سومین همایش رزمندگان تبلیغات لشکر قمربنی هاشم (ع) برگزار می‌شود

عنوان

جلسه هماهنگی برگزاری سومین همایش رزمندگان تبلیغات لشگر قمربنی هاشم (ع) در شهرکرد برگزار شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ پاسدار حمیدرضا توسلی، معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم (ع) با تشریح اهداف و اقدامات انجام شده پیرامون سومین همایش رزمندگان تبلیغات استان های چهارمحال و بختیاری و اصفهان در قالب لشکر عملیاتی قمربنی هاشم (ع) توضیح داد: جلسات متعددی تاکنون با سردار فرماندهی سپاه چهارمحال و بختیاری و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، اعضای کارگروه‌های همایش و پیشکسوتان تبلیغات رزمی برگزار شده است.

وی گفت: تاکنون دو همایش به میزبانی شهرستان‌های بروجن و شهرضا با حضور یادگاران دفاع مقدس و رزمندگان تبلیغات لشکر قمربنی هاشم علیه السلام برگزار شده و ان شاءالله امسال در نیمه دوم تیرماه شاهد برگزاری سومین همایش به میزبانی شهرکرد خواهیم بود که با حضور مسئولان کشوری و استانی و رزمندگان تبلیغات استان های چهارمحال و بختیاری و اصفهان برگزار خواهد شد.

در ادامهاین جلسه سید مجید مرتضوی، از مسئولان تبلیغات دفاع مقدسبیان کرد: تنها روحیه حاکم در جبهه‌ها ایثار و از خودگذشتگی بود. هشت سال دفاع مقدس سرشار از روحیه ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان بود. هیچ انگیزه ی مادی و دنیوی در بین رزمندگان وجود نداشت و همه برای انجام تکلیف دینی و شرعی و لبیک به ندای امام و ولی فقیه زمان در عرصه دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌ها و پاسداری از میهن به جبهه آمده بودند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ایدر دیدار مدال‌آوران و قهرمانان بازی‌های پاراآسیایی

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

عدم همکاری ارزی پتروشیمی‌ها؛ از انکار تا واقعیت 

بررسی تحولات چند ماه اخیر بازار ارز و عملکرد پتروشیمی‌ها در عرضه ارز حاصل از صادرات خود، نشان می‌دهد که این شرکت‌ها در دوران بحران ارزی، به‌جای کمک به دولت، جهت برطرف کردن بحران، بیشتر به دنبال بالا بردن سود خود بوده‌اند، همکاری نکردن پتروشیمی‌ها، ازآن‌جهت حائز اهمیت است که این شرکت‌ها جزءارز آورترین صنایع کشور هستند.

مقاومت به سادگی تن به آتش‌بس نمی‌دهد؛ تبادل اسرا چالش بزرگ نتانیاهو

ارتش رژیم صهیونیستی سعی داشت با تکرار طرحی که حماس علیه آنان در جنگ پیشین انجام داد(ربایش نیروی نظامی) ضمن کاهش فشار افکار عمومی بر دولت نتانیاهو، برگ برنده ای برای آتش بس با حماس و تبادل اسرا داشته باشد. اما هوشیاری مقاومت چالش اسرا را برای صهیونیست ها دو چندان کرد.

از ترور قاسم سلیمانی تا اخلال در اقتصاد ایران

آنها عملیاتی مثل افشای اموال پنهانی سپاه قدس در سراسر جهان، ایجاد حساب های کاربری جعلی به زبان فارسی برای دامن زدن به اغتشاشات در ایران، تامین مالی گروه های ایرانی مخالف دولت و ایراد اتهام های علنی علیه مقامات ایرانی برای ایجاد شکاف میان آنان را طرح ریزی کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
پاسخ تهیه کننده برنامه «ثریا» به انتقادات علی مطهری
می‌‌خواهند گفتگو درباره برجام را مانند نقد هولوکاست در اروپا ممنوع کنند
درس‌هایی از بزرگترین اجتماع سالیانه بشری
۳ گزاره درباره جامعه شناسی سیاسی راهپیمایی اربعین
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین