عضو شورای شهر تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

پیاده‌ راه ۱۷ شهریور زندگی ۲ هزار نفر را مختل کرده‌ است

عنوان

علیخانی با تاکید بر تغییر وضعیت خیابان ۱۷ شهریور گفت: این تغییرات زندگی ۲ هزار سکنه و کسبه محل را به روال عادی برمی‌گرداند.

محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به مشکلات ناشی از اجرای پیاد ه راه 17 شهریور در منطقه 12 اظهار کرد: برخی از مدیران و شهرداری سرسختانه مدافع این طرح هستند، اما اعضای کمیسیون عمران به اتفاق مخالف وضعیت موجود هستند و معتقدند که باید با اصلاح وضع موجود و رفع اخلال از زندگی 2 هزار کسبه و سکنه آن محل، وضعیت را  به روال عادی برگرداند.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه کسب و کار کسبه و زندگی سکنه تحت تاثیر منفی این طرح قرار گرفته است، تصریح کرد: پیاده راه 17 شهریور بر روی معیشت خانواده های ساکن در این محل تاثیر منفی گذاشته و ضروری است تا نسبت به آن بازنگری شود و تا جایی که ممکن است مسیرهایی برای تردد خودروها باز شود.

علیخانی در پایان خاطر نشان کرد: این اقدامات به این معنا نیست که طرح به صورت کامل برچیده شود، بلکه به این معناست که دسترسی های لازم و امکان پذیر برای تردد خودروها فراهم و مشکل مردم محله حل شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مدیر مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی دانشگاه الزهرا مطرح کرد:
مدگرایی، عامل موثر در خودزنی دختران نوجوان
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خبرداد
کمک ۵۲۱ میلیارد تومانی مردم به کمیته امداد امام خمینی(ره) در سه‌ ماهه نخست امسال
گزارش مردمی متفاوت از آبادان-خرمشهر
آبادان برزیلته؛آبادان آب شورِته
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر در گفت‌وگو با فارس:
شهرداری پاسخ نمی دهد که آرم های طرح ترافیک را چطور توزیع کرده است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین