بررسی جام‌جهانی در دو برنامه تلویزیونی

عنوان

برنامه‌های «ورزشگاه» و «حوالی امروز» با موضوع جام جهانی از شبکه پنج سیما پخش خواهند شد.

فرشید شکیبی ـ تهیه‌کننده «ورزشگاه» ـ‌ در گفت‌وگو با ایسنا درباره آیتم‌های این برنامه برای جام‌جهانی گفت: ما در این برنامه با توجه به زمانی که داریم سعی می‌کنیم به طور جذاب و تاثیرگذار جام جهانی را پوشش دهیم. این برنامه حاوی آیتم‌های مختلفی مانند تحلیل و بررسی، اخبار جام جهانی، اخبار تیم ملی، ارتباط با کمپ تیم ملی، گزارش‌های اختصاصی خبرنگاران ما از روسیه است. البته برنامه «ورزشگاه» به یک ورزش خاص اختصاص ندارد و تمامی ورزش‌ها را تحت بررسی و پوشش قرار می‌دهد و اتفاقات مهم ورزشی و مسابقاتی که برگزار می‌شود را دربرمی‌گیرد. همچین مباحث اجتماعی و روانشناسی که مرتبط با ورزش است، در آن مطرح می‌شود.

او ادامه داد: برنامه «ورزشگاه» جمعه‌ها ۱۰:۳۰ صبح به مدت ۹۰ دقیقه با اجرای حافظ کاظم‌زاده به روی آنتن می‌رود.

همچنین برنامه صبحگاهی «حوالی امروز» بخشی از زمان خود را به موضوع جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ اختصاص داده است و این رویکرد تا پایان بازی‌های جام جهانی ادامه خواهد داشت. این برنامه هر روز مهمترین اخبار و رویدادهای جام جهانی ۲۰۱۸، شگفتی‌ها، تصاویر ناب و ویژه (بیم‌ها، اشکها، لبخندها) و ... را در قالب یک بسته ورزشی برای مخاطبان خود پخش می‌کند.

برنامه صبحگاهی «حوالی امروز» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه‌کنندگی شهرام راد از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۷ صبح بر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

لزوم تخصیص ردیف مستقل برای خرید تضمینی گندم در بودجه

نیکزادی پناه عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، در خصوص اعتبارات مالی خرید تضمینی گندم در لایحه بودجه سال 98، گفت: دولت برای خرید تضمینی گندم موظف به اختصاص ردیف بودجه مستقل است. سال گذشته ردیف بودجه مستقلی برای خرید تضمینی گندم در نظر گرفته نشد و این موضوع مشکلاتی به وجود آورد. 

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات

مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود به وسیله انتخابات و افزایش استقلال و اعتماد به نفس مردم از جمله دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی می باشد. مجلس شورای اسلامی یکی از نهادهایی است که مردم با رای به نماینده های معتمد خود در سرنوشت خود تاثیر گذار بوده اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
نگاهی به فیلم «بمب؛ یک عاشقانه»
اضطراب عاشقانه آژیرهای قرمز
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین