خرید و فروش کارت شناور طرح ترافیک در بازار غیرقانونی است

عنوان

عضو شورای شهر تهران با اشاره به خرید و فروش کارت شناور طرح ترافیک گفت: این کارت غیرقانونی است و باید با سازمانها و نهادهای متخلف برخورد شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ناهید خداکرمی در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران اظهار کرد: در گذشته ما شاهد بودیم سهمیه اعضا به شهروندان در قالب کوپن داده می شد و علاوه بر سهمیه ارزاق کوپن سیگار هم داده می شد و خیلی از افراد غیرسیگاری هم در صف می ایستادند تا از این اتفاق بهره ای ببرند و سیگارها را در بازار آزاد بفروشند.

وی تصریح کرد: اخیرا مشاهده شده تعدادی از کارتهای شناور ترافیک در بازار آزاد خرید و فروش می شود به طوری که طرح جدید یکی از اهدافش جلوگیری از رانت و ساماندهی طرح ترافیک بود که متاسفانه با وجود تلاشهای زیادی که برای تغییر سیستم و قطع رانت و در دستر س بودن عدالت شد باعث بی عدالتی در این حوزه هستیم.

خداکرمی افزود: لذا از شهردار تهران تقاضا دارم تا از شناسایی و معرفی سازمانها و نهادها و یا افرادی که به طور موجه از رانت کارت شناور و مزایایی آن بهره مند شدند و به صورت غیرقانونی در حال خرید و فروش هستند اقدام کرده و مراتب را به اطلاع شورا و مردم تهران برسانند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

ماده ۲۹ قانون برنامه ششم اجرا نمی‌شود

شفاف‌ سازی حقوق و مزایای دریافتی؛ چشم به راه اقدام انقلابی مجلس

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

علیرغم فضیلت بسیار بالای زیارت کربلا در روز عرفه، گزارش‌های میدانی از عراق نشان می‌دهد درآمد این کشور از زوار خارجی به میزان قابل توجهی پایین آمده است. به نظر می‌رسد مسأله کاهش ارزش ریال، افزایش شدید قیمت هواپیما و بالاخره ناآرامی‌های اخیر عراق از مهم‌ترین عللی باشند که درآمد مذهبی عراق را به پایین‌ترین حد خود طی ده سال اخیر رسانده است!

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین