حضرتی در نطق میان دستور:

شکایت حقوقی علیه دولت آمریکا به عنوان ناقض برجام پیگیری شود

عنوان

به گزارش خبرنگار مهر، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) و در نطق میان دستور با اشاره به انتخاب شهردار جدید تهران اظهار داشت: از شورای شهر تهران که با تدبیر و حوصله در یک فرآیند دموکراتیک، یکی از بهترین فرزندان این مملکت و از افراد متخصص و پاکدست را انتخاب کردند، تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به شرایط توافق هسته‌ای ایران و غرب ادامه داد: توافق برجام محصول یک عزم ملی برای حل و فصل مسائل از طریق مذاکره بوده است، اما دشمنان در صدد بوده‌اند که یک تفاهم جهانی علیه جمهوری اسلامی ایجاد کنند و ایران را در انزوا قرار دهند و با یک اقدام بیرونی، نظام را سرنگون کنند.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس مدعی شد: متأسفانه برخی اقدامات و اظهارات داخلی نیز به دشمن کمک کرد.

حضرتی ادامه داد: ترامپ، رژیم صهیونیستی، ارتجاع عربی و جریان‌های ضد انقلاب خارجی در یک ائتلاف در کنار هم قرار گرفتند تا ایران از نتایج و منافع برجام استفاده نکند و همه چیز به شرایط قبل از برجام برگردد؛ امروز آگاهی از نقشه دشمن ایجاب می‌کند که هوشمندانه و بدون شتابزدگی عمل کنیم.

وی تأکید کرد: طرح شکایت حقوقی علیه دولت آمریکا به عنوان ناقض برجام باید دنبال شود و همزمان، دیپلماسی عمومی نیز در دستور کار باشد.

ادامه دارد...

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

عدم همکاری ارزی پتروشیمی‌ها؛ از انکار تا واقعیت 

بررسی تحولات چند ماه اخیر بازار ارز و عملکرد پتروشیمی‌ها در عرضه ارز حاصل از صادرات خود، نشان می‌دهد که این شرکت‌ها در دوران بحران ارزی، به‌جای کمک به دولت، جهت برطرف کردن بحران، بیشتر به دنبال بالا بردن سود خود بوده‌اند، همکاری نکردن پتروشیمی‌ها، ازآن‌جهت حائز اهمیت است که این شرکت‌ها جزءارز آورترین صنایع کشور هستند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:
رفتار آمریکا از دوره جاهلیت عرب هم بدتر است
آقای ظریف متوجه هستید که... ؟!
۶ ایراد شریعتمداری به اظهارات عجیب ظریف
آیا «تعامل سازنده» و همسویی با نظام جهانی موجب رفاه و پیشرفت کشور می‌شود؟
مرگ بر آمریکا کلیشه نیست
سرلشکر صالحی در همایش پدافند غیرعامل:
پناهگاه‌های صهیونیست‌ها گورهای دسته جمعی آنها خواهد شد
تعارض منافع عامل جدی عدم انتشار حقوق‌ها
انتشار داوطلبانه‌ فیش‌ حقوقی؛ مطالبه‌ای برای قانون‌مداری
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین