حضرتی در نطق میان دستور:

شکایت حقوقی علیه دولت آمریکا به عنوان ناقض برجام پیگیری شود

عنوان

به گزارش خبرنگار مهر، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) و در نطق میان دستور با اشاره به انتخاب شهردار جدید تهران اظهار داشت: از شورای شهر تهران که با تدبیر و حوصله در یک فرآیند دموکراتیک، یکی از بهترین فرزندان این مملکت و از افراد متخصص و پاکدست را انتخاب کردند، تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به شرایط توافق هسته‌ای ایران و غرب ادامه داد: توافق برجام محصول یک عزم ملی برای حل و فصل مسائل از طریق مذاکره بوده است، اما دشمنان در صدد بوده‌اند که یک تفاهم جهانی علیه جمهوری اسلامی ایجاد کنند و ایران را در انزوا قرار دهند و با یک اقدام بیرونی، نظام را سرنگون کنند.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس مدعی شد: متأسفانه برخی اقدامات و اظهارات داخلی نیز به دشمن کمک کرد.

حضرتی ادامه داد: ترامپ، رژیم صهیونیستی، ارتجاع عربی و جریان‌های ضد انقلاب خارجی در یک ائتلاف در کنار هم قرار گرفتند تا ایران از نتایج و منافع برجام استفاده نکند و همه چیز به شرایط قبل از برجام برگردد؛ امروز آگاهی از نقشه دشمن ایجاب می‌کند که هوشمندانه و بدون شتابزدگی عمل کنیم.

وی تأکید کرد: طرح شکایت حقوقی علیه دولت آمریکا به عنوان ناقض برجام باید دنبال شود و همزمان، دیپلماسی عمومی نیز در دستور کار باشد.

ادامه دارد...

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار سفیران، کارداران و مسئولان وزارت امور خارجه:

تصور حل مشکلات از راه مذاکره با آمریکا خطایی واضح است

خاموشی‌ها و فراموشی‌ها

وزارت نیرو در جوابیه خود معترف است پروژه‌هایی را برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای اجرا کرده اما گفته است این پروژه‌ها طبق «برنامه ملی مشارکت در کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای» (از این پس «برنامه ملی») و «فارغ از توافقات بین‌المللی» بوده است.

۱۹ فعال اقتصادی خواستار ترمیم اقتصادی کابینه شدند

کمتر کسی فکرش را می‌کرد که دولت دوازدهم در کمتر از یک سال در حوزه اقتصاد به آخر خط برسد و مجبور شود تا مردان اقتصادی خود را تغییر دهد. اما حالا سوال اینجاست تغییر در بین مدیران اقتصادی دولت می‌‌تواند اقتصاد کشور را از شرایط فعلی خارج کند؟

ترمیم کابینه منجر به انسجام در رویکرد اقتصادی می‌شود

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: تغییر ساختار تیم اقتصادی دولت، منجر به ایجاد انسجام در رویکردهای اقتصادی کابینه می‌شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

امیرعبداللهیان در دیدار با سفیر سوریه در تهران:
همکاری تهران، مسکو و حزب الله در برقراری امنیت در سوریه موفق بود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین