اسپورت:

بارسلونا از امتیاز مناسبات دوستانه برای جذب گریژمن استفاده می‌کند

عنوان

بنابه نوشته یک روزنامه معتبر چاپ اسپانیا، آبی و اناری‌ها از امتیاز مناسبات خوب با اتلتیکومادرید نهایت استفاده را برای جذب آنتوان گریژمن خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از انتشار اخبار علاقمندی جدی بارسا به گلزن فرانسوی اتلتیکو، به نظر می‌رسد که تلاش‌های جدی برای در اختیار گرفتن گلزن تکنیکی از سوی قهرمان لالیگا آغاز شده است.

براساس اعلام امروز روزنامه اسپورت، بارسلونا آگاه است که برای در اختیارگرفتن مهاجم توانمند تیم دوم شهر مادرید، باید تبصره ۱۰۰ میلیون یورویی گنجانده شده در متن قرارداد این بازیکن را تحقق ببخشد.

اما مدیریت تیم کاتالانی‌ دنبال پرداخت چنین رقمی نیست.طبق نوشته این نشریه، باشگاه بارسا از امتیاز مناسبات مطلوب با اتلتیکویی‌ها نهایت استفاده را خواهد کرد تا بلکه مدیران تیم دوم شهر مادرید را متقاعد به انتقال گریژمن با رقمی کمتر از آنچه به عنوان تبصره انتقال درج شد، به خدمت گیرند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین