پخش قسمت دوم مستند «مسیرات العودة» از شبکه العالم

عنوان

قسمت دوم مستند «مسیرات العودة» که به راهپیمایی های بازگشت فلسطینی ها پرداخته است از شبکه العالم پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، قسمت دوم مستند «مسیرات العودة» به راهپیمایی های بازگشت فلسطینی ها، رفتار وحشیانه صهیونیست ها علیه راهپیمایان فلسطینی به نوجوانان پرداخته است.

اشغالگران عامدانه با هدف قرار دادن آنها منجر به نقص عضو راهپیمایان به ویژه جوانان و نوجوانان می شوند که در میان آنها ورزشکاران فلسطینی نیز هستند.

قسمت دوم مستند «مسیرات العودة» امشب یکشنبه بیست و هفتم خرداد ساعت ۲۲ از شبکه العالم پخش می شود.

این برنامه توسط خبرنگار العالم در غزه با نام اسراء البحیصی تهیه شده است.

قسمت اول این برنامه که بیستم خرداد از شبکه العالم پخش شد به نقش خبرنگاران در پوشش راهپیمایی های «حق بازگشت» و خطرهایی که با آن مواجه هستند، هدف قرار دادن خبرنگاران از سوی نیروهای اشغالگر صهیونیستی، خبرنگارانی که در این پوشش خبری به شهادت رسیده اند، نقش امدادگران در این راهپیمایی ها، هدف قرار دادن آنها توسط صهیونیست ها و... اختصاص داشت.

راهپیمایی مسالمت‌آمیز «حق بازگشت» از ۳۰ مارس گذشته به مناسبت روز زمین در باریکه غزه آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

راهپیمایی فلسطینیان در سالگرد روز زمین یادآور تصمیم رژیم صهیونیستی در زمینه مصادره اراضی فلسطینیان در ۳۰ مارس سال ۱۹۷۶ است که هر ساله برگزار می‌شود.

رژیم اسراییل با مصادره اراضی فلسطینی ها و احداث شهرک‌های صهیونیست‌ نشین در آن درصدد تغییر ساختار جغرافیایی مناطق فلسطینی و چهره‌ای صهیونیستی دادن به این مناطق است تا سلطه‌جویی‌هایش را در مناطق فلسطینی تثبیت کند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:

معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد

کاربران هاتگرام و تلگرام طلایی چند نفرند؟

انگونه که از صحبت‌های عبدالصمد خرم آبادی و سردار جلالی می‌توان استنباط کرد حدود ۳۰ میلیون نفر این روزها با استفاده از فیلترشکن یا تلگرام‌های جایگزین از این خدمات تلگرام استفاده می‌کنند.

لزوم تهیه نقشه راه اقتصاد باثبات

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد، با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزیِ مسئولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پر شتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

سرورهای هاتگرام و طلاگرام در ساختمان متعقل به وزارت ارتباطات قرار دارند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت متأسفانه کمترین حمایتی از شبکه‌های داخلی نشده و سرورهای تلگرام، در اختیار هاتگرام و طلاگرام قرار گرفته است؛ در صورتی که می‌توانستند آنها را به پیام‌رسان‌های داخلی بدهند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛
چهار جایگاه نقش‌آفرینی دختر در خانواده چیست؟
حق‌شناس در بازدید از خانه کتاب خبر داد؛
راه‌اندازی پهنه فرهنگی رودکی در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین