اسپورت:

بارسلونا از امتیاز مناسبات دوستانه برای جذب گریژمن استفاده می‌کند

عنوان

بنابه نوشته یک روزنامه معتبر چاپ اسپانیا، آبی و اناری‌ها از امتیاز مناسبات خوب با اتلتیکومادرید نهایت استفاده را برای جذب آنتوان گریژمن خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از انتشار اخبار علاقمندی جدی بارسا به گلزن فرانسوی اتلتیکو، به نظر می‌رسد که تلاش‌های جدی برای در اختیار گرفتن گلزن تکنیکی از سوی قهرمان لالیگا آغاز شده است.

براساس اعلام امروز روزنامه اسپورت، بارسلونا آگاه است که برای در اختیارگرفتن مهاجم توانمند تیم دوم شهر مادرید، باید تبصره ۱۰۰ میلیون یورویی گنجانده شده در متن قرارداد این بازیکن را تحقق ببخشد.

اما مدیریت تیم کاتالانی‌ دنبال پرداخت چنین رقمی نیست.طبق نوشته این نشریه، باشگاه بارسا از امتیاز مناسبات مطلوب با اتلتیکویی‌ها نهایت استفاده را خواهد کرد تا بلکه مدیران تیم دوم شهر مادرید را متقاعد به انتقال گریژمن با رقمی کمتر از آنچه به عنوان تبصره انتقال درج شد، به خدمت گیرند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین