پیام رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا بعد از کسب میزبانی ۲۰۲۶

عنوان

رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا بعد از کسب میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ به همراه کانادا و مکزیک گفت: باید فوتبال را در مسیری جدید برای نسل‌های آینده آماده کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در کنگره فیفا که امروز در مسکو برگزار شد، 3 کشور آمریکا، کانادا و مکزیک به صورت مشترک میزبانی جام جهانی 2026 را برعهده گرفتند.

بعد از پایان مراسم کارلوس کاردیرو رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا درباره این میزبانی گفت: میزبانی جام جهانی 2026 لحظه نادر و مهمی است تا ثابت کنیم ما از طریق ورزش به طور کامل با هم متحد هستیم.

وی افزود: ما با اعتماد به همکاران‌مان در خانواده فیفا برای این میزبانی اعلام آمادگی کردیم که توسط هر 3 کشور این حمایت تقویت شد. از این فرصت هیجان‌زده هستیم. ما باید فوتبال را در مسیری جدید و پایدار برای نسل‌های آینده آماده کنیم.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آب سرد بر سر تابستان داغ

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن

آمار وحشتناک قحطی، وبا، گرسنگی و مرگ در یمن نشان دهنده مرگ وجدان عمومی در جامعه جهانی است که آزمون انسانیت را در معرکه یمن باخته است.

در این جنگ پیروزیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد، فرمودند: برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین