تقدیر از ۱۲۳ قرآن‌آموز مرکز قرآنی آستان سیدالکریم(ع)

عنوان

۱۲۳ قرآن‌آموز مرکز قرآنی آستان حضرت عبدالعظیم(ع) بعدازظهر سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه در سالن شیخ صدوق مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، اداره آموزش مرکز قرآن کریم آستان سیدالکریم(ع) از سال 1374 شروع به کار کرد و به تدریج فعالیت های گسترده آموزشی قرآن، در رشته های حفظ، قرائت و مفاهیم مورد توجه پرسنل متخصص این مرکز قرار گرفت.
این اداره که متشکل از دو واحد برادران و خواهران است با دعوت از اساتید زبده و اهتمام خاص به سطح کیفی آموزش ها در راستای اهداف مرکز فعالیت خود را تاکنون ادامه داده است. در حال حاضر معتز آقایی حافظ کل قرآن و داور بین المللی قرآن، مسئولیت اداره آموزش مرکز آموزش قرآن کریم را بر عهده دارد.

کلاس های آموزشی مرکز آموزش قرآن کریم طی دوره های 18 تا 20 جلسه ای در سه دوره طی سال (دوره تابستان، دوره پاییز، دوره زمستان و بهار) برگزار می شود.

روز گذشته، آئین اختتامیه ترم زمستانی مرکز قرآنی آستان با حضور قرآن آموزان برگزار شد. آخرین دوره آموزشی  مرکز از دی ماه 96 با حضور 486 قرآن آموز آغاز شد که از این تعداد، 300 نفر در رشته حفظ و 180 نفر در رشته قرائت ثبت نام کردند.

معتز آقای مسئول اداره آموزش مرکز قرآنی آستان سیدالکریم (ع) در این مراسم طی سخنانی به تشریح برنامه های این مرکز پرداخت و گفت: در دوره ای که پشت سر گذاشتیم، 22 کلاس حفظ در قسمت خواهران و 14 کلاس حفظ برای برادران برگزار  شد و اساتید به نام کشور اعم از قاریان ممتاز و حافظان کل قرآن، مسئولیت تدریس در این دوره را بر عهده داشتند  که نزدیک به 650 جزء قرآن توسط قرآن آموزان حفظ شد.
انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارش اختصاصی نسیم آنلاین از آخرین تحولات سیاسی عراق

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

هدف از جنگ ۳۳ روزه ریشه‌دار کردن رژیم‌صهیونیستی در منطقه بود

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه هدف از جنگ ۳۳ روزه تحقق اهداف آمریکا در زمان جرج بوش بود، افزود: قصد آمریکا این بود که اسرائیل را در منطقه ریشه‌دارتر کند، اما با پیروزی مقاومت این طرح شکست خورد.

هیچ عاقلی مذاکره برای مذاکره را نمی‌پذیرد

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در رابطه با اظهارات اخیر «دیوید آلبرایت» گفت: این حرفها را قبلا هم افراد دیگری زده بودند و از همان ابتدا دولت اوباما و به خصوص شخص کری هدف‌شان این نبود که محدودیت‌ها بعد از 8 سال برداشته شود.

واردات کالاهای کشورهای تحریم‌کننده نفت را ممنوع کنید

این اولین بار نیست که ایران تحریم نفتی می‌شود. ما قبلا تجربه چنین تحریم‌هایی را در گذشته داشته‌ایم  و باید به جای خام فروشی ماده‌ای با ارزش افزوده تولید و صادر کنیم. با این شیوه، هم ایران تبدیل به یک کشور صنعتی می‌شود و هم کلی شغل ایجاد می‌شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین