اعلام برنامه مرحله یک‌هشتم نهایی والیبال قهرمانی جوانان دختر آسیا

عنوان

مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های قهرمانی جوانان دختر آسیا با برگزاری ۷ دیدار دنبال می‌شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به ویتنام، مرحله یک هشتم نهایی نوزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جوانان دختر آسیا فردا  با برگزاری 7 دیدار بین 15 تیم حاضر دراین رقابتها   به میزبانی شهر باک نین آغاز می شود.

این رقابت ها درحالی از فردا برگزار می شود که در مرحله مقدماتی تیم های حاضر در 4 گروه به مصاف هم رفتند. درپایان این رقابت ها در گروه A  تیم های ژاپن، تایلند، چین ، ویتنام  عناوین اول تا چهارم را به دست آوردند.

در گروه B تیم های کره ، چین تایپه، قزاستان و هند در جایگاه اول تا چهارم قرار گرفتند. در گروه C تیم ایران در صدر قرار گرفت. تیم های استرالیا، هنگ کنگ و ماکائو در جایگاه دوم تا چهارم جای گرفتند.

در گروه D   نیز تیم های نیوزیلند، مالزی و سریلانکا اول تا سوم شدند. دراین گروه تیم ازبکستان انصراف خود را برای حضور دراین رقابت ها اعلام کرد.

با توجه به نتا یج به دست آمده وطبق برنامه ریزی های صورت گرفته در این مرحله تیم صدر نشین گروه    Aبا تیم چهارم گروه D  به رقابت می پردازد.

تیم دوم  گروه A با تیم سوم گروه D دیدار خود را برگزار می کند. تیم سوم گروه A  به مصاف تیم دوم گروه D  می رود. تیم چهارم گروه A به مصاف تیم اول گروه D  می رود.

درادامه این رقابتها تیم اول گروه B با تیم چهارم گروه  C دیدار می کند. درآن سوی جدول تیم دوم گروهB  با تیم سوم گروه C رقابت می کند.

درآخرین دیدارهای فردا تیم سوم گروه B به مصاف تیم دوم گروه C  می رود. تیم اول گروه  C نیز به مصاف تیم چهارم گروهB می رود.

برهمین اساس برنامه رقابت های مرحله دوم رقابت های دختران زیر 19 سال آسیا به شرح زیر است:

(ساعت ها به وقت محلی است)

ساعت 12:30

ژاپن- ازبکستان ( به دلیل انصراف تیم ازبک این بازی برگزار نمی شود)

تایلند- سریلانکا

ویتنام – نیوزیلند

ساعت 15

چین – مالزی

کره – هنگ کنگ

ساعت 17:30

چین تایپه – ماکائو

ایران – هند

ساعت 20

قزاقستان- استرالیا

باتوجه به عدم برگزاری دیدار ژاپن و ازبکستان زمان برگزاری دیدار تیم ایران و هند از ساعت 20 به ساعت 17:30 تغییر کرد. تیم ایران در صورت پیروزی برابر هند در مرحله بعد به مصاف تیم ژاپن می رود که فردا را نیز استراحت دارد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

ماده ۲۹ قانون برنامه ششم اجرا نمی‌شود

شفاف‌ سازی حقوق و مزایای دریافتی؛ چشم به راه اقدام انقلابی مجلس

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

علیرغم فضیلت بسیار بالای زیارت کربلا در روز عرفه، گزارش‌های میدانی از عراق نشان می‌دهد درآمد این کشور از زوار خارجی به میزان قابل توجهی پایین آمده است. به نظر می‌رسد مسأله کاهش ارزش ریال، افزایش شدید قیمت هواپیما و بالاخره ناآرامی‌های اخیر عراق از مهم‌ترین عللی باشند که درآمد مذهبی عراق را به پایین‌ترین حد خود طی ده سال اخیر رسانده است!

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین