تداوم محاکمه فداییان آیت الله شیخ عیسی قاسم؛

دادگاه بحرین ادامه محاکمه ۲۸۶ فدایی را به ۲۵ اردیبهشت موکول کرد

عنوان

محاکمه فداییان آیت الله شیخ عیسی قاسم همچنان جریان دارد و دادگاه آل خلیفه ادامه روند محاکمه را به ۲۵ اردیبهشت ماه موکول کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های بحرینی، دادگاه بحرین امروز دوشنبه ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت)ضمن تشکیل جلسه؛ ادامه محاکمه فداییان آیت الله عیسی قاسم را به ۱۵ ماه مه (۲۵ اردیبهشت) موکول کرد.

۲۸۶ تن از فداییان آیت الله شیخ عیسی قاسم که به نشانه اعتراض به اقدام ال خلیفه به محاکمه و سلب تابعیت از شیخ، به مدت یکسال مقابل منزل ایشان در منطقه الدراز تحص نموده بودند خرداد ۱۳۹۶ با هجوم نیروهای نظامی آل خلیفه بطور دست جمعی بازداشت شده و ۵ تن از آنان نیز در این هجوم به شهادت رسیدند.

اول بهمن ۱۳۹۶ جمعی ۱۴۰ نفره از این ۲۸۶ فدایی بطور موقت با پرداخت وثیقه  آزاد شدند اما محاکمه تمامی فداییان -چه افراد آزاد شده و چه افراد در بازداشت- تا کنون ادامه دارد.  این در حالیست که بازداشت شدگان الدراز از لحظه بازداشت مورد آزار و اذیت و تجاوزات حقوقی شدیدی قرار گرفته اند.

دادگاه در جلسه امروز به شنود شهادت های ۱۰ نفر شاهد اثبات که به بیان شهادت های خود علیه این فداییان پرداخته اند نشسته و ادامه شنود شهادت ها به جلسه بعد موکول شده است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شدن شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین