سومین همایش رزمندگان تبلیغات لشکر قمربنی هاشم (ع) برگزار می‌شود

عنوان

جلسه هماهنگی برگزاری سومین همایش رزمندگان تبلیغات لشگر قمربنی هاشم (ع) در شهرکرد برگزار شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ پاسدار حمیدرضا توسلی، معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم (ع) با تشریح اهداف و اقدامات انجام شده پیرامون سومین همایش رزمندگان تبلیغات استان های چهارمحال و بختیاری و اصفهان در قالب لشکر عملیاتی قمربنی هاشم (ع) توضیح داد: جلسات متعددی تاکنون با سردار فرماندهی سپاه چهارمحال و بختیاری و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، اعضای کارگروه‌های همایش و پیشکسوتان تبلیغات رزمی برگزار شده است.

وی گفت: تاکنون دو همایش به میزبانی شهرستان‌های بروجن و شهرضا با حضور یادگاران دفاع مقدس و رزمندگان تبلیغات لشکر قمربنی هاشم علیه السلام برگزار شده و ان شاءالله امسال در نیمه دوم تیرماه شاهد برگزاری سومین همایش به میزبانی شهرکرد خواهیم بود که با حضور مسئولان کشوری و استانی و رزمندگان تبلیغات استان های چهارمحال و بختیاری و اصفهان برگزار خواهد شد.

در ادامهاین جلسه سید مجید مرتضوی، از مسئولان تبلیغات دفاع مقدسبیان کرد: تنها روحیه حاکم در جبهه‌ها ایثار و از خودگذشتگی بود. هشت سال دفاع مقدس سرشار از روحیه ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان بود. هیچ انگیزه ی مادی و دنیوی در بین رزمندگان وجود نداشت و همه برای انجام تکلیف دینی و شرعی و لبیک به ندای امام و ولی فقیه زمان در عرصه دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌ها و پاسداری از میهن به جبهه آمده بودند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین