جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

هواداران کره جنوبی می‌توانند در خیابان بازی تیم ملی را تماشا کنند

عنوان

براساس اعلام مقامات دولتی سئول، شهروندان کره جنوبی می‌توانند بازی تیم ملی این کشور را در جام جهانی در مکان‌های در نظر گرفته تماشا کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان کره جنوبی اعلام کردند هواداران تیم ملی این کشور در جام جهانی می‌توانند در خیابان‌ها و مکان‌هایی که در نظر گرفته شده بازی‌های این تیم را ببینند.

براساس اعلام مقامات دولتی سئول و فدراسیون فوتبال کره جنوبی، مردم این کشور در سئول پلازا و گانگوامون پلازا جایی که مانیتور 500 اینچی نصب شده 3 بازی کره را در جام جهانی 2018 روسیه تماشا کنند و به تشویق تیم‌شان بپردازند.

کره جنوبی که در گروه F قرار دارد دوشنبه هفته آینده مقابل سوئد قرار می‌گیرد. این تیم 24 ژوئن با مکزیک و 27 ژوئن با آلمان دیدار خواهد کرد.

با توجه به اینکه حضور مردم در خیابان‌ها ممکن است ترافیک ایجاد کند، مسئولان اعلام کردند مترو و خدمات اتوبوسرانی نیز در خدمت مردم خواهد بود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد

خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین