جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

هواداران کره جنوبی می‌توانند در خیابان بازی تیم ملی را تماشا کنند

عنوان

براساس اعلام مقامات دولتی سئول، شهروندان کره جنوبی می‌توانند بازی تیم ملی این کشور را در جام جهانی در مکان‌های در نظر گرفته تماشا کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان کره جنوبی اعلام کردند هواداران تیم ملی این کشور در جام جهانی می‌توانند در خیابان‌ها و مکان‌هایی که در نظر گرفته شده بازی‌های این تیم را ببینند.

براساس اعلام مقامات دولتی سئول و فدراسیون فوتبال کره جنوبی، مردم این کشور در سئول پلازا و گانگوامون پلازا جایی که مانیتور 500 اینچی نصب شده 3 بازی کره را در جام جهانی 2018 روسیه تماشا کنند و به تشویق تیم‌شان بپردازند.

کره جنوبی که در گروه F قرار دارد دوشنبه هفته آینده مقابل سوئد قرار می‌گیرد. این تیم 24 ژوئن با مکزیک و 27 ژوئن با آلمان دیدار خواهد کرد.

با توجه به اینکه حضور مردم در خیابان‌ها ممکن است ترافیک ایجاد کند، مسئولان اعلام کردند مترو و خدمات اتوبوسرانی نیز در خدمت مردم خواهد بود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین