نیکبخت: چند سال دیگر هیچ‌کس یادش نمی‌آید مراکش را چگونه بردیم/ امتیاز گرفتن از اسپانیا خیلی سخت است

عنوان

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، کسب امتیاز در دیدار مقابل اسپانیا برای شاگردان کارلوس کی‌روش کار دشواری خواهد بود.

علیرضا واحدی نیکبخت در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط تیم ملی بعد از کسب پیروزی در دیدار برابر مراکش گفت: ملی پوشان ما در حال حاضر از لحاظ روحی در بهترین وضعیت ممکن به سر می برند. برد در اولین بازی برابر مراکش بسیار مهم بود و اینکه ما در اولین بازی جام جهانی به پیروزی رسیدیم، واقعاً اتفاق بزرگی بود. باید به کادر فنی و بازیکنان تبریک گفت که تلاش کردند و جنگیدند تا این بازی را با برد پشت سر بگذارند.

وی در واکنش به برخی انتقادها از سبک بازی تیم ملی و اینکه خیلی ها معتقدند ایران در اولین مسابقه خوش شانس بود، عنوان کرد: چند سال دیگر کسی یادش نمی آید که ایران چگونه مراکش را شکست داد. ما در این بازی تا آخرین لحظه تلاش کردیم و در نهایت به گل رسیدیم. در فوتبال هم ممکن است بدشانسی یا خوش شانسی سراغ هر تیمی بیاید، ولی نتیجه گرفتن از هر چیزی مهم تر است. بهتر است که زیاد به این مسائل نپردازیم و از تیم ملی حمایت کنیم.

واحدی نیکبخت با اشاره به بازی روز چهارشنبه تیم ملی برابر اسپانیا تصریح کرد: بازی با اسپانیا سخت و دشوار است. همه می دانند اسپانیا به عنوان قهرمان دو دوره پیش، چه کیفیت بالایی دارد. آنها بازیکنانی با خصوصیات مختلف و کیفیتی بالا دارند و امتیاز گرفتن از چنین تیمی بسیار سخت است. البته بازیکنان ایران هم انگیزه زیادی دارند تا برابر این تیم بزرگ خودشان را نشان دهند و در فوتبال هم چیزی قابل پیش بینی نیست. امیدوارم ما در این بازی نمایش قابل قبولی داشته باشیم.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین در مورد شانس صعود این تیم به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 اظهار داشت: هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. اسپانیا و پرتغال مدعیان اصلی صعود هستند و باید دید در بازی ایران - اسپانیا و مراکش - پرتغال چه نتایجی حاصل خواهد شد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین:

الحاق به کنوانسیون­‌های FATF هیچ اثر مثبتی برای ایران ندارد

خروج اروپایی‌ها از ایران به‌دلیل بازگشت تحریم‌های آمریکا بود یا FATF؟

در حالی مقامات اروپایی و برخی نهادهای حامی دولت از اهمیت بالای تصویب لوایح مرتبط با FATF برای بقای برجام صحبت می‌کنند که از زمان خروج آمریکا از برجام و بازگشت مجدد تحریم‌ها، بسیاری از شرکت‌ها و بانک‌های اروپایی ایران را ترک کرده‌اند.

دیگر از نه گفتن به «کاپیتولاسیون» کوتاه نخواهیم آمد!

این‌ها اگر دل‌شان برای قربانیان تروریسم سوخته بود و جهدشان علیه تروریست‌ها و آدم‌کش‌ها بود، جلوی عربستان و امارات و حتا دولت‌های خودشان را می‌گرفتند. هزینه‌ی ترور و تروریسم را ما می‌دهیم، بعد باید سرمان منت بگذارند و اتهام حمایت از تروریسم و تحت نظر قرار گرفتن را هم به جان بخریم؟! این یک‌جور کاپیتولاسیون نوین نیست؟ به نظرتانحق توحش از ما نمی‌گیرند؟!

جنایت امروز توطئه دولت‌های دست‌نشانده‌ی آمریکا در منطقه است

در پی حادثه تروریستی امروز در اهواز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیامی صادر کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین