عضو جدید هیئت مدیره استقلال و ماجرای مدیر عامل جدید

عنوان

بزودی عضو پنجم هیئت مدیره استقلال از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی می‌شود و شایعه انتخاب این فرد از سوی هیئت مدیره باشگاه رد شد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان گفته می شود امير حسين فتحى قرار است عضو پنجم هيئت مديره استقلال شود، در همين راستا با يكى از اعضاى هيئت مديره فعلى مصاحبه اى را انجام داديم تا صحت و سقم انتصاب این فرد را جويا شويم.

يك عضو هیئت مدیره استقلال گفت: اطلاع دقيقى از اين موضوع ندارم و براى انتخاب عضو پنجم نياز به برگزارى جلسه هیئت مدیره باشگاه نیست چرا که وزارت ورزش وظیفه دارد این فرد را معرفی کند و باشگاه در این موضوع دخیل نیست.

او در مورد اينكه مطرح شده ملكى (عضو هیئت مدیره) قرار است مدير عامل باشگاه و جایگزین سید رضا افتخاری شود گفت: اين موضوع هنوز به قطعيت نرسيده و در حد همان شایعه است اما در هیئت مدیره باشگاه هنوز در اینباره صحبتی نشده است.

اين عضو هيئت مديره درباره حذف استقلال از رقابت هاى آسيايى گفت: ان شاالله پس از ماه مبارك رمضان در نشستى با نوبخت درباره بدهى هاى باشگاه با وى صحبت خواهيم كرد تا به وضعيت بدهى ها رسيدگى شود.

او همچنين در مورد وضعيت تيام بيان كرد: اين بازيكن اعلام كرده كه مدير برنامه ندارد و براى مذاكره به تنهايى به ايران مى آيد و نيت او هم اين است كه در استقلال بماند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار نخبگان علمی کشور:

در این جنگ پیروزیم

بازهم تحریم!

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ایران، دولت آمریکا اعلام کرده که حداقل ۲۰ بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرده است.

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

نگرانی زیادی درباره امکان اجرایی بودن تسویه ارزی 80 درصد مبلغ نفت خام فروخته شده در بورس و تبعات آن وجود دارد و در نتیجه، ضرورت دارد وزارت نفت هر چه سریعتر امکان تسویه 100 درصد ریالی این مبلغ را نیز فراهم کند.

در منطق آمریکایی واژه توافق بی معناست / خروج امریکا از برجام برای امتیازگیری بیشتر است

کارشناس مسائل سیاسی گفت:طبیعی است که درهر توافق یکسری امتیازات به طرف مقابل داده و یک سری امتیازات هم گرفته شود، اما در منطق آمریکایی توافق مفهومی ندارد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین