کیان در گفت وگو با فارس:

آمریکا و رژیم‌صهیونیستی با خیمه‌شب بازی نمی‌توانند قدس را از مسلمانان بگیرند

عنوان

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه گفت: بیت‌المقدس قبله اول و حق قطعی ساکنان اولیه آن است و خیمه شب بازی امریکا و اسرائیل و سفارت بازی آنها روی خون مسلمانان فلسطینی چیزی را عوض نمی‌کند و نمی‌توانند قدس را از مسلمانان بگیرند.

علی کیان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، با اشاره به کشتار بی رحمانه مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی و همچنین ضمن محکوم کردن انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس گفت: بیت المقدس قبله اول و حق قطعی ساکنان اولیه آن است و خیمه شب بازی امریکا و اسرائیل و سفارت بازی آنها روی خون مسلمانان فلسطینی چیزی را عوض نمی کند،  نمی توانند قدس را از فلسطین و مسلمانان بگیرند.

وی ادامه داد: این موضوع نه تنها کمکی به آنها نمی کند بلکه باعث به هم پیوستن مسلمانان به یکدیگر می شود و تردید را از ذهن دیرباورترین افراد می زداید و آنها هم متوجه شدند که آمریکا غیر قابل اعتماد و شیطان بزرگ است، همانطور که غرب باوران در ایران هم الان به این نتیجه رسیده اند.

کیان در ادامه به پیمان شکنی آمریکا در برجام اشاره کرد و افزود:  آمریکا از برجام خارج شد و روسیاهی برای کداخدا باوران ماند. البته تاریخ پیاپی گواهی داده و خواهد داد که غرب پرستان در کل دنیای اسلام چه ضرباتی به پیکر امت اسلامی زده اند.

این فعال دانشجویی با اشاره به سیاست های خصمانه آمریکا عیله مردم دنیا ادامه داد: از این به بعد منافع آمریکا در کل جهان مورد تهدید خواهد بود و جوانان امت اسلامی خواب خوش را از شیطان خواهند زدود و زمان به هیچ وجه به عقب بازنخواهد گشت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه گفت: ترامپ خوی یزیدی دارد هم در زناکاری و قمار بازی و هم در جنایتکاری علنی، همانطور که اوباما خوی معاویه ای داشت هم در فریبکاری و هم در نفاق و این هردو روی یک سکه اند و آمریکا یک واحد است در جلوه های مختلف.

وی گفت: اما این حقیقت این به حسینیان زمان در کل جهان اسلام اعلام آماده باش می دهد، که اگر زمان معاویه زمان نرمش قهرمانانه بود، زمانه یزید زمانه حرکت عاشورایی است.

کیان اظهار داشت: قطعا کربلاهایی در سطح جهان اسلام در قدرهای مختلف در پیش است ولی بشارت باد بر حسین زمان که بعد از هزار سال دیگر یارانش هفتاد و دو نفر نیستند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

امیرعبداللهیان در دیدار با سفیر سوریه در تهران:
همکاری تهران، مسکو و حزب الله در برقراری امنیت در سوریه موفق بود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین