به مناسبت هفته سلامت؛

برپایی ۴ ایستگاه رایگان تندرستی در تهران

عنوان

فدراسیون پزشکی ورزشی به مناسبت هفته سلامت اقدام به برپایی ایستگاه رایگان تندرستی در ۴ ورزشگاه تهران طی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت کرد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از فدراسیون پزشکی ورزشی در ادامه ویژه برنامه های این فدراسیون به مناسبت هفته سلامت (اول تا هفتم اردیبهشت)، در چهار ورزشگاه شهر تهران طی روزهای پنج شنبه و جمعه(۶ و ۷ اردیبهشت) ایستگاه رایگان تندرستی برپا کرده است و به شهروندان و ورزشکاران خدمات پزشکی ارائه می شود. 

غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، گفت: به عنوان عضوی از خانواده سلامت کشور، مجموعه پزشکی ورزشی وظیفه خود می داند که به منظور ارتقاء سلامت آحاد جامعه و در چارچوب شرح وظایف خود اقدام کند، از طرفی چون ارائه خدمات به جامعه ورزش فلسفه وجودی این فدراسیون محسوب می شود، طبیعی است که خدمات ویژه ای را به جامعه ورزش ارائه کنیم و در کنار آن از سلامت عموم نیز غافل نیستیم.

او ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های ما در هفته سلامت در تهران این است که با همراهی یکی از بازوان اجرایی فدراسیون یعنی هیئت پزشکی ورزشی استان تهران طی روزهای ۶ و ۷ اردیبشهت ماه(دوشنبه و سه شنبه) از ساعت در چند ورزشگاه تهران از جمله ورزشگاه شهید شیرودی، ورزشگاه انقلاب، باشگاه تیرو کمان توچال و همچنین ورزشگاه استقلال جنوب با برپایی ایستگاه سلامت رایگان نسبت به ارائه خدماتی نظیر تست قند خون، تست چربی، فشار خون، ارائه مشاوره سلامت و... به شهروندان و ورزشکاران اقدام کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین