سعیدی در تشریح نشست امروز کمیسیون اقتصادی:

نقشه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جدید بررسی کارشناسی شد

عنوان

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز نقشه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جدید که در لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی آمده مورد بررسی کارشناسی قرار گرفت.

زهرا سعیدی مبارکه نمایند مردم مبارکه و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: نشست امروز کمیسیون با حضور مسئولان شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس و همچنین مسئولان سازمان های ذی ربط برگزار شد.

وی افزود: دستور کار جلسه، بررسی لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جدید بود که با حضور اعضا و مسئولان حاضر انجام شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بیان جزئیات مذاکرات صورت گرفته در خصوص لایحه مذکور در نشست امروز کمیسیون متبوعش، عنوان کرد: در جلسه امروز نقشه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جدید که در لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی آمده مورد بررسی کارشناسی قرار گرفت.

وی بر همین اساس اضافه کرد: در نقشه های برخی مناطق قید شده در این لایحه باید اصلاحاتی انجام شود که در جلسات بعدی و در ادامه بررسی ها در کمیسیون انجام می شود.

سعیدی ادامه داد: در این جلسه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی  استان های بوشهر، سیستان و بلوچستان و هرمزگان که در لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جدید آمده است بررسی و مقرر شد کمیته ای در مجلس برای بررسی و امکان سنجی مناطق عنوان شده در لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جدید تشکیل شده و اعضای آن برا بررسی بیشتر به مناطق مختلف اعزام شوند.

انتهای پیام/

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین