عضو شورای شهر تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

پیاده‌ راه ۱۷ شهریور زندگی ۲ هزار نفر را مختل کرده‌ است

عنوان

علیخانی با تاکید بر تغییر وضعیت خیابان ۱۷ شهریور گفت: این تغییرات زندگی ۲ هزار سکنه و کسبه محل را به روال عادی برمی‌گرداند.

محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به مشکلات ناشی از اجرای پیاد ه راه 17 شهریور در منطقه 12 اظهار کرد: برخی از مدیران و شهرداری سرسختانه مدافع این طرح هستند، اما اعضای کمیسیون عمران به اتفاق مخالف وضعیت موجود هستند و معتقدند که باید با اصلاح وضع موجود و رفع اخلال از زندگی 2 هزار کسبه و سکنه آن محل، وضعیت را  به روال عادی برگرداند.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه کسب و کار کسبه و زندگی سکنه تحت تاثیر منفی این طرح قرار گرفته است، تصریح کرد: پیاده راه 17 شهریور بر روی معیشت خانواده های ساکن در این محل تاثیر منفی گذاشته و ضروری است تا نسبت به آن بازنگری شود و تا جایی که ممکن است مسیرهایی برای تردد خودروها باز شود.

علیخانی در پایان خاطر نشان کرد: این اقدامات به این معنا نیست که طرح به صورت کامل برچیده شود، بلکه به این معناست که دسترسی های لازم و امکان پذیر برای تردد خودروها فراهم و مشکل مردم محله حل شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عدالتخواهی در بین جوان‌ها زنده‌ست
ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران مطرح کرد؛
پرداخت کمک هزینه ازدواج بدون محدودیت زمانی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین