هندرسون: تقابل با ده‌روسی جذاب و باورنکردنی است

عنوان

کاپیتان لیورپول بسیار مشتاق است تا برابر دنیله ده‌روسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ساکرنت، دو تیم لیورپول و رم امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه آنفیلد برگزار کننده اولین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستند.

جردن هندرسون، کاپیتان تیم لیورپول درباره تقابل با ده‌روسی هم‌پست خود در تیم رقیب، گفت‌: ده‌روسی بازیکن فوق‌العاده‌ای است. او سال‌ها در رم بوده و اهمیت زیادی در تیم رقیب دارد. قطعا یکی از بهترین فوتبالیست‌های ایتالیایی در این سال‌های اخیر که سراغ دارم اوست. من بی صبرانه منتظر هستم تا با او روبرو شوم چون بازیکنی بزرگ و قابل احترام است.

کاپیتان تیم لیورپول در ادامه‌ صحبت‌های خود ‌گفت: در بازی در لیگ قهرمانان اروپا یعنی بازی با بهترین‌های قاره و در حال‌ حاضر رم یکی از بهترین و آماده‌ترین تیم‌های قاره اروپا محسوب می‌شود. آنها با شایستگی به این مرحله راه یافتند  ولی ما در خانه بازی می‌کنیم و باید فوتبال همیشگی خودمان را به نمایش بگذاریم. یک آزمون بزرگ پیش رو داریم. همان طور که برابر منچسترسیتی بازی کردیم در این بازی هم باید با همان صلابت و قدرت به میدان برویم و من امیدوارم شانس با ما یار باشد و بتوانیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم صعود کنیم.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فردا شب بایرن مونیخ در خانه پذیرای تیم رئال مادرید است.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین