خرید و فروش کارت شناور طرح ترافیک در بازار غیرقانونی است

عنوان

عضو شورای شهر تهران با اشاره به خرید و فروش کارت شناور طرح ترافیک گفت: این کارت غیرقانونی است و باید با سازمانها و نهادهای متخلف برخورد شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ناهید خداکرمی در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران اظهار کرد: در گذشته ما شاهد بودیم سهمیه اعضا به شهروندان در قالب کوپن داده می شد و علاوه بر سهمیه ارزاق کوپن سیگار هم داده می شد و خیلی از افراد غیرسیگاری هم در صف می ایستادند تا از این اتفاق بهره ای ببرند و سیگارها را در بازار آزاد بفروشند.

وی تصریح کرد: اخیرا مشاهده شده تعدادی از کارتهای شناور ترافیک در بازار آزاد خرید و فروش می شود به طوری که طرح جدید یکی از اهدافش جلوگیری از رانت و ساماندهی طرح ترافیک بود که متاسفانه با وجود تلاشهای زیادی که برای تغییر سیستم و قطع رانت و در دستر س بودن عدالت شد باعث بی عدالتی در این حوزه هستیم.

خداکرمی افزود: لذا از شهردار تهران تقاضا دارم تا از شناسایی و معرفی سازمانها و نهادها و یا افرادی که به طور موجه از رانت کارت شناور و مزایایی آن بهره مند شدند و به صورت غیرقانونی در حال خرید و فروش هستند اقدام کرده و مراتب را به اطلاع شورا و مردم تهران برسانند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد

معاهدات مشکل‌دار را تصویب نکنید!

شما عصاره‌ی فضائل این ملتید. پس بدانید که چه‌کار باید بکنید. ️مجلس نباید نماد «تردید»، «خودکم‌بینی»، «یأس»، «ناامیدی» و «عدم توجه به مسائل کشور» باشد. مجلس نباید نگاهش به توانایی‌ها و ظرفیت‌های ملی مأیوسانه باشد.

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین