بررسی جام‌جهانی در دو برنامه تلویزیونی

عنوان

برنامه‌های «ورزشگاه» و «حوالی امروز» با موضوع جام جهانی از شبکه پنج سیما پخش خواهند شد.

فرشید شکیبی ـ تهیه‌کننده «ورزشگاه» ـ‌ در گفت‌وگو با ایسنا درباره آیتم‌های این برنامه برای جام‌جهانی گفت: ما در این برنامه با توجه به زمانی که داریم سعی می‌کنیم به طور جذاب و تاثیرگذار جام جهانی را پوشش دهیم. این برنامه حاوی آیتم‌های مختلفی مانند تحلیل و بررسی، اخبار جام جهانی، اخبار تیم ملی، ارتباط با کمپ تیم ملی، گزارش‌های اختصاصی خبرنگاران ما از روسیه است. البته برنامه «ورزشگاه» به یک ورزش خاص اختصاص ندارد و تمامی ورزش‌ها را تحت بررسی و پوشش قرار می‌دهد و اتفاقات مهم ورزشی و مسابقاتی که برگزار می‌شود را دربرمی‌گیرد. همچین مباحث اجتماعی و روانشناسی که مرتبط با ورزش است، در آن مطرح می‌شود.

او ادامه داد: برنامه «ورزشگاه» جمعه‌ها ۱۰:۳۰ صبح به مدت ۹۰ دقیقه با اجرای حافظ کاظم‌زاده به روی آنتن می‌رود.

همچنین برنامه صبحگاهی «حوالی امروز» بخشی از زمان خود را به موضوع جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ اختصاص داده است و این رویکرد تا پایان بازی‌های جام جهانی ادامه خواهد داشت. این برنامه هر روز مهمترین اخبار و رویدادهای جام جهانی ۲۰۱۸، شگفتی‌ها، تصاویر ناب و ویژه (بیم‌ها، اشکها، لبخندها) و ... را در قالب یک بسته ورزشی برای مخاطبان خود پخش می‌کند.

برنامه صبحگاهی «حوالی امروز» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه‌کنندگی شهرام راد از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۷ صبح بر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

پیام رهبر انقلاب به حجاج بیت‌الله الحرام:

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

سفره مردم نصف شده است

ما 5 بازار اصلی در کشور داریم که با بی تدبیری و ضعف مدیریت دولت دچار بی‌ثباتی شده است. این 5 بازار عبارتند از: ارز، سکه و طلا، خودرو، مسکن و مواد غذایی.

ائتلاف سه‌ضلعی «المالکی، النجیفی و الفیاض» قوای سه گانه عراق را فتح می‌کند؟

طی سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴، نوری المالکی و اسامه النجیفی به ترتیب نخست وزیر و رئیس پارلمان بوده و دو قطب اصلی تقابل را در ساحت سیاسی عراق ایجاد کرده بودند. اختلافات میان این دو به حدی بالا گرفته بود که زمینه ورود داعش به عراق و اشغال سرزمینی را فراهم کرد و حتی تا همین چند روز قبل، هواداران این دو نفر، دیگری را مسئول اشغال موصل توسط داعش معرفی می‌کردند!

دولت حق فرار از پاسخگویی درباره فساد و وضعیت اقتصادی کشور را ندارد

این دولت همان دولت هاشمی است با این تفاوت که نسبت به دولت هاشمی فرسوده تر و پیر تر شده است. یعنی در واقع عیب های دولت هاشمی را دارد اما کارویژه های دولت هاشمی را ندارد. مثلا اگر دولت هاشمی چند تایی سد ساخت یا در حوزه گسترش جاده ها اقداماتی انجام داد دولت روحانی این عملکرد را هم ندارد. در واقع مسئولان دولت روحانی همان مسئولان دولت هاشمی هستند که آن موقع جوان بودند الان پیر و فریسوده شده اند. اما اعداهایشان چند برابر شده و به گنده گویی دچار شده اند اما در در حوزه عمل، عملکرد های بشدت ضعیفی دارند

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین