عضو شورای شهر تهران مطرح کرد؛

نیاز به حضور نماینده‌ای از شورایاری مناطق برای بیان مشکلات مردم منطقه در شورا

عنوان

عضو شورای شهر تهران گفت: باید نماینده‌ای از شورایاری مناطق در جلسات شورای شهر حضور یابند و مشکلات مردم را مطرح کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد سالاری عضو شورای شهر تهران در شصت و پنجمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(سه شنبه) برگزار شد، در تذکر پیش از دستور جلسه شورا با اشاره به اینکه طبق روال جلسات شورای شهر چهارم، دبیر شورایاری منطقه یه طور یک هفته در میان به مدت 30 دقیقه گزارشی از مشکلات و چالش های منطقه را در ابتدای جلسه شورای شهر مطرح می کرد، اظهار کرد: این روند به شدت بر دیده شدن شورایاری ها و مشکلات مناطق اثرگذار بود، اما این اتفاق در شورای شهر پنجم متوقف شد. با توجه به اینکه شورای شهر به عنوان پارلمان ملی باید به مناطق و شورایاری ها توجه کند، تقاضا داریم که همین روال گذشته در شورای پنجم نیز تکرار شود.

وی با اشاره به اجرایی شدن طرح ترافیک جدید گفت: در هفته های گذشته شاهد روان سازی جدی در محدوده طرح بودیم، علی رغم انتقادات زیادی که به شیوه اجرای طرح ترافیک جدید شده است، اما روان سازی صورت گرفته و بسیار مشهود است.

در ادامه محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در این خصوص خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه از آغاز اجرایی شدن طرح ترافیک جدید، جریمه ای صورت نمی گرفت و مردم را از طریق پیامک مطلع می ساختند و از امروز جریمه ها اعلام می شود، مصادف شدن اجرای این طرح با ماه مبارک رمضان تأثیر زیادی در این روان سازی دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد

معاهدات مشکل‌دار را تصویب نکنید!

شما عصاره‌ی فضائل این ملتید. پس بدانید که چه‌کار باید بکنید. ️مجلس نباید نماد «تردید»، «خودکم‌بینی»، «یأس»، «ناامیدی» و «عدم توجه به مسائل کشور» باشد. مجلس نباید نگاهش به توانایی‌ها و ظرفیت‌های ملی مأیوسانه باشد.

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین