بر این نکته که افتخار می‌کنیم شجاعت در نمایندگان مجلس دانش‌آموزی است، افزود: شجاعت در نمایندگان مجلس دانش‌آموزی است که از کمبودها و کاستی‌ها انتقاد می‌کنند و به ارائه پیشنهاد می‌پردازند.

رئیس مجلس دانش‌آموزی به کمیسیون‌های مجلس دانش‌آموزی اشاره کرد و گفت:  «ورزش و سلامت»، «علمی و آموزشی»، «فرهنگی و هنری»، «اجتماعی و تربیتی» و «ارتباطات و فناوری» و «محیط زیست»، ۵ کمیسیون ما هستند.

وی با بیان اینکه کمیسیون محیط زیست، کمیسیون ویژه مجلس دانش‌آموزی است، ادامه داد:  با همکاری سازمان محیط زیست، این کمیسیون ویژه ایجاد شد و دو طرح «مدرسه سبز» و «مدرسه محیط‌یار» به سازمان محیط زیست ارسال شده است. 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

راهکارهای دولتی برای حمایت از تولید ملی

تنگناهای دولتی تولید ملی

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

با توجه به اعلام آمادگی بخش خصوصی برای خرید نفت از طریق سازوکار بورس و توانمندی این بخش برای بی اثر کردن تحریم‌های نفتی، اجرای این راهکار در دوران تحریم از ضرورت خاصی برخوردار است و باید هر چه سریعتر انجام شود.

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین