مسابقات فوتوالی قهرمانی جهان - بانکوک

تیم ملی فوتوالی ایران به سومین پیروزی دست یافت

عنوان

تیم ملی فوتوالی ایران با کسب سومین برد متوالی مقابل هند ضمن صدرنشینی مقتدرانه ،به عنوان تیم نخست به مرحله یکچهارم نهایی صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، تیم کشورمان که پیش از این مقابل کره جنوبی و نپال به برتری رسیده بود، در سومین مسابقه خود در یک بازی برتر و با حساب دو بر صفر هند را مغلوب کرد و با اقتدار صدرنشین شد و به عنوان تیم نخست به جمع ۸ تیم برتر راه یافت.

تیم کشورمان در این مسابقه با نتایج ۱۸ بر ۹ و ۱۸ بر ۱۰ هند را شکست داد.

تیم ملی فوتوالی فردا (پنج شنبه) در مرحله یک چهارم نهایی رو در روی مالزی قرار می گیرد و در صورت برتری به نیمه نهایی راه خواهد یافت.

عثمان سن سبیلی و وحید ایمری دو بازیکن تیم ایران هستند که در این مسابقات حضور پیدا کرده اند که مهرداد رجبی به عنوان سرمربی وظیفه هدایت تیم را بر عهده دارد. محمد حسین یوسفی دبیر انجمن فوتوالی کشور به عنوان سرپرست و مرتضی بلوردی به عنوان نماینده فدراسیون در این مسابقات حضور دارند. ریاست انجمن فوتوالی کشور بر عهده مسعود خسروی است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین