اسپورت:

بارسلونا از امتیاز مناسبات دوستانه برای جذب گریژمن استفاده می‌کند

عنوان

بنابه نوشته یک روزنامه معتبر چاپ اسپانیا، آبی و اناری‌ها از امتیاز مناسبات خوب با اتلتیکومادرید نهایت استفاده را برای جذب آنتوان گریژمن خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از انتشار اخبار علاقمندی جدی بارسا به گلزن فرانسوی اتلتیکو، به نظر می‌رسد که تلاش‌های جدی برای در اختیار گرفتن گلزن تکنیکی از سوی قهرمان لالیگا آغاز شده است.

براساس اعلام امروز روزنامه اسپورت، بارسلونا آگاه است که برای در اختیارگرفتن مهاجم توانمند تیم دوم شهر مادرید، باید تبصره ۱۰۰ میلیون یورویی گنجانده شده در متن قرارداد این بازیکن را تحقق ببخشد.

اما مدیریت تیم کاتالانی‌ دنبال پرداخت چنین رقمی نیست.طبق نوشته این نشریه، باشگاه بارسا از امتیاز مناسبات مطلوب با اتلتیکویی‌ها نهایت استفاده را خواهد کرد تا بلکه مدیران تیم دوم شهر مادرید را متقاعد به انتقال گریژمن با رقمی کمتر از آنچه به عنوان تبصره انتقال درج شد، به خدمت گیرند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین