نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب درباره فلسطین

عنوان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از عیون الخلیج، منابع آگاه اعلام کردند که قرار است نشست شورای اتحادیه عرب در سطح وزرای خارجه به صورت فوق العاده فردا(پنجشنبه) برای بررسی تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ساکنان نوار غزه و معترضان فلسطینی برگزار خواهد شد.

در این نشست که بنا به درخواست عربستان برگزار می شود راهکارهای رویارویی با تصمیم غیر قانونی آمریکا مبنی بر انتقال سفارت خانه اش از تل آویو به قدس اشغالی بررسی خواهد شد.

همچنین قرار است نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی در شهر استانبول ترکیه به عنوان رئیس دوره ای این سازمان روز جمعه برگزار شود. در این نشست نیز درباره تحولات اخیر فلسطین و حوادث خونین آن بحث و تبادل نظر خواهد شد.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد

معاهدات مشکل‌دار را تصویب نکنید!

شما عصاره‌ی فضائل این ملتید. پس بدانید که چه‌کار باید بکنید. ️مجلس نباید نماد «تردید»، «خودکم‌بینی»، «یأس»، «ناامیدی» و «عدم توجه به مسائل کشور» باشد. مجلس نباید نگاهش به توانایی‌ها و ظرفیت‌های ملی مأیوسانه باشد.

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین