سناتور حزب مردم: اتهام زنی نواز شریف علیه پاکستان، آغاز پروژه نابودی کشور است

عنوان

عضو ارشد حزب مردم ضمن انتقاد از سخنان نواز شریف گفت: اتهام زنی‌های نخست وزیر سابق پاکستان ضررهای جبران ناپذیری به بار خواهد آورد.

به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم به نقل از ای آی وار نیوز، «اعتزاز احسن» نماینده سنای پاکستان اعلام کرد: سخنان نواز شریف می تواند آغاز یک توطئه بزرگ علیه امنیت ملی پاکستان باشد که هدف اصلی آن تجهیزات و تسلیحات هسته ای کشور است.

عضو ارشد حزب مردم گفت: اتهام زنی های وی به قدری روشن است که برخی سیاستمداران بزرگ هند که به ارتباط با پاکستان تمایل دارند اینک زیر فشار رسانه ها بی دفاع شده اند.

وی بیان کرد: نواز شریف به زودی مجازات خواهد شد زیرا هیچ دفاع مستندی در پرونده فساد اقتصادی ندارد که بتواند قضات دادگاه عالی پاکستان را متقاعد کند.

استاد حقوق دانشگاه قائد اعظم گفت: طبق قانون نواز شریف علاوه بر زندانی شدن تمام اموال و املاک خود را نیز از دست خواهد داد زیرا جرم اصلی او پول شویی است.

اعتزاز احسن افزود: نواز شریف اینک در تلاش است تا برای اثبات سخنان خود کمیته ای ویژه تشکیل دهد و پاکستان را با مشکلات بیشتری مواجه کند.

این سیاستمدار مطرح پاکستانی اضافه کرد: هدف نواز شریف بی گناه جلوه دادن خود در پرونده فساد اقتصادی است و او می خواهد فشارها را بر حزب نواز کمتر کند.

سخنان اعتزاز احسن در حالی مطرح می شود که دفاع قاطع او در سال 2014 مانع سقوط دولت نواز شریف به دست عمران خان شد.

حزب مردم که طی سال های اخیر به جای ایفای نقش اپوزیسیون حامی اصلی حزب نواز بود تا قدرت در پاکستان دو قطبی باقی بماند اینک به فکر بازگشت به قدرت افتاده و از هر فرصتی برای تضعیف حزب نواز و تحریک انصاف استفاده می کند .

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اسماعیل هنیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد
جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی
در گفتگو با عبدالحمید شهرابی کارشناس مسائل آمریکای لاتین
سناریوی جدید کاخ سفید در آمریکای لاتین
سید حسن نصرالله در گفتگو با المیادین؛
تمام گزینه‌های مقاومت روی میز است
کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد
خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین