اعلام برنامه مرحله یک‌هشتم نهایی والیبال قهرمانی جوانان دختر آسیا

عنوان

مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های قهرمانی جوانان دختر آسیا با برگزاری ۷ دیدار دنبال می‌شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به ویتنام، مرحله یک هشتم نهایی نوزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جوانان دختر آسیا فردا  با برگزاری 7 دیدار بین 15 تیم حاضر دراین رقابتها   به میزبانی شهر باک نین آغاز می شود.

این رقابت ها درحالی از فردا برگزار می شود که در مرحله مقدماتی تیم های حاضر در 4 گروه به مصاف هم رفتند. درپایان این رقابت ها در گروه A  تیم های ژاپن، تایلند، چین ، ویتنام  عناوین اول تا چهارم را به دست آوردند.

در گروه B تیم های کره ، چین تایپه، قزاستان و هند در جایگاه اول تا چهارم قرار گرفتند. در گروه C تیم ایران در صدر قرار گرفت. تیم های استرالیا، هنگ کنگ و ماکائو در جایگاه دوم تا چهارم جای گرفتند.

در گروه D   نیز تیم های نیوزیلند، مالزی و سریلانکا اول تا سوم شدند. دراین گروه تیم ازبکستان انصراف خود را برای حضور دراین رقابت ها اعلام کرد.

با توجه به نتا یج به دست آمده وطبق برنامه ریزی های صورت گرفته در این مرحله تیم صدر نشین گروه    Aبا تیم چهارم گروه D  به رقابت می پردازد.

تیم دوم  گروه A با تیم سوم گروه D دیدار خود را برگزار می کند. تیم سوم گروه A  به مصاف تیم دوم گروه D  می رود. تیم چهارم گروه A به مصاف تیم اول گروه D  می رود.

درادامه این رقابتها تیم اول گروه B با تیم چهارم گروه  C دیدار می کند. درآن سوی جدول تیم دوم گروهB  با تیم سوم گروه C رقابت می کند.

درآخرین دیدارهای فردا تیم سوم گروه B به مصاف تیم دوم گروه C  می رود. تیم اول گروه  C نیز به مصاف تیم چهارم گروهB می رود.

برهمین اساس برنامه رقابت های مرحله دوم رقابت های دختران زیر 19 سال آسیا به شرح زیر است:

(ساعت ها به وقت محلی است)

ساعت 12:30

ژاپن- ازبکستان ( به دلیل انصراف تیم ازبک این بازی برگزار نمی شود)

تایلند- سریلانکا

ویتنام – نیوزیلند

ساعت 15

چین – مالزی

کره – هنگ کنگ

ساعت 17:30

چین تایپه – ماکائو

ایران – هند

ساعت 20

قزاقستان- استرالیا

باتوجه به عدم برگزاری دیدار ژاپن و ازبکستان زمان برگزاری دیدار تیم ایران و هند از ساعت 20 به ساعت 17:30 تغییر کرد. تیم ایران در صورت پیروزی برابر هند در مرحله بعد به مصاف تیم ژاپن می رود که فردا را نیز استراحت دارد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین