رئیس مجلس دانش‌آموزی خبر داد

ارائه ۲ طرح «مدرسه سبز» و «مدرسه محیط‌یار» به سازمان محیط زیست

عنوان

رئیس مجلس دانش‌آموزی گفت: ۲ طرح «مدرسه سبز» و «مدرسه محیط‌یار» از سوی مجلس دانش‌آموزی به سازمان محیط زیست ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمدعرفان زاهدی رئیس مجلس دانش‌آموزی در استودیو الفبا به برگزاری مجمع پایانی دوره هشتم مجلس دانش‌آموزی در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه امسال اشاره کرد و اظهار داشت: دانش‌آموزان حاضر در مجلس دانش‌آموزی طی یک انتخابات آزاد و با رأی سایر دانش‌آموزان انتخاب می‌شوند که در هر دوره ۱۵۰ دانش‌آموز در این مجلس حضور دارند.

وی با تأکید بر اینکه دانش‌آموزان مجلس دانش‌آموزی نماینده تمام دانش‌آموزان هستند، گفت: تمام دغدغه ما این است که مشکلات دانش‌آموزان را بررسی کنیم و به عبارت دیگر مسئولان در مجلس دانش‌آموزی، مشکلات دانش‌آموزان را از زبان دانش‌آموزان می‌شنوند.

زاهدی در این نشست ضمن عرض اردات به شهدا و ایثارگران بیان داشت: اگر ما امروز در تریبون مجلس دانش‌آموزی حضور داریم و می‌توانیم در کمال آرامش به حل مسائل‌مان بپردازیم و برای پیشرفت کشور تلاش کنیم، مرهون خون شهدا و دلامردی ایثارگران است.

وی با تأکید بر این نکته که افتخار می‌کنیم شجاعت در نمایندگان مجلس دانش‌آموزی است، افزود: شجاعت در نمایندگان مجلس دانش‌آموزی است که از کمبودها و کاستی‌ها انتقاد می‌کنند و به ارائه پیشنهاد می‌پردازند.

رئیس مجلس دانش‌آموزی به کمیسیون‌های مجلس دانش‌آموزی اشاره کرد و گفت:  «ورزش و سلامت»، «علمی و آموزشی»، «فرهنگی و هنری»، «اجتماعی و تربیتی» و «ارتباطات و فناوری» و «محیط زیست»، ۵ کمیسیون ما هستند.

وی با بیان اینکه کمیسیون محیط زیست، کمیسیون ویژه مجلس دانش‌آموزی است، ادامه داد:  با همکاری سازمان محیط زیست، این کمیسیون ویژه ایجاد شد و دو طرح «مدرسه سبز» و «مدرسه محیط‌یار» به سازمان محیط زیست ارسال شده است. 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
ایرنا گزارش می دهد
آبلیموهای تقلبی در بازار
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در واکنش به استعفای وزیر بهداشت
وزیر بهداشت پاسخگوی خرابی‌های به بار آورده‌اش باشد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین