جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

هواداران کره جنوبی می‌توانند در خیابان بازی تیم ملی را تماشا کنند

عنوان

براساس اعلام مقامات دولتی سئول، شهروندان کره جنوبی می‌توانند بازی تیم ملی این کشور را در جام جهانی در مکان‌های در نظر گرفته تماشا کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان کره جنوبی اعلام کردند هواداران تیم ملی این کشور در جام جهانی می‌توانند در خیابان‌ها و مکان‌هایی که در نظر گرفته شده بازی‌های این تیم را ببینند.

براساس اعلام مقامات دولتی سئول و فدراسیون فوتبال کره جنوبی، مردم این کشور در سئول پلازا و گانگوامون پلازا جایی که مانیتور 500 اینچی نصب شده 3 بازی کره را در جام جهانی 2018 روسیه تماشا کنند و به تشویق تیم‌شان بپردازند.

کره جنوبی که در گروه F قرار دارد دوشنبه هفته آینده مقابل سوئد قرار می‌گیرد. این تیم 24 ژوئن با مکزیک و 27 ژوئن با آلمان دیدار خواهد کرد.

با توجه به اینکه حضور مردم در خیابان‌ها ممکن است ترافیک ایجاد کند، مسئولان اعلام کردند مترو و خدمات اتوبوسرانی نیز در خدمت مردم خواهد بود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

پاسخ رسمی دولت به عدم خرید نفت ایران توسط کره جنوبی

واردات برخی کالاهای کره‌ای به کشور ممنوع شده است

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

سفره مردم نصف شده است

ما 5 بازار اصلی در کشور داریم که با بی تدبیری و ضعف مدیریت دولت دچار بی‌ثباتی شده است. این 5 بازار عبارتند از: ارز، سکه و طلا، خودرو، مسکن و مواد غذایی.

ائتلاف سه‌ضلعی «المالکی، النجیفی و الفیاض» قوای سه گانه عراق را فتح می‌کند؟

طی سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴، نوری المالکی و اسامه النجیفی به ترتیب نخست وزیر و رئیس پارلمان بوده و دو قطب اصلی تقابل را در ساحت سیاسی عراق ایجاد کرده بودند. اختلافات میان این دو به حدی بالا گرفته بود که زمینه ورود داعش به عراق و اشغال سرزمینی را فراهم کرد و حتی تا همین چند روز قبل، هواداران این دو نفر، دیگری را مسئول اشغال موصل توسط داعش معرفی می‌کردند!

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین