مدیر سینما ماندانا در گفت‌وگو با فارس:

خروج سینما «ماندانا» از سرگروهی در اکران خلل ایجاد می‌کرد

عنوان

محمد قاصد اشرفی مدیر سینما «ماندانا» درباره ابقای این سینما در سرگروهی گفت: خروج سینما «ماندانا» از سرگروه سینمایی، باعث خلل در اکران می‌شد.

محمد قاصداشرفی رئیس اتحادیه سینماداران کشور و مدیر سینما ماندانا درگفت وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که چندی پیش این اعلام شده بود که بعد از اکران نوروزی سینما ماندانا از سرگروهی برداشته شود، چرا این وعده محقق نشد، اظهار داشت: این موضوع به درخواست خود من اعلام شده و قرار بود بعد از اکران نوروز 97 محقق شود؛ اما با توجه به این که خروج سینما ماندانا از سرگروه سینمایی، باعث خلل در اکران می شد، قبول کردم که سینما ماندانا در سرگروهی ابقا شود.

وی ادامه داد: سرگروهی برای یک سینما حسنی ندارد، من وقتی سینمای سرگروه می شوم حق هیچگونه انتخابی را ندارم و تمام انتخاب ها از سوی شورای صنفی نمایش انجام می شود. در سرگروه نمی توانم سانس ها را کم کنم، چه فیلم بفروشد و چه نفروشد، باید فیلم را نمایش بدهم! حتی بارها شده که برخی از فیلم هایی را که سرگروهشان بوده ام، برای صندلی های خالی نمایش داده ام.

مدیر سینما ماندانا درباره صحبت علیرضا داوودنژاد مبنی بر این که سرگروهی سینما ماندانا، باعث نفروختن فیلم سینمایی «فراری» شده است، خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان این موضوع واقعیت ندارد، این ادعا، ادعای نادرستی است. من بزرگترین سالن سینمایی ام را در اختیار این فیلم قرار داده بودم و این فیلم نفروخت. چطور می شود که وقتی فیلم هایی مثل «به وقت شام» و «لاتاری» را در این سالن به نمایش در می آوریم، سالن پر از مخاطب می شود؛ اما وقتی همان سالن را در اختیار می گذاریم نمی فروشد. این مخاطبان هستند که فیلم ها را انتخاب می کنند و نفروختن «فراری» ارتباطی با سینما ماندانا ندارد.

قاصد اشرفی افزود: من به سازندگان فیلم سینمایی «فراری» تاکید کردم که اکران نوروز برای نمایش این فیلم مناسب نیست و اگر در فصول دیگر به نمایش درآید، می تواند فروش بیشتری داشته باشد؛ اما سازندگان فیلم تاکید داشتند که فیلم در اکران نوروز نمایش داده شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارش اختصاصی نسیم آنلاین از آخرین تحولات سیاسی عراق

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

هدف از جنگ ۳۳ روزه ریشه‌دار کردن رژیم‌صهیونیستی در منطقه بود

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه هدف از جنگ ۳۳ روزه تحقق اهداف آمریکا در زمان جرج بوش بود، افزود: قصد آمریکا این بود که اسرائیل را در منطقه ریشه‌دارتر کند، اما با پیروزی مقاومت این طرح شکست خورد.

هیچ عاقلی مذاکره برای مذاکره را نمی‌پذیرد

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در رابطه با اظهارات اخیر «دیوید آلبرایت» گفت: این حرفها را قبلا هم افراد دیگری زده بودند و از همان ابتدا دولت اوباما و به خصوص شخص کری هدف‌شان این نبود که محدودیت‌ها بعد از 8 سال برداشته شود.

واردات کالاهای کشورهای تحریم‌کننده نفت را ممنوع کنید

این اولین بار نیست که ایران تحریم نفتی می‌شود. ما قبلا تجربه چنین تحریم‌هایی را در گذشته داشته‌ایم  و باید به جای خام فروشی ماده‌ای با ارزش افزوده تولید و صادر کنیم. با این شیوه، هم ایران تبدیل به یک کشور صنعتی می‌شود و هم کلی شغل ایجاد می‌شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین