سناتور حزب مردم: اتهام زنی نواز شریف علیه پاکستان، آغاز پروژه نابودی کشور است

عنوان

عضو ارشد حزب مردم ضمن انتقاد از سخنان نواز شریف گفت: اتهام زنی‌های نخست وزیر سابق پاکستان ضررهای جبران ناپذیری به بار خواهد آورد.

به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم به نقل از ای آی وار نیوز، «اعتزاز احسن» نماینده سنای پاکستان اعلام کرد: سخنان نواز شریف می تواند آغاز یک توطئه بزرگ علیه امنیت ملی پاکستان باشد که هدف اصلی آن تجهیزات و تسلیحات هسته ای کشور است.

عضو ارشد حزب مردم گفت: اتهام زنی های وی به قدری روشن است که برخی سیاستمداران بزرگ هند که به ارتباط با پاکستان تمایل دارند اینک زیر فشار رسانه ها بی دفاع شده اند.

وی بیان کرد: نواز شریف به زودی مجازات خواهد شد زیرا هیچ دفاع مستندی در پرونده فساد اقتصادی ندارد که بتواند قضات دادگاه عالی پاکستان را متقاعد کند.

استاد حقوق دانشگاه قائد اعظم گفت: طبق قانون نواز شریف علاوه بر زندانی شدن تمام اموال و املاک خود را نیز از دست خواهد داد زیرا جرم اصلی او پول شویی است.

اعتزاز احسن افزود: نواز شریف اینک در تلاش است تا برای اثبات سخنان خود کمیته ای ویژه تشکیل دهد و پاکستان را با مشکلات بیشتری مواجه کند.

این سیاستمدار مطرح پاکستانی اضافه کرد: هدف نواز شریف بی گناه جلوه دادن خود در پرونده فساد اقتصادی است و او می خواهد فشارها را بر حزب نواز کمتر کند.

سخنان اعتزاز احسن در حالی مطرح می شود که دفاع قاطع او در سال 2014 مانع سقوط دولت نواز شریف به دست عمران خان شد.

حزب مردم که طی سال های اخیر به جای ایفای نقش اپوزیسیون حامی اصلی حزب نواز بود تا قدرت در پاکستان دو قطبی باقی بماند اینک به فکر بازگشت به قدرت افتاده و از هر فرصتی برای تضعیف حزب نواز و تحریک انصاف استفاده می کند .

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رحیم‌پور ازغدی در پیش از خطبه‌های نمازجمعه

مدیران فاسد نجومی‌بگیر را شلاق بزنید

قیمت‌ها با پذیرش برجام و FATF چهار برابر شد/ روحانی استاد فرافکنی درتحمیلFATF است

نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با تشریح دو ایراد اساسی لایحه بودجه ۹۸، گفت: لایحه بودجه اصلاح شده سال ۹۸، احتمالا تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته بعدی تقدیم مجلس می‌شود.

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه برخی عناصر انقلابی از راه برگشتند و انقلاب ریزش‌هایی داشته است، فرمودند: در کنار این ریزش‌ها چند برابر رویش داریم.

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین