بررسی جام‌جهانی در دو برنامه تلویزیونی

عنوان

برنامه‌های «ورزشگاه» و «حوالی امروز» با موضوع جام جهانی از شبکه پنج سیما پخش خواهند شد.

فرشید شکیبی ـ تهیه‌کننده «ورزشگاه» ـ‌ در گفت‌وگو با ایسنا درباره آیتم‌های این برنامه برای جام‌جهانی گفت: ما در این برنامه با توجه به زمانی که داریم سعی می‌کنیم به طور جذاب و تاثیرگذار جام جهانی را پوشش دهیم. این برنامه حاوی آیتم‌های مختلفی مانند تحلیل و بررسی، اخبار جام جهانی، اخبار تیم ملی، ارتباط با کمپ تیم ملی، گزارش‌های اختصاصی خبرنگاران ما از روسیه است. البته برنامه «ورزشگاه» به یک ورزش خاص اختصاص ندارد و تمامی ورزش‌ها را تحت بررسی و پوشش قرار می‌دهد و اتفاقات مهم ورزشی و مسابقاتی که برگزار می‌شود را دربرمی‌گیرد. همچین مباحث اجتماعی و روانشناسی که مرتبط با ورزش است، در آن مطرح می‌شود.

او ادامه داد: برنامه «ورزشگاه» جمعه‌ها ۱۰:۳۰ صبح به مدت ۹۰ دقیقه با اجرای حافظ کاظم‌زاده به روی آنتن می‌رود.

همچنین برنامه صبحگاهی «حوالی امروز» بخشی از زمان خود را به موضوع جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ اختصاص داده است و این رویکرد تا پایان بازی‌های جام جهانی ادامه خواهد داشت. این برنامه هر روز مهمترین اخبار و رویدادهای جام جهانی ۲۰۱۸، شگفتی‌ها، تصاویر ناب و ویژه (بیم‌ها، اشکها، لبخندها) و ... را در قالب یک بسته ورزشی برای مخاطبان خود پخش می‌کند.

برنامه صبحگاهی «حوالی امروز» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه‌کنندگی شهرام راد از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۷ صبح بر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین