هندرسون: تقابل با ده‌روسی جذاب و باورنکردنی است

عنوان

کاپیتان لیورپول بسیار مشتاق است تا برابر دنیله ده‌روسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ساکرنت، دو تیم لیورپول و رم امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه آنفیلد برگزار کننده اولین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستند.

جردن هندرسون، کاپیتان تیم لیورپول درباره تقابل با ده‌روسی هم‌پست خود در تیم رقیب، گفت‌: ده‌روسی بازیکن فوق‌العاده‌ای است. او سال‌ها در رم بوده و اهمیت زیادی در تیم رقیب دارد. قطعا یکی از بهترین فوتبالیست‌های ایتالیایی در این سال‌های اخیر که سراغ دارم اوست. من بی صبرانه منتظر هستم تا با او روبرو شوم چون بازیکنی بزرگ و قابل احترام است.

کاپیتان تیم لیورپول در ادامه‌ صحبت‌های خود ‌گفت: در بازی در لیگ قهرمانان اروپا یعنی بازی با بهترین‌های قاره و در حال‌ حاضر رم یکی از بهترین و آماده‌ترین تیم‌های قاره اروپا محسوب می‌شود. آنها با شایستگی به این مرحله راه یافتند  ولی ما در خانه بازی می‌کنیم و باید فوتبال همیشگی خودمان را به نمایش بگذاریم. یک آزمون بزرگ پیش رو داریم. همان طور که برابر منچسترسیتی بازی کردیم در این بازی هم باید با همان صلابت و قدرت به میدان برویم و من امیدوارم شانس با ما یار باشد و بتوانیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم صعود کنیم.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فردا شب بایرن مونیخ در خانه پذیرای تیم رئال مادرید است.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین