مدیر سینما ماندانا در گفت‌وگو با فارس:

خروج سینما «ماندانا» از سرگروهی در اکران خلل ایجاد می‌کرد

عنوان

محمد قاصد اشرفی مدیر سینما «ماندانا» درباره ابقای این سینما در سرگروهی گفت: خروج سینما «ماندانا» از سرگروه سینمایی، باعث خلل در اکران می‌شد.

محمد قاصداشرفی رئیس اتحادیه سینماداران کشور و مدیر سینما ماندانا درگفت وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که چندی پیش این اعلام شده بود که بعد از اکران نوروزی سینما ماندانا از سرگروهی برداشته شود، چرا این وعده محقق نشد، اظهار داشت: این موضوع به درخواست خود من اعلام شده و قرار بود بعد از اکران نوروز 97 محقق شود؛ اما با توجه به این که خروج سینما ماندانا از سرگروه سینمایی، باعث خلل در اکران می شد، قبول کردم که سینما ماندانا در سرگروهی ابقا شود.

وی ادامه داد: سرگروهی برای یک سینما حسنی ندارد، من وقتی سینمای سرگروه می شوم حق هیچگونه انتخابی را ندارم و تمام انتخاب ها از سوی شورای صنفی نمایش انجام می شود. در سرگروه نمی توانم سانس ها را کم کنم، چه فیلم بفروشد و چه نفروشد، باید فیلم را نمایش بدهم! حتی بارها شده که برخی از فیلم هایی را که سرگروهشان بوده ام، برای صندلی های خالی نمایش داده ام.

مدیر سینما ماندانا درباره صحبت علیرضا داوودنژاد مبنی بر این که سرگروهی سینما ماندانا، باعث نفروختن فیلم سینمایی «فراری» شده است، خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان این موضوع واقعیت ندارد، این ادعا، ادعای نادرستی است. من بزرگترین سالن سینمایی ام را در اختیار این فیلم قرار داده بودم و این فیلم نفروخت. چطور می شود که وقتی فیلم هایی مثل «به وقت شام» و «لاتاری» را در این سالن به نمایش در می آوریم، سالن پر از مخاطب می شود؛ اما وقتی همان سالن را در اختیار می گذاریم نمی فروشد. این مخاطبان هستند که فیلم ها را انتخاب می کنند و نفروختن «فراری» ارتباطی با سینما ماندانا ندارد.

قاصد اشرفی افزود: من به سازندگان فیلم سینمایی «فراری» تاکید کردم که اکران نوروز برای نمایش این فیلم مناسب نیست و اگر در فصول دیگر به نمایش درآید، می تواند فروش بیشتری داشته باشد؛ اما سازندگان فیلم تاکید داشتند که فیلم در اکران نوروز نمایش داده شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مشکل تسویه ارزی نفت خام فروخته شده در بورس چیست؟

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

در منطق آمریکایی واژه توافق بی معناست / خروج امریکا از برجام برای امتیازگیری بیشتر است

کارشناس مسائل سیاسی گفت:طبیعی است که درهر توافق یکسری امتیازات به طرف مقابل داده و یک سری امتیازات هم گرفته شود، اما در منطق آمریکایی توافق مفهومی ندارد.

برجام هیچ کمکی به باز شدن راه‌های بانکی و سوئیفت نکرد

ورود ارز به کشور دلیل عمده کاهش قیمت ارز بود و باعث شد تا بین عرضه و تقاضا تعادل برقرار شود و هر چه این تعادل بیشتر شود قیمت دلار هم متعادل تر خواهد شد.

پذیرش FATF خلاف انسانیت و اسلامیت و استقلال ایران است

 یکی از روش‌های آمریکا برای اداره جهان جعل قواعدی است که به جهان‌داری او کمک کند و دولت‌های آزادی‌خواه و استقلال‌طلب را تحت شعاع قرار دهد. FATF یکی از آنهاست که ملزم می‌کند کشورهای عضو اطلاعات شفاف را مبادله کنند

مهم‌ترین مطالب سرویس

شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ویژه هفته دفاع مقدس:
در روایت دفاع مقدس روح مجاهدت وشکست‌ناپذیری ملت ایران متبلور باشد
حجت الاسلام پناهیان در نهمین شب از سوگواره هنر و حماسه:
پاداش و کنترل آدم را ضعیف می‌کند.
حجت‌الاسلام پناهیان در سوگواره هنر و حماسه:
نیازمند گروه‌های جهادی که مردم را پولدار کنند، هستیم
در گفتگو با مهدی سیار مطرح شد
دمِ پایانی‌ مانیفست ‌هیأت است
نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
واکنش روزنامه جام جم به اقدام بازیگر سریال پدر
در حاشیه حاشیه‌سازی‌های اینستاگرامی یک نوبازیگر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین