خمارلو: برانکو مشکلی برای تمدید قراردادش ندارد

عنوان

مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس گفت: توافقات کلی با برانکو صورت گرفته است و مشکلی برای امضای قراردادش وجود ندارد.

پندار خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اینکه امشب قرارداد برانکو امضا می شود، اظهار کرد: توافقات کلی با برانکو صورت گرفته است و مشکلی برای امضای قراردادش وجود ندارد. به هر حال برانکو متن قراردادش را مطالعه کرده است و هر زمان که صلاح بداند قراردادش را با پرسپولیس تمدید می کند. 

او درباره اینکه بازی برگشت با الجزیره امارات آخرین بازی صادق محرمی است، بیان کرد: صادق محرمی از جمله بازیکنانی است که قراردادش به پایان می رسد و بازیکن آزاد محسوب می شود. البته او به باشگاه نگفته است که در پایان بازی با الجزیره قصد خداحافظی از پرسپولیس را دارد و به تیم دیناموزاگرب می پیوندد. 

خمارلو درباره  احتمال بازگشت رفیعی و طارمی به باشگاه پرسپولیس گفت: در حال حاضر پنجره نقل و انتقالات ما باز نشده است تا بتوانیم بازیکنی برای فصل بعد جذب کنیم. همچنین فصل نقل و انتقالات شروع نشده است تا در صورت رفع محرومیت بتوانیم بازیکنی به خدمت بگیریم. 

مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت کمال کامیابی نیا برای بازی با الجزیره امارات اظهار کرد: در تمرین امروز قرار است تست پزشکی از کامیابی نیا گرفته شود تا پزشک تیم و برانکو نظر نهایی خود را درباره بازی کردن او بدهند. 

او در پایان درباره بازدید ناظران AFC از باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ناظران ای اف سی روز گذشته برای بازرسی به محل باشگاه آمدند و پرونده های حقوقی و مالی باشگاه را بررسی کردند. 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین