رضایی: هیچ مذاکره‌ای با باشگاه فجرسپاسی نداشتم/ برخی با شیطنت‌های خود اهدافی را دنبال می‌کنند

عنوان

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان نسبت به خبر انتخابش به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز واکنش نشان داد.

وحید رضایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اینکه گفته می شود او به عنوان سرمربی فجرسپاسی انتخاب شده است، اظهار داشت: این خبر به هیچ عنوان صحت ندارد و باشگاه فجرسپاسی هیچ گونه مذاکره ای با من نداشته است.

وی افزود: من با باشگاه ذوب آهن مذاکره داشتم و قرار است به عنوان مربی در این تیم فعالیت داشته باشم. یک گروهی در شیراز هستند که با اسم بردن از من به عنوان سرمربی فجرسپاسی به دنبال اهدافی هستند. واقعاً نمی دانم آنها چرا این کار را انجام داده و فضای فوتبال شیراز را مسموم می کنند. البته یکسری چیزها را می دانم و نمی خواهم به آن بپردازم. آنها خودشان باید شرمنده تصمیمات اشتباه خود باشند و با راه انداختن این جوها به چیزی نمی رسند.

مربی ذوب آهن در پاسخ به این سؤال که چرا پس از چند سال مربیگری در شیراز به یکباره سر از اصفهان درآورد، یادآور شد: من در چند سالی که در شیراز کار کردم هم به فوتبال این شهر خدمت کردم و هم به فوتبالیست های این شهر. اکثر بازیکنانی را که در این چند ساله از فوتبال شیراز به تیم های لیگ برتری و لیگ یکی رسیدند، از جمع بازیکنانی تستی پیدا کردم. نفراتی چون داریوش شجاعیان (استقلال)، پوریا آریاکیا (پیکان)، حمید ملی (سپیدرود رشت)، مجید بهروزی (نساجی مازندران)، رضا فیروزیزاده (اکسین البرز) و... همگی را از تست انتخاب کردم و خدا را شکر با تلاش و همت خودشان پیشرفت کردند. همین تیم برق نوین فارس فصل پیش شاکله تیمش را حفظ کرد و تا نیم فصل دیدید تا کجای جدول بود.

رضایی در این باره یادآور شد: متأسفانه در شیراز همین طور است. شما دیدی تیم بهمن شیراز امتیاز خود را بعد از صعود به تیم خانه به خانه بابل فروخت، چرا که سعید زارع مدیریت آن زمان باشگاه نمی توانست با مشکلات مالی که اشت تیم داری کند. بعد از آن هم که بردبار به این باشگاه آمد و تیم موفق به صعود شد من هفت ماه بدون مدیرعامل تیم را هدایت می کردم. شما ببینید ما چه سختی هایی در شیراز کشیدیم. هیئت فوتبال، مدیرکل تربیت بدنی شیراز هوای تیم را داشتند و اگر حمایت آنها نبود تیم از هم پاچیده بود. آن تیم با همه مشکلات به لیگ یک صعود کرد و جالب اینکه سال بعد با فروش امتیاز به ما گفتند بیایید دوباره با همان مشکلات برای صعود بجنگید. من حاضر نشدم دوباره با آن شرایط کار کنم، چون امکانش نبود و بازیکنان سختی های زیادی را برای صعود تیم به لیگ یک کشیدند.

وی با بیان اینکه مربیانی چون یورگن کلوپ و کونته از تیم های دسته چندم کار مربیگری را آغاز کردند، افزود: این مربیان بعد از موفقت در رده های پایین خیلی زود به آنها اعتماد شده و به تیم های بزرگتر آمدند اما در ایران اینطور نیست و ملاک انتخاب مربیان برای تیم ها چیز دیگری است. وقتی مربی می تواند در تیم های رده پایین تر با مشکلات فراوان لیاقت خود را نشان دهد حقش است که در رده های بالاتر به او اعتماد شود، اتفاقی که در کشور ما رخ نمی دهد. منه وحید رضایی از لیگ استان کارم را شروع کردم. تیمم از لیگ استان به دسته سه صعود کرد. با بهمن شیراز از دسته سه شروع کردم و این تیم را تا لیگ یک آوردم و امتیازش فروخته شد. کار کردن در رده های پایین بدون امکانات واقعاً شاهکار است. دیگه دوست ندارم با کار کردن در تیم های لیگ دویی به خانه اول برگردم بلکه دنبال فضای جدید برای پیشرفت کاری هستم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین