نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب درباره فلسطین

عنوان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از عیون الخلیج، منابع آگاه اعلام کردند که قرار است نشست شورای اتحادیه عرب در سطح وزرای خارجه به صورت فوق العاده فردا(پنجشنبه) برای بررسی تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ساکنان نوار غزه و معترضان فلسطینی برگزار خواهد شد.

در این نشست که بنا به درخواست عربستان برگزار می شود راهکارهای رویارویی با تصمیم غیر قانونی آمریکا مبنی بر انتقال سفارت خانه اش از تل آویو به قدس اشغالی بررسی خواهد شد.

همچنین قرار است نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی در شهر استانبول ترکیه به عنوان رئیس دوره ای این سازمان روز جمعه برگزار شود. در این نشست نیز درباره تحولات اخیر فلسطین و حوادث خونین آن بحث و تبادل نظر خواهد شد.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین