اسپورت:

بارسلونا از امتیاز مناسبات دوستانه برای جذب گریژمن استفاده می‌کند

عنوان

بنابه نوشته یک روزنامه معتبر چاپ اسپانیا، آبی و اناری‌ها از امتیاز مناسبات خوب با اتلتیکومادرید نهایت استفاده را برای جذب آنتوان گریژمن خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از انتشار اخبار علاقمندی جدی بارسا به گلزن فرانسوی اتلتیکو، به نظر می‌رسد که تلاش‌های جدی برای در اختیار گرفتن گلزن تکنیکی از سوی قهرمان لالیگا آغاز شده است.

براساس اعلام امروز روزنامه اسپورت، بارسلونا آگاه است که برای در اختیارگرفتن مهاجم توانمند تیم دوم شهر مادرید، باید تبصره ۱۰۰ میلیون یورویی گنجانده شده در متن قرارداد این بازیکن را تحقق ببخشد.

اما مدیریت تیم کاتالانی‌ دنبال پرداخت چنین رقمی نیست.طبق نوشته این نشریه، باشگاه بارسا از امتیاز مناسبات مطلوب با اتلتیکویی‌ها نهایت استفاده را خواهد کرد تا بلکه مدیران تیم دوم شهر مادرید را متقاعد به انتقال گریژمن با رقمی کمتر از آنچه به عنوان تبصره انتقال درج شد، به خدمت گیرند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین