کیان در گفت وگو با فارس:

آمریکا و رژیم‌صهیونیستی با خیمه‌شب بازی نمی‌توانند قدس را از مسلمانان بگیرند

عنوان

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه گفت: بیت‌المقدس قبله اول و حق قطعی ساکنان اولیه آن است و خیمه شب بازی امریکا و اسرائیل و سفارت بازی آنها روی خون مسلمانان فلسطینی چیزی را عوض نمی‌کند و نمی‌توانند قدس را از مسلمانان بگیرند.

علی کیان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، با اشاره به کشتار بی رحمانه مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی و همچنین ضمن محکوم کردن انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس گفت: بیت المقدس قبله اول و حق قطعی ساکنان اولیه آن است و خیمه شب بازی امریکا و اسرائیل و سفارت بازی آنها روی خون مسلمانان فلسطینی چیزی را عوض نمی کند،  نمی توانند قدس را از فلسطین و مسلمانان بگیرند.

وی ادامه داد: این موضوع نه تنها کمکی به آنها نمی کند بلکه باعث به هم پیوستن مسلمانان به یکدیگر می شود و تردید را از ذهن دیرباورترین افراد می زداید و آنها هم متوجه شدند که آمریکا غیر قابل اعتماد و شیطان بزرگ است، همانطور که غرب باوران در ایران هم الان به این نتیجه رسیده اند.

کیان در ادامه به پیمان شکنی آمریکا در برجام اشاره کرد و افزود:  آمریکا از برجام خارج شد و روسیاهی برای کداخدا باوران ماند. البته تاریخ پیاپی گواهی داده و خواهد داد که غرب پرستان در کل دنیای اسلام چه ضرباتی به پیکر امت اسلامی زده اند.

این فعال دانشجویی با اشاره به سیاست های خصمانه آمریکا عیله مردم دنیا ادامه داد: از این به بعد منافع آمریکا در کل جهان مورد تهدید خواهد بود و جوانان امت اسلامی خواب خوش را از شیطان خواهند زدود و زمان به هیچ وجه به عقب بازنخواهد گشت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه گفت: ترامپ خوی یزیدی دارد هم در زناکاری و قمار بازی و هم در جنایتکاری علنی، همانطور که اوباما خوی معاویه ای داشت هم در فریبکاری و هم در نفاق و این هردو روی یک سکه اند و آمریکا یک واحد است در جلوه های مختلف.

وی گفت: اما این حقیقت این به حسینیان زمان در کل جهان اسلام اعلام آماده باش می دهد، که اگر زمان معاویه زمان نرمش قهرمانانه بود، زمانه یزید زمانه حرکت عاشورایی است.

کیان اظهار داشت: قطعا کربلاهایی در سطح جهان اسلام در قدرهای مختلف در پیش است ولی بشارت باد بر حسین زمان که بعد از هزار سال دیگر یارانش هفتاد و دو نفر نیستند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین