به مناسبت هفته سلامت؛

برپایی ۴ ایستگاه رایگان تندرستی در تهران

عنوان

فدراسیون پزشکی ورزشی به مناسبت هفته سلامت اقدام به برپایی ایستگاه رایگان تندرستی در ۴ ورزشگاه تهران طی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت کرد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از فدراسیون پزشکی ورزشی در ادامه ویژه برنامه های این فدراسیون به مناسبت هفته سلامت (اول تا هفتم اردیبهشت)، در چهار ورزشگاه شهر تهران طی روزهای پنج شنبه و جمعه(۶ و ۷ اردیبهشت) ایستگاه رایگان تندرستی برپا کرده است و به شهروندان و ورزشکاران خدمات پزشکی ارائه می شود. 

غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، گفت: به عنوان عضوی از خانواده سلامت کشور، مجموعه پزشکی ورزشی وظیفه خود می داند که به منظور ارتقاء سلامت آحاد جامعه و در چارچوب شرح وظایف خود اقدام کند، از طرفی چون ارائه خدمات به جامعه ورزش فلسفه وجودی این فدراسیون محسوب می شود، طبیعی است که خدمات ویژه ای را به جامعه ورزش ارائه کنیم و در کنار آن از سلامت عموم نیز غافل نیستیم.

او ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های ما در هفته سلامت در تهران این است که با همراهی یکی از بازوان اجرایی فدراسیون یعنی هیئت پزشکی ورزشی استان تهران طی روزهای ۶ و ۷ اردیبشهت ماه(دوشنبه و سه شنبه) از ساعت در چند ورزشگاه تهران از جمله ورزشگاه شهید شیرودی، ورزشگاه انقلاب، باشگاه تیرو کمان توچال و همچنین ورزشگاه استقلال جنوب با برپایی ایستگاه سلامت رایگان نسبت به ارائه خدماتی نظیر تست قند خون، تست چربی، فشار خون، ارائه مشاوره سلامت و... به شهروندان و ورزشکاران اقدام کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین