جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

هواداران کره جنوبی می‌توانند در خیابان بازی تیم ملی را تماشا کنند

عنوان

براساس اعلام مقامات دولتی سئول، شهروندان کره جنوبی می‌توانند بازی تیم ملی این کشور را در جام جهانی در مکان‌های در نظر گرفته تماشا کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان کره جنوبی اعلام کردند هواداران تیم ملی این کشور در جام جهانی می‌توانند در خیابان‌ها و مکان‌هایی که در نظر گرفته شده بازی‌های این تیم را ببینند.

براساس اعلام مقامات دولتی سئول و فدراسیون فوتبال کره جنوبی، مردم این کشور در سئول پلازا و گانگوامون پلازا جایی که مانیتور 500 اینچی نصب شده 3 بازی کره را در جام جهانی 2018 روسیه تماشا کنند و به تشویق تیم‌شان بپردازند.

کره جنوبی که در گروه F قرار دارد دوشنبه هفته آینده مقابل سوئد قرار می‌گیرد. این تیم 24 ژوئن با مکزیک و 27 ژوئن با آلمان دیدار خواهد کرد.

با توجه به اینکه حضور مردم در خیابان‌ها ممکن است ترافیک ایجاد کند، مسئولان اعلام کردند مترو و خدمات اتوبوسرانی نیز در خدمت مردم خواهد بود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین