هندرسون: تقابل با ده‌روسی جذاب و باورنکردنی است

عنوان

کاپیتان لیورپول بسیار مشتاق است تا برابر دنیله ده‌روسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ساکرنت، دو تیم لیورپول و رم امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه آنفیلد برگزار کننده اولین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستند.

جردن هندرسون، کاپیتان تیم لیورپول درباره تقابل با ده‌روسی هم‌پست خود در تیم رقیب، گفت‌: ده‌روسی بازیکن فوق‌العاده‌ای است. او سال‌ها در رم بوده و اهمیت زیادی در تیم رقیب دارد. قطعا یکی از بهترین فوتبالیست‌های ایتالیایی در این سال‌های اخیر که سراغ دارم اوست. من بی صبرانه منتظر هستم تا با او روبرو شوم چون بازیکنی بزرگ و قابل احترام است.

کاپیتان تیم لیورپول در ادامه‌ صحبت‌های خود ‌گفت: در بازی در لیگ قهرمانان اروپا یعنی بازی با بهترین‌های قاره و در حال‌ حاضر رم یکی از بهترین و آماده‌ترین تیم‌های قاره اروپا محسوب می‌شود. آنها با شایستگی به این مرحله راه یافتند  ولی ما در خانه بازی می‌کنیم و باید فوتبال همیشگی خودمان را به نمایش بگذاریم. یک آزمون بزرگ پیش رو داریم. همان طور که برابر منچسترسیتی بازی کردیم در این بازی هم باید با همان صلابت و قدرت به میدان برویم و من امیدوارم شانس با ما یار باشد و بتوانیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم صعود کنیم.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فردا شب بایرن مونیخ در خانه پذیرای تیم رئال مادرید است.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین