عضو جدید هیئت مدیره استقلال و ماجرای مدیر عامل جدید

عنوان

بزودی عضو پنجم هیئت مدیره استقلال از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی می‌شود و شایعه انتخاب این فرد از سوی هیئت مدیره باشگاه رد شد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان گفته می شود امير حسين فتحى قرار است عضو پنجم هيئت مديره استقلال شود، در همين راستا با يكى از اعضاى هيئت مديره فعلى مصاحبه اى را انجام داديم تا صحت و سقم انتصاب این فرد را جويا شويم.

يك عضو هیئت مدیره استقلال گفت: اطلاع دقيقى از اين موضوع ندارم و براى انتخاب عضو پنجم نياز به برگزارى جلسه هیئت مدیره باشگاه نیست چرا که وزارت ورزش وظیفه دارد این فرد را معرفی کند و باشگاه در این موضوع دخیل نیست.

او در مورد اينكه مطرح شده ملكى (عضو هیئت مدیره) قرار است مدير عامل باشگاه و جایگزین سید رضا افتخاری شود گفت: اين موضوع هنوز به قطعيت نرسيده و در حد همان شایعه است اما در هیئت مدیره باشگاه هنوز در اینباره صحبتی نشده است.

اين عضو هيئت مديره درباره حذف استقلال از رقابت هاى آسيايى گفت: ان شاالله پس از ماه مبارك رمضان در نشستى با نوبخت درباره بدهى هاى باشگاه با وى صحبت خواهيم كرد تا به وضعيت بدهى ها رسيدگى شود.

او همچنين در مورد وضعيت تيام بيان كرد: اين بازيكن اعلام كرده كه مدير برنامه ندارد و براى مذاكره به تنهايى به ايران مى آيد و نيت او هم اين است كه در استقلال بماند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین