عضو جدید هیئت مدیره استقلال و ماجرای مدیر عامل جدید

عنوان

بزودی عضو پنجم هیئت مدیره استقلال از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی می‌شود و شایعه انتخاب این فرد از سوی هیئت مدیره باشگاه رد شد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان گفته می شود امير حسين فتحى قرار است عضو پنجم هيئت مديره استقلال شود، در همين راستا با يكى از اعضاى هيئت مديره فعلى مصاحبه اى را انجام داديم تا صحت و سقم انتصاب این فرد را جويا شويم.

يك عضو هیئت مدیره استقلال گفت: اطلاع دقيقى از اين موضوع ندارم و براى انتخاب عضو پنجم نياز به برگزارى جلسه هیئت مدیره باشگاه نیست چرا که وزارت ورزش وظیفه دارد این فرد را معرفی کند و باشگاه در این موضوع دخیل نیست.

او در مورد اينكه مطرح شده ملكى (عضو هیئت مدیره) قرار است مدير عامل باشگاه و جایگزین سید رضا افتخاری شود گفت: اين موضوع هنوز به قطعيت نرسيده و در حد همان شایعه است اما در هیئت مدیره باشگاه هنوز در اینباره صحبتی نشده است.

اين عضو هيئت مديره درباره حذف استقلال از رقابت هاى آسيايى گفت: ان شاالله پس از ماه مبارك رمضان در نشستى با نوبخت درباره بدهى هاى باشگاه با وى صحبت خواهيم كرد تا به وضعيت بدهى ها رسيدگى شود.

او همچنين در مورد وضعيت تيام بيان كرد: اين بازيكن اعلام كرده كه مدير برنامه ندارد و براى مذاكره به تنهايى به ايران مى آيد و نيت او هم اين است كه در استقلال بماند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

یادداشت اختصاصی دکتر حجت‌‌الله عبدالملکی

آمریکا چگونه به تحریم‌های داخلی امید بسته‌است؟

ماجرای جزوه محرمانه لاجوردی از انفجار نخست وزیری

شهید لاجوردی به هیچ عنوان توصیه‌­پذیر نبود، این رفتار دشمن‌­زا است. مثلاً آقای منتظری رفتار خاصی داشت که با سلیقه آقای لاجوردی جور درنمی‌آمد. آقای لاجوردی معتقد بود این ها نمی­ توانند بفهمند که منافقین یعنی چه و چه کسانی! زیرا ساده‌­دل هستند. آقااسدالله قائل بود این ها ساده هستند و من نباید حرف آن ها را گوش کنم. وقتی [آقای منتظری] چیزی می ­­گفت شهید لاجوردی نمی‌­پذیرفت و این دشمن‌­زا بود

در برجام حداقل ۱۰۰ حق هسته‌ای ملت ایران را از بین بردند

رهبری فرمودند «تحریم‌ها همه باید فوراً در هنگام امضای موافقتنامه لغو شود، تحریم‌ها باید برداشته شود، «توقف تحریم» نداریم، «تعلیق تحریم» را قبول نداریم» اما در برجام آنچه آمریکا موظف به انجام آن است عمدتاً اقدام مقتضی برای توقف تحریم‌هاست.

سید‌ضیاالدین دری؛ مردی که روایتگر شریف تاریخ بود

ضیاء الدین دری کارگردان و نویسنده ای بود که دغدغه تاریخ معاصر داشت.تاریخ معاصری که لحظه به لحظه اش با استعمار و امپریالیسم گره خورده است و روایتش به ناچار با روایت این لحظات همراه است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین